הייתי רוצה לדעת את רמת הרעש של כרטיס מסך 320m 8800 GTS - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתי רוצה לדעת את רמת הרעש של כרטיס מסך 320m 8800 GTS

punylich

Recommended Posts

הגודל של המאורר הוא 25ס"מ בטוח שהוא עוזר לקרר באיזה 2 -3 מעלות את כל המארז וכן הוא בטח יאבק אבל,

לפי הבנתי בenermax chakra יש מסנן די טוב , ואנשים תעשו לי טובה בבקשה תעשו ,

האם אני יכול להוריד את המהירות ל30%??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו מאוורר דופן 250MM, מאוורר קידמי 140MM, ממש מטורף כמות אבק ענקית בטח בחודש.

אצלי במארז יש 200MM, תאמת המאוררים הגדולים האלה לא שומעים בקושי, אבק בשפע הוא מכניס, כול שבוע אני יכול לנקות את המחשב כאילו עבר על מארז רגיל חודש\חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 8800GTS 320M והוא גרם לזה שהמחשב שלי יהיה רועש יותר :xyxthumbs: אבל זה כי המארז שלי דק מאוד ולפני זה היה לי רק מאוורר על המעבד, מאוורר מאחורה והמאוורר של הספק.

הכרטיס שלי במנוחה על 62 מעלות ובמאמץ הוא מגיע ל 80 (יותר טוב משל הרבה פה למרות שיש לי COMPUCASE 6C ורק מאורר אחד מאחורה xD).

היא תמונה במנוחה, זה מהיום אז הוא דיי קריר (אין לי תמונה במאמץ אבל גם זה טוב):

out.php?i=15860_untitled.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אפשר לכוונן את מהירות של המאוורר של כרטיס המסך של ה8800 GTS???

ודרך אגב אני קונה את המארז הזה

דפדפו למטה יש טונה תמונות.

http://www.hwupgrade.it/forum/showthread.php?t=981797

אני מוסיף את שני המאווררים הקטלנים האלה :

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=FM121〈=heb&cart=11455088262118454

ואני מקווה שיהיה יותר קריר זה רק בתאוריה אבל לפי איזה 200 איש שמה זה מארז קטלני שחבל"ז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 8800GTS 320M והוא גרם לזה שהמחשב שלי יהיה רועש יותר :xyxthumbs: אבל זה כי המארז שלי דק מאוד ולפני זה היה לי רק מאוורר על המעבד, מאוורר מאחורה והמאוורר של הספק.

הכרטיס שלי במנוחה על 62 מעלות ובמאמץ הוא מגיע ל 80 (יותר טוב משל הרבה פה למרות שיש לי COMPUCASE 6C ורק מאורר אחד מאחורה xD).

היא תמונה במנוחה, זה מהיום אז הוא דיי קריר (אין לי תמונה במאמץ אבל גם זה טוב):

out.php?i=15860_untitled.JPG

יש לי בדיוק את אותו המארז כמו שלך..

אבל המאוורר שלי מאחורה מסתובב על 1100rpm...

שינית את המהירות איכשהו או שזה בא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע ככה :nixweiss: המאוורר הזה הרשים אותי לא שומעים אותו בכלל, חשבתי שאם מגיע מאוורר בלי חברה במארז של 180 שקל הוא יהיה רועש :lol:

שיניתי רק את המהירות של המאוורר של הכרטיס מסך. כל השאר זה סטוק.

יכול להיות ש EVEREST מזייף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) את הבדיקה עשיתי עם ATITOOL ואני הייתי עם מזגן בחדר ככה שטמפרטורת החדר הייתה 25-26 מעלות.

יש לי כרגע את המארז הזה שעולה 400 שקל בנועה מחשבים AEROCOOL EXTREMENGINE 3T עם מאורר צד 25 ס"מ ועוד מאורר מקדימה 14 ס"מ מאחורה ישנה אפשרות לשים עוד מאורר של 12 ס"מ אבל אני עדיין לא שמתי. המאורר של הכרטיס מסך פועל ב-100% כמובן. וגם המאוררים של המארז על 100%.

יש שלושה מכוונים במארז שתיים בשביל המאוררים של המארז ועוד אחד למאורר שאתה רוצה. דרך אגב המאורר של ה-25 ס"מ לא עושה כל כך הרבה רעש זה יחסית סביר. אבל שאני משחק לא שומעים בכלל בגלל הרמקולים אז לא אכפת לי מרעש אלא מביצועים. :xyxthumbs: אני תמיד אוהב לשים את הסמיילי הזה בסוף. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...