גיוס חובה והשתמטות - בעד ונגד - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיוס חובה והשתמטות - בעד ונגד

אלימלך אגוז

מה דעתך על גיוס החובה? (2 האפשרויות האחרונות: האם המצב הקיים הינו תקין?)  

1854 הצבעות

1. 1. מה דעתך על גיוס החובה? (2 האפשרויות האחרונות: האם המצב הקיים הינו תקין?)

• נגד במצב הנוכחי, בעד במידה ויהיה גיוס חובה לכולם
    • בעד, המצב הביטחוני לא מאפשר מציאות אחרת
    • נגד, אני פציפיסט
    • נגד, אני אנרכיסט
    • בעד, אני מיליטרנט
    • נגד, יש לי דברים טובים יותר לעשות ב3 שנים
    • טרומפלדור טעה, אף ארץ לא שווה שתמות בשבילה
    • בעד, כל אחד צריך לתרום את חלקו
    • אין לי דעה מוחלטת בנושא
    • נגד, אולם הייתי מוכן לשרת בצבא שמשמש למטרות הגנה בלבד(ללא התקפה לצורך הרתעה)
    • בעד, בסופו של דבר רק פעולה צבאית תביא לשלום
    • בעד מסיבות שונות
    • נגד מסיבות שונות
    • המצב הקיים הינו תקין
    • המצב הקיים אינו תקין

Recommended Posts

תשנה את הכותרת ל-'גיוס חובה והימנעות מגיוס'. העובדה שאתה מתייחס אל אי-שירות צבאי כאל השתמטות הינה בעייתית, תהפוך את הכותרת ליותר אובייקטיבית.

אני פציפיסט - סרבן מצפון, אני לא מוכן לשרת בשום שהוא (ובמיוחד לא בצבא ישראל), בתקופה הקרובה תיהיה לי וועדת מצפון. לחילופין - אני אעשה שירות לאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא רואה בעיה עם הכותרת. אם אתה משקר כדי לא להתגייס, והחוק נותן לך פטור חוקי אתה עדיין משתמט, רק שמערכת הצדק/משפט/מה-שלא-יהיה לא יודעת את זה.

יש הרבה מעבר לפרופיל 21, שירות לאומי ויציאה על מצפון שזה מעוגן בחוק, לכן אתה כן צריך לשנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל צריך לשנות את הסקר ,כל התשובות נגד סתם לא קשורות.

נגד - העם כבר לא רלוונטי לישראל ואני בעד הקמת שכירים

נגד - לא מוכן לתת 3 שנים מחיי בשביל מדינה מושחתת.

נגד - אני לא סומך על ראשי הצבא שישמרו על ביטחוני , לא סומך על המדינה שתפצה אותי במידה ואפגע. איני מסכים עם פעולות צה"ל

ואני לא מוכן לסכן את חיי בשביל אנשים שגרים בשטחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל צריך לשנות את הסקר ,כל התשובות נגד סתם לא קשורות.

נגד - העם כבר לא רלוונטי לישראל ואני בעד הקמת שכירים

נגד - לא מוכן לתת 3 שנים מחיי בשביל מדינה מושחתת.

נגד - אני לא סומך על ראשי הצבא שישמרו על ביטחוני , לא סומך על המדינה שתפצה אותי במידה ואפגע. איני מסכים עם פעולות צה"ל

ואני לא מוכן לסכן את חיי בשביל אנשים שגרים בשטחים.

אולי לפרק את האחרון ל-3 חלקים שונים?

א. לא סומך על הצבא/מדינה בנוגע לבטחוני האישי/פיצוי.

ב. איני מסכים עם פעולות צה"ל.

ג. אני לא מסכים לסכן את חיי בשביל אנשים שגרים בשטחים (שלא מחייב השתמטות כמובן! יש מספיק תפקידים שלא דורשים הגנה פיזית על מתנחלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבורת שמאלנים חלשי נפש!

"לא יכול להשתלב במסגרת" "לא יכול להיות בצבא שלא למטרות הגנה" "אני פציפיסט" "אין מוטיבציה"

חבורת נבלות! לא רק שאתם לא מוכנים לשרת בתנאים קשים ביותר (המזגן עובד רק מ- 9 עד 3), אתם אפילו לא מעריכים את אלה שכן קורעים את התחת בשביל שאתם תוכלו לשחק במחשב ולזיין את החברות שלכם, כדי שאחותכם הקטנה תוכל ללכת לגן עם חיוך בלי שירצחו אותה, כדי שהבית שלכם ישאר שלם וכדי שתוכלו לצאת למסיבה בערב...

אתם חבורת מפונקים.

ורק שתדעו שהמתנחלים שאתם כ"כ שונאים חוטפים את הפיגועים על בשרם כדי שאתם, הת"אביבים לא תחטפו אותם. אם לא יהיו מתנחלים, המחבלים ירו בכם ולא בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבינימאט תשתוק כבר.

יש אנשים שבאמת לא יכולים להשתלב במסגרת,אין מה לעשות.

וכן מעריכים כל מי שהקריב את החיים שלו בשביל המדינה הדפוקה הזו.

אבל המערכת הצבאית כמו 99 אחוז מישראל,דפוקה.

כשמלא אנשים משתמטים כבר אין מוטיבציה להגן על עם של חראות.

אחד שיחק אותה הומו לא יכול להיות בצבא קיבל 21,בחוץ.

אחד כאב לו בגב יש לו עקמת והשערות בביצים שלו נושרות,קיבל 64,ג'ובניק,משתחרר יומיות.

זין,למה אני צריך להגן עליהם?

כולה בן 18,רק סיים לימודים,ישר לצבא לטחינה של 3 שנים,עם משכורת יותר נמוכה משל מנקה רחובות,וסיכון פי אלף למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם לב שכל החארות שבעצם תיארת, זה בעצם אתה וחבריך?

לאחד נופלות שיערות מהביצים, אחד הומו, אחד פציפיסט ואחד לא יכול לשבת בחדר מול מחשב כמה שעות ביום כי קשה לו.

ת'אמת, לדעתי הסיבה של הומו לא להתגייס רצינית יותר מכל החרא שתיארתם פה.

אז אולי באמת יש פה 1 או 2 בפורום שבאמת סובלים מבעייה נפשית, הבעייה היא שכולם תופסים על זה טרמפ.

אתה יודע מה, אל תשרת. אבל אח"כ כשאחמדיניג'אד או חבריו יבנו פה מחנות השמדה במיוחד בשבילך, אל תבכה כמה המדינה מסריחה, כי גם אתה תורם לזה, בין אם לא להתגייס ובין אם לבכות על זה בפורום ולעודד ילדים בני 15 לא להתגייס.

אז נכון, זה לא תמיד כיף לשרת 3 שנים.

נכון, זה קשה מאד במקרים מסויימים.

נכון, לא מקבלים משכורת מי יודע מה.

אבל צריך לעשות את זה כדי לשרוד.

חוץ מזה, במה בדיוק המערכת הצבאית או המדינה דפוקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק שתדעו שהמתנחלים שאתם כ"כ שונאים חוטפים את הפיגועים על בשרם כדי שאתם, הת"אביבים לא תחטפו אותם. אם לא יהיו מתנחלים, המחבלים ירו בכם ולא בהם.

אולי תסביר לי איך בדיוק מתנחל במאחז הזוי ליד חברון שומר לי על התחת? הרי הצבא צריך להקצות כמה חיילים כדי לשמור עליו, חיילים שאמורים להיות במשימה אחרת ויכולים לעצור מחבלים במקום לשמור על מתנחל אידיוט שמטרטר את הצבא וחושב שהוא מגשים את מצוות יישוב הארץ. כנראה שגם שכחת שתל אביב שנואת נפשך עברה הרבה יותר פיגועים קשים והרבה יותר הרוגים מכל התנחלות שקיימת.

אני גם מאמין שאם לא יהיו מתנחלים שידפקו מכות לילדים ערבים בחברון (שלא יכולים להחזיר להם כי הצבא שומר על המתנחלים) אז תהיה פחות שנאה לישראל ואולי גם פחות פיגועים.

דרך אגב אותם מתנחלים שאתה מהלל, לפחות 50 אחוז מהם לא משרתים בצבא שהרי הם לא שולחים את הבנות שלהם לצבא. אבל איזה כיף שאתה יכול להאשים את התל אביבים בכל הצרות של מדינת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם לב שכל החארות שבעצם תיארת, זה בעצם אתה וחבריך?

לאחד נופלות שיערות מהביצים, אחד הומו, אחד פציפיסט ואחד לא יכול לשבת בחדר מול מחשב כמה שעות ביום כי קשה לו.

ת'אמת, לדעתי הסיבה של הומו לא להתגייס רצינית יותר מכל החרא שתיארתם פה.

אז אולי באמת יש פה 1 או 2 בפורום שבאמת סובלים מבעייה נפשית, הבעייה היא שכולם תופסים על זה טרמפ.

אתה יודע מה, אל תשרת. אבל אח"כ כשאחמדיניג'אד או חבריו יבנו פה מחנות השמדה במיוחד בשבילך, אל תבכה כמה המדינה מסריחה, כי גם אתה תורם לזה, בין אם לא להתגייס ובין אם לבכות על זה בפורום ולעודד ילדים בני 15 לא להתגייס.

אז נכון, זה לא תמיד כיף לשרת 3 שנים.

נכון, זה קשה מאד במקרים מסויימים.

נכון, לא מקבלים משכורת מי יודע מה.

אבל צריך לעשות את זה כדי לשרוד.

חוץ מזה, במה בדיוק המערכת הצבאית או המדינה דפוקה?

תגיד מה אתה מטומטם או שאתה משחק אותה?

אמרתי שאני משתמט?

אמרתי שאין מוטיבציה להגן על המדינה המחורבנת הזו.

ואם אתה שואל,יש לי פרופיל 97 ואני מתגייס ליחידה קרבית.

החארות שתיארתי הם אנשים שהם לא חברים שלי ואני ראיתי אותם מנסים להשמט מהצבא וגם מצליחים.

אז אתה,חתיכת מאניק,לא תגיד לי "אתה שם לב שכל החארות שבעצם תיארת, זה בעצם אתה וחבריך?" כי תאמין לי אני יעשה פי 100 ממה שאתה תעשה אי פעם,עם מוטיבציה בלי מוטיבציה זה עדיף על לשבת בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תערוך מיד את המשפט האחרון שלך אם אתה לא רוצה לקבל אזהרה.

MODY69, גם לך לא חסרה שפה לא נאותה.

שאלה לכל הפציפיסטים: האם אתם לא מוכנים לשרת מכיוון שאתם לא מוכנים להגיע למצב של שימוש בנשק, או גם מכיוון שאין לכם שום כוונה לקחת חלק בארגון שמטרתו היא לחימתית, אפילו כשמדובר בתפקיד לא קרבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה אתה מטומטם או שאתה משחק אותה?

אמרתי שאני משתמט?

אמרתי שאין מוטיבציה להגן על המדינה המחורבנת הזו.

ואם אתה שואל,יש לי פרופיל 97 ואני מתגייס ליחידה קרבית.

החארות שתיארתי הם אנשים שהם לא חברים שלי ואני ראיתי אותם מנסים להשמט מהצבא וגם מצליחים.

אז אתה,חתיכת בן זונה,לא תגיד לי "אתה שם לב שכל החארות שבעצם תיארת, זה בעצם אתה וחבריך?" כי תאמין לי אני יעשה פי 100 ממה שאתה תעשה אי פעם,עם מוטיבציה בלי מוטיבציה זה עדיף על לשבת בכלא.

אתה סותר את עצמך. מצד אחד אתה אומר שזה בסדר שיש משתמטים ואתה לטובתם בויכוח הזה ומצד שני אתה אומר שזה מעצבן אותך ובגלל זה אין מוטיבציה להתגייס.

ומוזר שאתה בטוח שתעשה יותר ממני כשאתה לא יודע מה אני עושה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תערוך מיד את המשפט האחרון שלך אם אתה לא רוצה לקבל אזהרה.

MODY69, גם לך לא חסרה שפה לא נאותה.

שאלה לכל הפציפיסטים: האם אתם לא מוכנים לשרת מכיוון שאתם לא מוכנים להגיע למצב של שימוש בנשק, או גם מכיוון שאין לכם שום כוונה לקחת חלק בארגון שמטרתו היא לחימתית, אפילו כשמדובר בתפקיד לא קרבי?

ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...