מחפש מסך עד 2000 ש"ח למשחקים.. 20 ומעלה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך עד 2000 ש"ח למשחקים.. 20 ומעלה

Pythagoras

Recommended Posts

קונה מחשב חדש בקרוב, רציתי גם מסך חדש.. תקציב עד 2000 ש"ח , אני מעדיף 20 ומעלה שממוצב במקום טוב באמצע, על פני איזה 17 או 19 יקר..

מספר שאלות :

1. האם עדיף מסך רחב או רגיל? וכן אני מודע לזה שזה לפי הטעם האישי אך בכל זאת, מה הייתם ממליצים למשחקים? (בעיקר רשת)

2. האם כדאי לקנות מסך מחברה אלמוניות? ראיתי מסף 22 ב 1300 שקל בערך, אני מודע לזה שזה לא איכותי בלשון המעטה.. אך עדיין, האם איכשהוא זה שווה ?

אשמח למספר המלצות ודגמים (אם יש קישורים , בכלל יותר טוב)

תודה רבה וחג שמח לכולם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף מסך רגיל על פני רחב, בטח בקטגוריה של ה-20", שכן הוא נותן מעט יותר שטח עבודה ונראה טוב לכל מטרה, ואילו מסך 20" רחב נראה טיפה רחב מידי ונמוך מידי. רק אם רוב שימושיך הם סרטים בפורמט רחב, הייתי הולך על הרחב.

אם תקנה 22", זה לא משנה, כי כולם רחבים.

אתה שואל האם "איכשהו זה שווה"? כן, זה שווה כי חסכת כסף, וייתכן שלא תיתקל בשום בעיה ותהיה מרוצה מהאיכות. בדרך זו זה שווה ורק בדרך זו. כל אחד והשיקולים שלו.

הדגמים שמומלצים הם:

DELL 2007FP שהוא 20" רגיל, 2007WFP שהוא 20" רחב. עם זאת, שניהם טיפה מעל 2000 ש"ח.

קצת מתחת ל-2000 תוכל למצוא את ה-SAMSUNG 226BW, שהוא המומלץ בקטגוריה של ה-22". הוא לא איכותי כמו ה-, אבל לפעמים הגודל הוא יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף מסך רגיל על פני רחב, בטח בקטגוריה של ה-20", שכן הוא נותן מעט יותר שטח עבודה ונראה טוב לכל מטרה, ואילו מסך 20" רחב נראה טיפה רחב מידי ונמוך מידי. רק אם רוב שימושיך הם סרטים בפורמט רחב, הייתי הולך על הרחב.

אם תקנה 22", זה לא משנה, כי כולם רחבים.

אתה שואל האם "איכשהו זה שווה"? כן, זה שווה כי חסכת כסף, וייתכן שלא תיתקל בשום בעיה ותהיה מרוצה מהאיכות. בדרך זו זה שווה ורק בדרך זו. כל אחד והשיקולים שלו.

הדגמים שמומלצים הם:

DELL 2007FP שהוא 20" רגיל, 2007WFP שהוא 20" רחב. עם זאת, שניהם טיפה מעל 2000 ש"ח.

קצת מתחת ל-2000 תוכל למצוא את ה-SAMSUNG 226BW, שהוא המומלץ בקטגוריה של ה-22". הוא לא איכותי כמו ה-, אבל לפעמים הגודל הוא יתרון.

סתם מעניין אותי, מה הקטע עם זה שמסכים מעל 20 הם כבר כולם רחבים, למה? והאם זה מצביע על מגמה כלשהיא? (כלומר האם כל המסכים הולכים לכיוון זה?)

לגבי רחב או לא, אמרת שזה בעיקר לסרטים.. במידה ואני ממש לא רואה במחשב אלא לרוב רק משחקים אז אין טעם לרחב? או שיש על מה לדבר , או בקצרה מסך רחב בכללי ומשחקים הולכים ביחד?

בהנחה והחלטתי ללכת על 4:3 ולא על רחב, אז האופציה היחידה שלי בעצם זה 20? לא קיים יותר מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי כמה אחוז מהשימושים שלך במסך יהיו למשחקים. אם זה אחוז נכבד 20" רחב יהנה מאוד עם ניצול הראייה המרחבית-אופקית. רוב המשחקים תומכים בפורמט רחב. יש אתר שמתייחס לכך בהרחבה כולל רשימת המשחקים שיש בהם תמיכה מובנית לפורמט רחב או שניתן להתאימם בשיטות שונות לפורמט רחב.

http://www.widescreengamingforum.com/wiki/index.php/Master_Games_List_-_A

אם אתה רוב הזמן גולש או עובד עם ודומיו מסך 20" לא רחב יהיה עדיף כי עומד לרשותך שטח עבודה אנכי עדיף.

מסכים גדולים מעבר ל-20" שאינם רחבים הם רק בגודל של 21" או 21.3" רובם של חברות איכותיות, והם יקרים למדי היות שנועדו לעבודה בגרפיקה או CAD יותר מאשר לשימושי בידור ביתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מעניין אותי, מה הקטע עם זה שמסכים מעל 20 הם כבר כולם רחבים, למה? והאם זה מצביע על מגמה כלשהיא? (כלומר האם כל המסכים הולכים לכיוון זה?)

לגבי רחב או לא, אמרת שזה בעיקר לסרטים.. במידה ואני ממש לא רואה במחשב אלא לרוב רק משחקים אז אין טעם לרחב? או שיש על מה לדבר , או בקצרה מסך רחב בכללי ומשחקים הולכים ביחד?

בהנחה והחלטתי ללכת על 4:3 ולא על רחב, אז האופציה היחידה שלי בעצם זה 20? לא קיים יותר מזה?

לא משתלם ולא כדאי לייצר מסכים רגילים בגדלים האלו כי המבנה של העין אופקי ובגדלים גדולים זה לא יעיל לייצר מסכים "רגילים".

ובכלל, אם לא יצא לך לראות סרט על מסך רחב אני ממליץ מאוד - חוויה , גם במשחקים זה בולט אף יותר. אתה נכנס לתוך הסרט/משחק.

אם עיקר השימוש הוא ומשחקים אין ספק שמסך רחב יהיה עדיף בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...