המלצה לLCD 32 בין 4000-5000 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לLCD 32 בין 4000-5000 ש"ח

Vc0

Recommended Posts

דווקא הסמסונג עדיפה בחיבור למחשב ובכלל בתמונת HD

אני במיוחד אוהב את האופציה של ה Pixel mapping בחיבור HDMI2 שם.

היטאצ'י הדגם שציינת (32LD9000) גם לו יש רק חיבור אחת ואם לא אכפת לך להחליף כל הזמן סבבה אישית אני חושב שזה מעצבן רצח. שים לב גם שאחריות היטאצי זה רק שנתיים + שנה על המסך (אין לי מושג מה זה אומר מסך אבל שווה לבדוק) זה 3 שנים. לפי המפרט שאני רואה בחנויות בזאפ אין להיטאצי חיבור scart ככה שאני לא חושב שתקבל איכות תמונה טובה יותר בכבלים מאשר בסמסונג אבל שוב לא ראיתי אז אני לא מתחייב.

גם לסמסונג אין SCART, בכלל עוד לא ראיתי LCD עם סקארט, מה שעושים זה SCART TO S-VIDEO אם אני לא טועה.

ולגבי השארפ, אני מתקן את דבריי, לא אומר שהיא לא מומלצת בחיבור למחשב, אלא אגיד שהשתיים האחרות הרבה יותר מומלצות בחיבור למחשב, מאחר ויש להן NR, זאת אומרת רזולוציה טבעית, מה שאומר שאתה תראה יותר חד ומדוייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק גם לסמסונג אין scart ומשתמשים ב scart to svideo ולכן אני לא חושב שיהיה הבדל באיכות בחיבור לכבלים בטח לא משהו משמעותי אם זה אותו חיבור פשוט כמו svideo ואז לדעתי האפשרות ל3 ושנה יותר אחריות מוסיפה לערך של הסמסונג לעומת ההיטאצי. אם אני לא טועה המחיר של הסמסונג גם נמוך יותר אמנם לא בהרבה אבל לכן עם עושים שכלול אני הייתי הולך על הסמסונג

אני גם בדיוק מתכוון לקנות את ה 32r81 שבוע הבא. גם אני חסכתי 5000 שקל בשביל זה :)

בכל מקרה מה שתבחר. תתחדש ותהנה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, אם השימוש העיקרי הוא לצפות בהוט ורק להשאיר אופצייה לקונסולה בעתיד אז לדעתי הוא צריך את ה-GA8E של Sharp.

אני קניתי אותה גם בגלל הכבלים, פשוט רואים בה יותר איכותי מכל ה-LCD 32 שבדקתי, יש לה שתי חיבורי Scrat - אבל אחד.

אני רואה HD מהמחשב באיכות מעולה, ברור שבסמסונג היו רואים טיפה יותר טוב, אבל אז הייתי מפסיד את ה-HOT.

עכשיו, אני גם חיברתי אליה קונסולה ורואים פשוט מדהים, זה לא להתפשר בהרבה, קצת פחות בשביל משהו אחר...

לדעתי אתה צריך לקחת את ה-GA8E.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שה GA8E הרבה יותר יקרה, לפחות ב1300 שקל בחנויות שאני בדקתי. זה סכום לא קטן ובטח מחוץ לתקציב שהוא הציב. אם הוא מעוניין להשקיע יותר אז כמובן שאפשר לשקול גם את הדגם הזה אבל אם הוא רוצה להשאר בתקציב שהוא אמר הדגם הזה מחוץ לאפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שה GA8E הרבה יותר יקרה, לפחות ב1300 שקל בחנויות שאני בדקתי. זה סכום לא קטן ובטח מחוץ לתקציב שהוא הציב. אם הוא מעוניין להשקיע יותר אז כמובן שאפשר לשקול גם את הדגם הזה אבל אם הוא רוצה להשאר בתקציב שהוא אמר הדגם הזה מחוץ לאפשרויות.

התקציב נתון להחלטתו של אבא שלי, כרגע זה נשאר כמו התקציב שאמרתי.

אם אבא שלי יסכים בסופו של דבר להעלות את התקציב, כדאי ללכת על הGA8E ?

(ראיתי בזאפ שהוא עולה 5500 +- ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם לא לא דיברתם על שארפ דגם LC32SA1

האם הוא פחות טוב משני האחרים?

אין מה היא לא תומכת NR דבר שחיוני בחיבור למחשב[br]פורסם בתאריך: 3.10.2007 בשעה 20:06:57

תשמע זה הכל שאלה של על מה אתה מוכן לוותר אם תעדיף לראות כבלים בצורה הטובה ביותר תקח את השארפ אם תעדיף חיבור למחשב תקח את הסמסונג אם תרצה לקבל את שניהם בצורה מספקת וטובה תקח את ההיטאצי לכל LCD שהוצגה פה יש תחום התמחות תבדוק עם עצמך מה אתה מחפש

כאשר פתחת את השירשור ביקשת חיבור למחשב והוספת חשוב! עכשיו אתה רוצה כבלים אתה קצת מבולבל כדאי שתיגש לחנות כלשהי ותתרשם אם יש לפטופ מומלץ להביא ולבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה היא לא תומכת NR דבר שחיוני בחיבור למחשב[br]פורסם בתאריך: 3.10.2007 בשעה 20:06:57

תשמע זה הכל שאלה של על מה אתה מוכן לוותר אם תעדיף לראות כבלים בצורה הטובה ביותר תקח את השארפ אם תעדיף חיבור למחשב תקח את הסמסונג אם תרצה לקבל את שניהם בצורה מספקת וטובה תקח את ההיטאצי לכל LCD שהוצגה פה יש תחום התמחות תבדוק עם עצמך מה אתה מחפש

כאשר פתחת את השירשור ביקשת חיבור למחשב והוספת חשוב! עכשיו אתה רוצה כבלים אתה קצת מבולבל כדאי שתיגש לחנות כלשהי ותתרשם אם יש לפטופ מומלץ להביא ולבדוק

שמע אתה צודק, אני באמת מבולבל :/

אני באמת אלך עם אבא שלי לבדוק אותם. רק איפה אפשר למצוא אותם? באיזה חנות יש את כולם?

יש העדפה לשארפ מכיוון שהשימוש העיקרי יהיה ל-

אבל......... אני גם רוצה משהו שיציג איכות טובה עם חיבור למחשב :/

אצטרך לוותר על משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקח את ההיטאצי לא תוותר על כלום

אבל להיטאצ'י איכות פחות טובה מאשר לשארפ בקשר לחיבור להוט...

כך שיש עדיפות לשארפ....

אבל שוב... אנחנו נבחר רק לאחר שנראה את כל הדגמים במציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה אתה גר ואם יש באזור שלך חנות אבל לחנויות א.ל.מ בתל אביב (קניון רמת אביב ועזריאלי) יש מבחר של כמעט כל החברות והדגמים. כמובן שרצוי להתקשר לפני לוודא שיש להם בתצוגה את הדגמים שאתה מחפש אבל כשאני הסתכלתי שם באמת היו להם יותר דגמים מכל חנות אחרת שאני מכיר חוץ מ big box שמול קניון איילון

אם תקח את ההיטאצי לא תוותר על כלום

.

להיטאצי שהצאת גם אין חיבור scart בדיוק כמו הסמסונג ככה שאני באמת לא חושב שיהיה הבדל באיכות של הוט\יס. ואם אין הבדל אז ה3 בסמסונג ואיכות התמונה ב HD שלה עדיף כבר במסגרת המחיר.

השארפ היקרה יותר באמת נותנת תמונה טובה יותר בהוט אבל מצד שני אני לא חושב שהשיפור באיכות התמונה בהוט שווה את האקסטרה כסף בסכום שצריך להוסיף לה.

תזהר בזאפ. יש הרבה חנויות שם שכותבות מחיר אחד אבל אחרי זה אתה נתקע עם הובלה ב500 שקל, ובשביל אחריות הם ירצו עוד 500 והנה המחיר קפץ ב1000 שקל. ככה שתבדוק אם החנות באמת עובדת מול היבואן הרשמי ואם המחיר הוא באמת מחיר סופי ולא כאילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזמין את כולכם להיכנס ולהיפתח לעולמה המדהים של DELL . . .וה 2707WFP . . .מה דעתכם בכיוון ההפוך שאצלי בבית. מסך מחשב>טלוויזיה . . .

תכלו לראות את החיבורים (ותמונות נוספות בעמודים 1 ו 7).

- אין כמעט הבדל למעט אולי כמה ס"מ פחות

- יתרונות לרוב

הדיון:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=273072.msg2564748#msg2564748

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזמין את כולכם להיכנס ולהיפתח לעולמה המדהים של DELL . . .וה 2707WFP . . .מה דעתכם בכיוון ההפוך שאצלי בבית. מסך מחשב>טלוויזיה . . .

תכלו לראות את החיבורים (ותמונות נוספות בעמודים 1 ו 7).

- אין כמעט הבדל למעט אולי כמה ס"מ פחות

- יתרונות לרוב

הדיון:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=273072.msg2564748#msg2564748

המחיר ממש גבוה..כך שאני לא אותו כאפשרות לקנייה...אבל הוא ממש יפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי קודם כל תמדוד תסלון שלך עים ביכלל הסלון מתאים לטוויזיה בגודל כזה תבין LCD כמה שתיהיה יותר קרוב וזה תלוי בכבלים במקרה שלך לא ניראה לי של יש חיבורים איכותיים חוץ מי S-VIDEO אבל עדיין חוץ מי זה עים תלך אל תלוויזיה ואתה רוצה משהוא ברמה לך על שארפ אין LCD טובות יותר מי שארפ סיבה 10 שנים אחריות על הטאלויזיה ה-MAX שנותנים השאר ופילפס וכו לא עובר חמש שנים טוב אז תעשה תבחירה שלך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...