מס' שאלות שקשורות למסכי LCD ול2007wfp - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס' שאלות שקשורות למסכי LCD ול2007wfp

ofirr

Recommended Posts

כן הייתי מעוניין בתשובות ענייניות בנוגע לכמה שאלות.

רוב השאלות אני דיי בטוח, אבל אני רוצה לוודא חד משמעית אם אכן התשובה היא כמו שאני חושב או אחרת.

*מה ההבדלים,יתרונות/חסרונות בין ספק כח פנימי לספק כח חיצוני?

- אני יודע שהיתרונות בפנימי שהוא מוסתר, אך החיסרון הוא שהוא מתחמם ומחמם גם את הרכיבים שמסביבו.

ואם אני לא טועה ל2007wfp יש ספק כח פנימי, האומנם?

*ל2007wfp/fp ולvp930b יש מצבים מותאמים מראש (רגיל,סרטים,לילה וכו') כך שלא נצטרך לשחק עם הבהירות ולהתאימה לכל מצב?

-אני חושב שכן, אם כן השאלה אם יש כפתורים בחזית/בצד שמעבירים מצבים או שעושים זאת דרך תוכנה מסויימת(דרך המחשב)?

*מה ההבדל בין revision A04 לrev החדש שדל הוציאו A05, מישהו יודע למה הוציאו תיקון גירסה חדש יותר? מה שיפרו? [השאלה מתייחסת רק ל2007fp, כמו שהבנתי ל2007wfp לא הוציאו גירסה 05.]

*הכפתורים בdell 2007wfp נמצאים בחזית המסך, נכון? וכמו שהבנתי הם לא כפתורי מגע שפועלים על חיישן רגיש, הם כפתורים רגילים ורכים.

*ראיתי פה בכמה דיונים שאנשים רוצים/חלק משתמשים ב2 מסכים למחשב, השאלה היא למה צריך 2 מסכים למחשב?

לא עדיף לקנות מסך אחד גדול וזהו? עבודה בשני מסכים יכולה לשגע (במיוחד ה"פס" שנוצר בינהם כששמים אותם צמוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- יש לו ספק פנימי. זה לא משנה באמת לדעתי.

- צריך להיכנס לתפריט בשביל להחליף מצבים. זה לא ממש שימושי לדעתי. מה שכן, בשני המצבים שהם לא Desktop יש Banding.

- אף אחד לא יודע, לא מפרסמים את השינויים.

- 2 מסכים זה מאוד נוח. הפס באמצע לא כזה מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

- צריך להיכנס לתפריט בשביל להחליף מצבים. זה לא ממש שימושי לדעתי. מה שכן, בשני המצבים שהם לא Desktop יש Banding.

למה לא שימושי? כשאתה בעבודה שוטפת אתה צריך פחות בהירות מאשר בסרטים. במקום לשחק את הערכים של הRGB, מצבים מותאמים מראש יקלו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שברוב המסכים המצבים המותאמים מראש הם לא כל-כך טובים. לראיה - מה ש-MCFLY אמר - יש BANDING איום בשני המצבים שאינם DESKTOP ב- 2007WFP (אולי גם ב-FP).

עדיף לשחק באופן עצמאי עם ה-CONTRAST, הבהירות והצבעים. נכון שזה עשוי להיות מייגע (וב-, שלא כמו במסכים מתקדמים באמת, אין אפשרות לשמור פרופילים של משתמש בחומרה של המסך), אבל רוב הזמן יספיק לך להשאיר את ערכי ה-RGB על איזשהו ערך סטנדרטי ולשחק עם הבהירות.

ד"א, כן - הכפתורים במסכים של הם רגילים ואפילו לא כ"כ רכים.

לעבודה עם שני מסכים יש כמה יתרונות על פני מסך אחד ענק. וכשאני אומר "עבודה", אני מתכוון לעבודה. מובן שאף אחד לא מתכוון לפצל משחק או סרט על שני מסכים עם פס באמצע.

1) גודל פיזי - מסך 24" אחד פחות גדול משני מסכים 19" זה ליד זה. אמנם אפשר ללכת על 27", אבל הוא כבר מפלצת די גדולה.

2) שטח עבודה - מסך 24"/27" אחד מספק פחות שטח משניים של 19" (1920X1200 לעומת 2048X1280).א

3) תוספת רזולוציה אופקית. אם אתה מעדיף לעבוד לרוחב, מסך 24" אחד יגיע ל-1920 פיקסלים, כאשר 2 מסכי 19" במצב LANDSCAPE מגיעים ל-2560. תוכל כמובן לקנות מסך סופר ענק (30") שיגיע ל-2560, אבל הוא לא יוכל להתחרות בשני מסכי 20" שמגיעים ל-3200 (או 3460 פיקסלים אם הם רחבים).

4) גמישות. כשיש לך 2 מסכים - אתה יכול להחליט איך ואיפה למקם אותם, אתה יכול לסובב אחד מהם ל-PORTRAIT ואחר לא וכו'. כשברשותך מסך אחד - הוא או ככה, או ככה וזהו. בקונפיגורציות שולחן מסוימות קל יותר למקם שני מסכים קטנים מאשר אחד גדול (למרות שבמקרים אחרים - זה הפוך).

5) הפרדה נוחה בין יישומים - מאפשר לך להריץ איזה חלון שתרצה באיזה מסך שתרצה, כולל במצבים של MAXIMIZED או FULL SCREEN, מה שבמקרים רבים יותר נוח ממשחק עם "חופשיים". אתה יכול בקלות להריץ סרט על מסך אחד ולעבוד על מסך אחר.

6) מחיר - מסך 24" טוב עולה יותר משני 19" טובים (כמעט כמו 2 מסכי 20" טובים). על 27" ו-30" אין מה לדבר בכלל.

7) כשיש לך 2 מסכים - יש לך 2 מסכים, שיכולים בעת הצורך לשרת 2 תחנות עבודה. לא כך עם מסך בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...