עזרה בשינוי קטן במפרט (כרטיס מסך\זכרונות) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשינוי קטן במפרט (כרטיס מסך\זכרונות)

Kenny

Recommended Posts

החלקים שהזמנתי :

axp 1700 0.13 jiuhb

8rda+

arctic silver

vantec aeroflow

Connect3D radeon9700 128mb

WInbond 256mb 3200\400mhz X2

עכשיו חשבתי את הזכרונות והכרטיס מסך לאלו :

Winbonb 512mb 3200\400mhz X1

Hercules 3d prophet 9700 128mb

זה תוספת של כ 100 שקלים יעלה לי... אמרו לי שזכרון אחד יותר טוב..

אבל אני לא ינצל את ה דאול דידי אר.. אני מתכנן לעשות אובר קלוק.. לא רציני.. עד 2100 גג...

והכרטיס מסך בהחלט יותר טוב (ההרקולס)

מה אתם אומרים? כדאי לשנות? (יש לי עד מחר להתקשר אליהם ולשנות..)

תודה חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך מאוד להחליף את הRADEON להרשקולס....

לגבי הזיכרונות זה גבולי, אבל אני הייתי מחליף לסטיק אחד של 512 בהתחשבות שבעתיד זה יפתור בעיות...

נ.ב

כמה % מהירות הDUAL משפר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה בנוגע לטכנולוגית הDualDDR- אז זהו שהיא מאוד אומללה. 2-3% תוספת של שיפור בביצועים. אבל זוהי עדיין לא ההתמחות של לוחות מבוססים nForce2. אם זה היה כך אז הלוחות הללו בכלל לא היו שוים משהו. כרטיס המסך יהיה בסדר גמור. הרקולס לא יביא שום שיפור בביצועים אשר יראה לעין. Connect3D יהיו בסדר ויעשו את העבודה בסדר גמור. ישנו ת'רד בפורום גראפיקה שאני ממליץ לקרוא.

אם מתוכנן Overclock קטן שכזה. עד איזור הביצועים של הAXP2100+, אז ממש לא יהיה חכם להשקיע ב8RDA+. אם יש ספק בנוגע לאוברקלוק, אז קח אותו, אך אם אתה בטוח כי ההאצה לא תהיה כ"כ כבדה, מומלץ לרדת לK7NCR18D בגרסאת הPro של . בעיקרון, בשביל OC טוב עדיף סטיק אחד על-פני שניים, אבל אם הOC לא יהיה כ"כ בסיסי בשבילך אז אני חושב שיהיה מיותר להזכיר של8RDA+ יהיו טובים יותר זכרונות של Twinmos. בכל אופן, הם המומלצים בשביל OC.

אם אתה לא בטוח בנוגע לOC. כלומר, אם הוא יהיה ממוצע. ותו-לא. או שיתכן בעתיד אחד כבד עוד יותר. אז, הייתי ממליץ לקחת סטיק של 512MB אשר יפעל ברוחב פס של PC3200. אבל, מבית Twinmos. בהצלחה בחיפושים, כי לא יהיה קל למצוא. אם לא תמצא, Winbond בעלי צ'יפ BH5 יעשו את העבודה גם הם. הם פחות מומלצים אך יעשו גם הם את העבודה במקרה של OC חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hmm

אני מתכוון להגיע ל2000 מגה הרץ...

xp2400

זה יספיק לי...

ולדעתי אני יוכל להגיע לזה עם הלוח אם\מעבד\זכרונות אלו , לא?

(במידה ואני לוקח סטיק אחד של 512)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל NIKE: באתר 8RDA.COM בקטגורייה של טיפים לא כתוב שהזיכרון של טווינמוס הכי טוב ל O/C עם הלוח אם הספציפי, אלא כתוב:

Use Twinmos PC 3200 or other PC3200 and up uses winbond chip (Corsair XMS PC3500C2 is not recommended, they are really over-rated)

אם לא שמת לב כתוב בתרגום: השתמש בטווינמוס PC 3200 או זיכרון אחר של PC3200 ומעלה שמשתמש בשבבים של ווינבונד. זה אומר שזיכרונות ווינבונד טובים כמו הטווינמוס לO/C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. בפעם האחרונה שהייתי באתר שלהם היו כתוב רק "Use Twinmos 3200". אני זוכר שהשורה של הטיפ הייתה קצרה.

בכל אופן, קח Winbond, אבל וודא קודם את הצ'יפ לפני שאתה סתם קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...