מפרט למחשב ללא ציוד היקפי עד 5600 ש"ח. יש שינויים, דף 3. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב ללא ציוד היקפי עד 5600 ש"ח. יש שינויים, דף 3.

Pc_Ghost

Recommended Posts

אני צריכה מפרט ללא מסך, רמקולים, כוננים למיניהם ושאר ציוד היקפי. מתוכנן אוברקלוק, לא כרגע, אך בעתיד.

התקציה הוא 5600.

אני חשבתי על המפרט הבא:

מעבד - XP 2200+ Tray CPU - 691.51

לוח אם - Epox 8RDA+ NVIDIA nForce2 (DDR400, AGP8X, 5.1 Dolby Sound, ATA133, 1394, LAN, USB 2.0) - 764.39

זיכרונות - -RAM 512MB 2700 Winbond Memory X2- 480.56

כרטיס מסך - Gigabyte RADEON 9700 Pro 128MB Retail VideoCard - 2,099.36

הארד דיסק - Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD - 691.51

מארז - Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 Front 300W Case - 336.22

סה"כ: 5,649.09

רציתי לשאול אם יש איזשהם הערות או שינויים שצריך לבצע במסגרת התקציב.

כמו-כן, שמעתי שלוח האם הזה עושה קצת בעיות, האם עדכון הביוס פותר את הבעיות? האם אתם ממליצים על אחד באותו סכום?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מפרט באמת!!!

אבל כדאי לך לשקול לקחת 3200... נגיד סטיק אחד של 512 (יותר זול משניים של 256) הדיול די די אר לא משמעותי

וסטיק אחד יותר טוב ל-OC

הבחורה היחידה בפורום ??? או שאני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך כמה הצעות לשינוי המפרט ..

מעבד - אם מתוכנן OC הייתי מציע לך לרדת ל- 2100 עם סטפטינג טוב או ל AXP1700 ..

כרטיס מסך - אולי תשקלי לקחת 9700 Not Pro של Hercules שעולה כ- 1900 ... ההבדל בין הפרו לרגיל הוא זניח .. ולא נראה לי שתרגישי אותו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משתמש בחר לרכוש את הR9700P אז כנראה שהוא לא סתם שחקן רייר שלא יתעסק כמעט בגראפיקה, אלא גיימר אשר זקוק למאיץ גראפי HighEnd שכזה. עם זאת, תהיה בטוח שההבדלים בין הגרסא הרגילה של הכרטיס לגרסאת הפרו הם לא זניחים. הR9700 יושב בדיוק בין הR9500P לבין הR9700P.

ההמלצה לזכרונות טובים בשביל לקבל באסים טובים היא Twinmos. ההמלצה היא כאן, תחת Tips & Tricks. בשביל טוב ניקח את הAXP2100+ בסטפינג של AIUHB ועם החסכון הזה נקח ברוחב פס של PC3200 במקום ה2700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב לחלק של הזיכרונות - 512 X2 כלומר ג'יגה .

אוברקלוק יתכן שיהיה אבל רק בעתיד הלא קרוב...וגם זה לא יהיה אובקלוק רציני...

אז לא עדיף לקנות ג'יגה של 2700 מאשר 512 של 3200?

בקשר למעבד...המלצתם לי לקחת מעבד פחות טוב...עם סטפינג יותר טוב...מישהו מוכן להסביר מה הכוונה? ולמה צריך לרדת במעבד?

ומה בקשר ללוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שציינת הוא העילאי לאוברקלוק מעבדי את'לון בימינו. במצב שציינת ("אוברקלוק יתכן שיהיה אבל רק בעתיד הלא קרוב. וגם זה לא יהיה אובקלוק רציני.") הוא יהיה מאוד לא משתלם ועדיף לחסוך 150שקלים ולרדת לK7NCR18D Pro של . אחרי הכל, הוא יגיע לבאס טוב. לא עילאי כמו לבאסים שעומדים תחת הפוטנציאל הגדול של ה8RDA+, אבל כפי שתיארת, הבאסים של הלידטק יספקו אותך לגמריי.

אכן. אם לא מתוכנן OC כבד, אז 2700 יהיו בסדר גמור. לא ממש כי הם יהוו לצוואר בקבוק שיתכן ותגיעי אליו מהר, אבל הם יספקו את המצב שציינת. הסטפינג של הAXP2100+ מראה שהמעבד מאפשר OC טוב יותר. OC שיהיה טוב יותר מהOC של הלוח שבחרת. אם לא מתוכן OC כבד ואין בעיה כספית, גם המעבד שציינת, ה'יותר טוב', יספיק. אחרי הכל, זהו עניין של OC כבד בטוח או לא.

עריכה- בשביל מה 1GB זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משתמש בחר לרכוש את הR9700P אז כנראה שהוא לא סתם שחקן רייר שלא יתעסק כמעט בגראפיקה, אלא אשר זקוק למאיץ גראפי HighEnd שכזה. עם זאת, תהיה בטוח שההבדלים בין הגרסא הרגילה של הכרטיס לגרסאת הפרו הם לא זניחים. הR9700 יושב בדיוק בין הR9500P לבין הR9700P.

אוקיי .. אם אתה אומר , אבל לא נראה לי שיהיה הבדל תמונה גדול ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחלס אפשר לעשות אובר קלוק לכרטיס מסך , ולהגיע איתו לביצועים כמעט כמו של הפרו עצמו..

ולחסוך מאות שקלים ולהשקיע אותם במקום רצוי יותר.

אפשר במיוחד בכרטיסים של הרקולס לעשות אובר קלוק טוב.. בזכרות האיוורור החזק שלהם , והסינקים על הזכרונות..

בלי קשר , נראה לי שהרקולס היא החברה הטובה ביותר בימים אלו לכרטיסי מסך מבחינת מחיר\ביצועים\ואפילו איכות הכרטיס עצמו.

נ.ב - קבלו איזה יופי

תגידו לא הדבר הכי יפה שראיתם איי פעם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5FPS בPeak. ולא אמרתי שיהיו יותר.

מה שאתה עשית, קני, היא השוואה בין הR9700 המואץ לבין הR9700P הלא-מואץ. כל הנקודה היא להשוות את שני הכרטיסים לאחר OC. כי אם היא תבצע OC לR9700 לאיזור הביצועים של הR9700P, אז כביכול יהיה אפשרי להאיץ את הR9700P מעבד לביצועים שלו. וגם מהירויות הליבה הן לא ההפרש היחיד. זה לא מה שיעזור לגרסא הרגילה של הכרטיס להתייצב מול גרסאת הפרו. 'בלי קשר'? יש קשר והקשר הוא עצום. בכל אופן החברה המשתלמת ביותר היא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מפרט...!!!!

הבחורה יודעת מה היא מדברת...

את תהני ממנו תקני בראש שקט....

פפשיי גיימרית\אוברקלוקיט...פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שציינת הוא העילאי לאוברקלוק מעבדי את'לון בימינו. במצב שציינת ("אוברקלוק יתכן שיהיה אבל רק בעתיד הלא קרוב. וגם זה לא יהיה אובקלוק רציני.") הוא יהיה מאוד לא משתלם ועדיף לחסוך 150שקלים ולרדת לK7NCR18D Pro של Leadtek. אחרי הכל, הוא יגיע לבאס טוב. לא עילאי כמו לבאסים שעומדים תחת הפוטנציאל הגדול של ה8RDA+, אבל כפי שתיארת, הבאסים של הלידטק יספקו אותך לגמריי.

אכן. אם לא מתוכנן OC כבד, אז 2700 יהיו בסדר גמור. לא ממש כי הם יהוו לצוואר בקבוק שיתכן ותגיעי אליו מהר, אבל הם יספקו את המצב שציינת. הסטפינג של הAXP2100+ מראה שהמעבד מאפשר OC טוב יותר. OC שיהיה טוב יותר מהOC של הלוח שבחרת. אם לא מתוכן OC כבד ואין בעיה כספית, גם המעבד שציינת, ה'יותר טוב', יספיק. אחרי הכל, זהו עניין של OC כבד בטוח או לא.

עריכה- בשביל מה 1GB זיכרון?

קודם כל תודה.

למה 1GB זיכרון?

למה לא? המחירים ירדו בצורה כל כך משמעותית שלקנות היום 1G לא מסתכם בנזק כל כך גדול...

חוץ מזה...אפשר לנצל את הDUAL עם 2X512...מה רע?

ועוד שאלה אחת קטנה...מה עם המארז? הספק כוח שבא איתו טוב?

פשוט שמעתי שספקי כוח ג'נרים עושים בעיות לפעמים...השאלה היא האם שווה לקנות יותר טוב כדי למנוע בעיות באוברקלוק בעתיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גיגה זה לא חכם לקנות... מה אכפת לך לקנות סטיק אחד של 512 ומקסימום אם תרגישי איטיות אז תקני עוד כמה חודשים עוד סטיק בגרושים.... לגבי הספק הוא בסדר גמור... הוא לא ג'נרי...

אז ככה

מעבד AXP 2100 AIUHB

זיכרון סטיק אחד של 512 400MHZ (אולי של קרוסייר עם תזמונים של CL2 עולה 500 -600 ש"ח.)

כרטיס מסך R9700P של גיגה

לוח אם EPOX?

תתחדשי :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...