המלצה לLCD 32 בין 4000-5000 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לLCD 32 בין 4000-5000 ש"ח

Vc0

Recommended Posts

הLCD יהיה בשימוש בעיקר לצפייה בהוט...שיציג בלי מריחות וכאלה...

שימוש נוסף יהיה חיבור למחשב לצפייה בסרטים...דבר חשוב! שתהיה תמונה איכותית

ואולי בעתיד תהיה גם קונסולה.

ראיתי בפורום שממליצים על דגמים מסויימים של , היטאצ'י ושארפ...

אני ממש מבולבל ולא יודע איזה לבחור... :/

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

samsung 32R81B

בסביבות ה 4700-4800 שקלים.

קראתי פה וראיתי שהדגם הזה פחות ממולץ לצפייה בכבלים מאשר דגמים אחרים...

לא פוסל את הדגם אבל הייתי רוצה לשמוע דעות נוספות וגם על דגמים אחרים

ראיתי ששארפ מאוד טובים לצפייה בכבלים, זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני במצב שלך מחפש LCD במחיר הזה.

כמעט כולם המליצו לי על ההיטאצ'י LD9000 אבל זה בגלל שהשימוש העיקרי בה יהיה חיבור למחשב והבנתי שרואים בה מצויין יותר מכל השאר.

כמו כן הבנתי שגם בכבלים רואים טוב מאוד.

את הסמסונג שהמליצו לך יש לי בבית.

לגבי כבלים אני לא יכול להגיד כי אצלי זה מחובר אנלוגית אז רואים גרוע ככה או ככה.

בחיבור למחשב רואים מצויין, הטקסט חד והכל, סרטי DIVX לא נראים משהו אבל זה כבר קשור לטכנולוגיה של הטלויזיה.

סרטי HD אני יכול להגיד לך שנראים פשוט מעולה וכך גם משחקי PS3.

אבל אם חשוב לך לראות כבלים כמו שצריך אז תנסה את ההיטאצ'י שהיא בערך טובה בהכל! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני במצב שלך מחפש LCD במחיר הזה.

כמעט כולם המליצו לי על ההיטאצ'י LD9000 אבל זה בגלל שהשימוש העיקרי בה יהיה חיבור למחשב והבנתי שרואים בה מצויין יותר מכל השאר.

כמו כן הבנתי שגם בכבלים רואים טוב מאוד.

את הסמסונג שהמליצו לך יש לי בבית.

לגבי כבלים אני לא יכול להגיד כי אצלי זה מחובר אנלוגית אז רואים גרוע ככה או ככה.

בחיבור למחשב רואים מצויין, הטקסט חד והכל, סרטי DIVX לא נראים משהו אבל זה כבר קשור לטכנולוגיה של הטלויזיה.

סרטי HD אני יכול להגיד לך שנראים פשוט מעולה וכך גם משחקי PS3.

אבל אם חשוב לך לראות כבלים כמו שצריך אז תנסה את ההיטאצ'י שהיא בערך טובה בהכל! :smile1:

תודה לעצתך!

הייתי רוצה לשמוע עוד תגובות ודעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פה וראיתי שהדגם הזה פחות ממולץ לצפייה בכבלים מאשר דגמים אחרים...

לא פוסל את הדגם אבל הייתי רוצה לשמוע דעות נוספות וגם על דגמים אחרים

ראיתי ששארפ מאוד טובים לצפייה בכבלים, זה נכון?

קראת נכון

הסמסונג מצטיינת בעיקר בחיבור למחשב אך לא בכבלים

השארפ מעולה בצפייה בכבלים אך בחיבור למחשב אין NR כך שתראה ב-4:3 כלומר פסים שחורים בצדדים

ההיטאצ'י לעומת זאת נהנית בשתי התחומים ומאוד מומלצת לכאלו שמחפשים את שניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבלים לא יראו טוב בשום טלויזיה LCD שתומכת בHD מכיוון שהכבלים בארץ משדרים בתת רמה וממש לא בסטנדרט דיגיטלי כמו שהם טוענים. ה bitrate של השידור שלהם נמוך להחריד. יס קצת יותר טובים אבל גם כן לא בסטנדרט נורמלי.

מבחינת חיבור למחשב או כל מקור HD אחר לדעתי הסמסונג לוקחת מבחינת איכות וגם מהעובדה שיש לה NR

בקטע של החיבור לכבלים יתכן שיהיה יתרון מסוים להיטאצי אם יש לה חיבור scart אך לא ראיתי את הדגם הזה מחובר לכבלים ככה שאני לא רוצה סתם להגיד. שים לב אבל שאם החיבור scart בהיטאצי הוא לא אז לא יהיה יתרון על הסמסונג מכיין שאז זה בדיוק כמו svideo שיש בסמסונג רק בצורת חיבור שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת נכון

הסמסונג מצטיינת בעיקר בחיבור למחשב אך לא בכבלים

השארפ מעולה בצפייה בכבלים אך בחיבור למחשב אין NR כך שתראה ב-4:3 כלומר פסים שחורים בצדדים

ההיטאצ'י לעומת זאת נהנית בשתי התחומים ומאוד מומלצת לכאלו שמחפשים את שניהם

לגבי ההיטאצ'י, אתה אומר שהיא טובה בשני התחומים אבל האם זה אומר שהיא פחות טובה מאשר כל דגם אחר בתחום הטוב שלו כך שרואים זאת בצורה ניכרת?

האם ההבדל הוא גדול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האיכות תמונה של שארפ בחיבור למחשב או PS3 פחות טובה מהסמסונג.

ראיתי אותה מחוברת ליס לא להוט ככה שאני לא יכול להגיד על איכות תמונה של כבלים.

יש לה רק אחד . לסמסונג יש 3 שאני חושב שזה חשוב אם אתה מתכוון לחבר גם מחשב וגם PS3 ועוד בעתיד ממיר של יס\הוט כשהם יתחילו לשדר ב HD

לדגם הזה של שארפ יש גם איזה ציפוי נגד השתקפות שלדעתי רק גורם ליותר השתקפות (דומה למה שיש במחשבים הניידים החדשים של חלק מהחברות)

ואני גם לא חושב שתמצא אותו מתחת ל5 אלף אבל אולי המחירים ירדו או שאתה מכיר יותר חנויות זולות ממני.

ראיתי בכמה חנויות שטענו שיש 10 שנים אחריות על השארפ. אז אני כבר מודיע לך שאין סיכוי שזה ככה זה בטח שנה + 9 על חלקי חילוף או משהו כזה

כמנו שיש את המקררים של איזה חברה שאמרו 7 שנים אחריות וזה היה רק שנה + 6 שהם מחזיקים במלאי חלקי חילוף.

ככה שרצוי לבדוק מראש מה האחריות כוללת (בכל מוצר לא רק ספציפית פה) אני יודע שסמסונג וטושיבה בארץ נותנים 3 שנים מלאות אחריות על LCD אני לא יודע מה עם היטאצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקר השימוש יהיה צפייה בכבלים.....

בקטע הזה שארפ עולה על האחרים לא? תקן אותי אם אני טועה

ובקשר לHDMI היחיד שיש לדגם של שארפ, מקסימום מנתקים את אחד מן הדברים ומחברים את השני לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקר השימוש יהיה צפייה בכבלים.....

בקטע הזה שארפ עולה על האחרים לא? תקן אותי אם אני טועה

ובקשר לHDMI היחיד שיש לדגם של שארפ, מקסימום מנתקים את אחד מן הדברים ומחברים את השני לא?

כן, תמיד אפשר לעשות את זה, אבל זה סתם מעצבן ומפריע לרוב האנשים.

בכל מקרה כמו שאמרו לך, השידורים היום בכבלים הם תת רמה ואי אפשר באמת לעמוד על טיבה של לפי השידורים האלה.

נסכם את זה כך:

סמסונג-טובה במחשב, פחות טובה בכבלים

היטאצ'י-טובה בשניהם

שארפ-לא מומלצת לחיבור למחשב, טובה בכבלים

אני אישית כנראה ארכוש בזמן הקרוב את ההיטאצ'י כי בינתיים המליצו לי עליה הכי הרבה ומבחינתי החיבור למחשב הכי חשוב ובזה היא מצטיינת.

לפי דעתי אתה לא תתחרט אם תבחר בה, אבל זה לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הסמסונג עדיפה בחיבור למחשב ובכלל בתמונת HD

אני במיוחד אוהב את האופציה של ה Pixel mapping בחיבור HDMI2 שם.

היטאצ'י הדגם שציינת (32LD9000) גם לו יש רק חיבור אחת ואם לא אכפת לך להחליף כל הזמן סבבה אישית אני חושב שזה מעצבן רצח. שים לב גם שאחריות היטאצי זה רק שנתיים + שנה על המסך (אין לי מושג מה זה אומר מסך אבל שווה לבדוק) זה 3 שנים. לפי המפרט שאני רואה בחנויות בזאפ אין להיטאצי חיבור scart ככה שאני לא חושב שתקבל איכות תמונה טובה יותר בכבלים מאשר בסמסונג אבל שוב לא ראיתי אז אני לא מתחייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...