ביקורת על נגן IAUDIO -D2 - או...למה הנגן הזה ניתן במתנה לחברה - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על נגן IAUDIO -D2 - או...למה הנגן הזה ניתן במתנה לחברה

gadits

Recommended Posts

אני משתמש באוזניות IN-EAR של קריאייטיב מסוג EP-635. הן לא מעולות אבל הן גם רחוקות מלהיות גרועות. ניסיתי לבצע השוואה ביניהן ולבין האוזניות שמסופקות עם ה D2, אין בכלל מה להשוות.

http://ae.creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=441&product=14744

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן, לאוזניות יש אפילו יותר השפעה על איכות הסאונד מהמקור (הנגן כלומר), תשדרג לאוזניות נורמליות (לא יוכל להגיד שהEP635 הן כן אבל יש כמה אלטרנטיבות טובות, תלוי בתקציב) ואתה תופתע מאוד איזה הנגן שלך יכול להוציא ואיזה חרטא הן האוזניות סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, לאוזניות יש אפילו יותר השפעה על איכות הסאונד מהמקור (הנגן כלומר), תשדרג לאוזניות נורמליות (לא יוכל להגיד שהEP635 הן כן אבל יש כמה אלטרנטיבות טובות, תלוי בתקציב) ואתה תופתע מאוד איזה הנגן שלך יכול להוציא ואיזה חרטא הן האוזניות סטוק.

חברים אתם סוטים מהנושא!

זה ברור לכולם שעם אזניות איכותיות הנגן יוציא יןתר טוב

אבל אני מתמקד כאן בהשואה בין הD2 לH10

שאם אני אבדוק את שנהים עם אזניות איכותיות אז עדיין הH10 יפיק איכותי יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EP 635 מצוינות תמורת 165 שקל.ברור שזה לא שור E4C אבל הן תאומות של CRX300 כך שכדאי לנסות לשמוע איתן לפני שאתה מתיעש מD2.

האמת שהסאונד של IAUDIO הוא די סוביקטיבי.יש כאלה שאוהבים וכאלה שלא.שמעתי גם אנשים שאמרו שהוא לא נאמן למקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסאונד שלו נשמע מרוחק כאילו הסאונד לא ממש בוקע מהאוזניות אלא נמצא כ20 ס"מ מהאזניים

כשהצליל נשמע רחוק מאוזנים זה *טוב*.

יכול להיות שזה לא לטעמך, וזה לגיטימי.

אבל ככה אמורה להשמע, להפרס על פני "במה" ווירטואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהצליל נשמע רחוק מאוזנים זה *טוב*.

יכול להיות שזה לא לטעמך, וזה לגיטימי.

אבל ככה אמורה להשמע, להפרס על פני "במה" ווירטואלית.

אתה יכול בבקשה לפרט קצת יותר על "הבמה הוירטואלית" ולמה זה טוב שהסאונד מרוחק

אני מבין גם שאין לך נגן D2 כי הבעיה העיקרית איתו מבחינתי היא לא הסאונד המרוחק כמו הסאונד הלא אמיתי

כמו מכות תוף שנשמעות יבשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית איתו מבחינתי היא לא הסאונד המרוחק כמו הסאונד הלא אמיתי

כמו מכות תוף שנשמעות יבשות

אתה מתכוון שהבאס שלו נורא נמוך?

היי גלית לפי מה שהבנתי את מחפשת נגן שישמש אותך לחדר הכושר

אז אני עדיין לא יודע אם כבר רכשת נגן או לא

ולפי השאלה שלך אני מבין שאת מחפשת נגן עם עוצמת באס גבוהה

ועכשיו לשאלתך. לא חושב שעוצמת הבאס של הD2 נמוכה . מה גם שיש לו אקולייזר שניתן לשנות לפי טעם אישי ובנוסף אפקט באס מיוחד שנקרה BBS או משו כזה

הקטע הוא שהבאס שלו לא נאמן למקור ולא נשמע אמיתי כאילוחלק מהצליל שאנחנו אמורים לשמוע הולך לאיבוד

שאני שומע מכת תוף אני מצפה לשמוע את כל אורך הצליל שלה זאת אומאת הצליל מגיע לגובה מסוים ואז מתחילה הדעיכה שלו עד שהוא נעלם כמו במציאות

בD2 דעיכת הצליל אחרי השיא היא מהירה מאוד ומכת התוף נשמעת מתכתית ולא אמינה

ולעומת זאת בנגן הH10 שברשותי דעיכת הצליל ארוכה יותר ושומעים את ה "פטססססססס" של העיכה יותר זמן וזה נשמע חי

זה ההבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לשאלתך. לא חושב שעוצמת הבאס של הD2 נמוכה . מה גם שיש לו אקולייזר שניתן לשנות לפי טעם אישי ובנוסף אפקט באס מיוחד שנקרה BBS או משו כזה

הקטע הוא שהבאס שלו לא נאמן למקור ולא נשמע אמיתי כאילוחלק מהצליל שאנחנו אמורים לשמוע הולך לאיבוד

תנסה לבטל את כל האפקטים האלה אם אתה משתמש בהם (BBE, MACH3BASS וכו') כי הם בדר"כ לא מוסיפים לסאונד והופכים אותו לפחות ריאליסטי. ושוב, כמו שאמרתי, הן הגורם הכי משפיע על הסאונד ולא הנגן.. אז אין לך מה לבכות על באס חלש עם *כפתור*. ::) ואגב, בנודע לבאס של הH10 שנשמע לך יותר טוב (אגב, הצליל "פטסס" הזה נשמע לי יותר מתאר צליל של מצילה ולא מכת תוף שנשמעת יותר כמו "בום" או "אומף") יכול להיות שהוא מודגש יותר מהתדרים האחרים בנגן (מה שנקרא "צבוע") ואז אתה מקבל את הרושם של באס יותר טוב. אבל שוב, אתה לא יכול להשוות עם האוזניות כפתור-סטוק-חרטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש פה איזה קטע של break in לנגן?

אולי אחרי שתיתן לו להשמיע מוזיקה איזה 48 שעות ברצף בווליום גבוהה - הצליל ישתנה?

באוזניות זה פועל...

פרט לכך אני חושב שאתה צריך לעשות השוואה בין שני הנגנים עם אמיתיות... יכול להיות שבאוזניות אמיתיות - לא תאבד פרטים כ"כ מהר - הם פשוט יהיו עדינים יותר ב- D2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש פה איזה קטע של break in לנגן?

אולי אחרי שתיתן לו להשמיע מוזיקה איזה 48 שעות ברצף בווליום גבוהה - הצליל ישתנה?

באוזניות זה פועל...

פרט לכך אני חושב שאתה צריך לעשות השוואה בין שני הנגנים עם אוזניות אמיתיות... יכול להיות שבאוזניות אמיתיות - לא תאבד פרטים כ"כ מהר - הם פשוט יהיו עדינים יותר ב- D2.

אתה מתכוון לBURN IN ולא ברייק אין

כשמחברים אזניות למרקור שמע על ווליום גבוה ונותנים להם להיצרב לכמה שעות

אבל לא ניראה לי שזה יעזור במקרה של מקור השמע עצמו

ניסיתי את שני הנגים הH10 והD2 גם עם אזניות איכותיות של ועדיין הצליל בH10 נשמע יותר חי

לא כל כך הבנתי מה זה צבוע..אז אם מישהו יוכל בבקשה להסביר ולפרט יותר

ואולי יש כאן מישהו שהוא בעלים של H10 וD2 שמבין בדיוק למה אני מתכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דגם הסוני שלך? יש להם הרבה דגמים בעייתיים.

וסאונד "צבוע" זה כמו שתיארתי, תחום תדרים שמודגש יתר על המידה על פני האחרים, למרות שלא שמעתי על מקרים מידריינג'. יש "כהה" במקרה של באס ויש "בהיר" כשמדובר על הגבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...