ניסיון אישי עם ויסטה - עמוד 5 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון אישי עם ויסטה

eyaler

Recommended Posts

מעניין אם כל האנשים שיורדים על הם אותם אנשים שבזמנו אמרו שXP היא חרא של מערכת ואין שום סיבהל עבור אליה, 98 היא מעולה.

אני רוצה לראות מישהו מכם עכשיו חוזר לעבוד עם 98.

לזה שאמר ש"אין סיבה לעבור לויסטה"- זה פשוט לא נכון. לחלק זה האפקטים הויזואלים, לחלק זה אפשרויות התוצגה הרבות הניתנות להתאמה. לחלק וויזארדים חדשים. תוכנות מובנות. אני לא יודע מה. אין מה לעשות, מערכות הפעלה פשוט מתקדמות. ולפעמים כדאי לתת סיכוי למערכת חדשה בשוק. נכון, זה טיפשי להוציא מערכת לא מלוטשת. אבל היי, SP1 יוצא, הם מוציאים עדכונים שוטפים. אולי מייקרוסופט לא עובדים כמו שצריך, אבל הם עובדים ואתם נהנים מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

התרשמות הכללית שלי מויסטה (קצת ארוך, מי שלא בא לו שלא יקרא):

ממש כשהיא יצאה (ולפני) תמיד הורדתי מהאתר שלהם חצי מגרסאות הבטא, הייתי עם זה, כשהיא יצאה התקנתי אותה ו... הייתי איתה חודש חודשיים וחזרתי ל-XP.

למה? כי למרות שבהתחלה התלהבתי מויסטה ומכל האפקטים האלה והזיהוי קולי וה-AERO אחרי זה זה נעשה רגיל וסתם מעמסה... ועם המחשב שהיה לי אז (XP עם 512 מגה זיכרון - ויסט לא זזה, אחרי זה שדרגתי ל-1GB וזה זז בסדר וחלק לגמרי, אבל לא עם משחקים) העדפתי לשים XP.

עכשיו במחשב הנוכחי שלי התקנתי XP, ולפני שבוע התקנתי ויסטה במקביל בשביל לשחק על ה-DX10. אמרתי לעצמי שאני לא יעשה עליה כלום חוץ ממשחקים... אבל מה, לאט לאט התקנתי מסנג'ר, , Hamachi ועוד מלא תוכנות כך שהיא כמעט כמו ה-. עכשיו אני משתמש בהן בערך חצי חצי - לפעולות רגילות (אינטרנט וכ"ו) אני עם (עכשיו אני במקרה על ויסטה כי לא הספקתי לבחור בעלייה של המחשב, אבל לא משנה) וגם למשחקים, אבל ל-DX10 אני עם ויסטה ולאט לאט אני מתחיל לשחק שם גם משחקים רגילים.

אבל מה שבאמת באמת מעצבן בויסטה, שבלעדיו הייתי בטוח נשאר עליה, היא ההתנהלות שלה מבחינת ההגנות. לכל פעולה שמבצעים צריך אישור, אפילו לשינוי שם לקובץ, ולפעמים אני מוריד איזה משהו ובמקום שייפתח צריך לאשר את ה-WINRAR ואת כל הדברים ועד שויסטה מתחילה להתארגן להעתקה כבר היה מסיים (נקווה שזה יתוקן ב-SP1 כמו שאמרו).

ועוד משהו - לוח הבקרה שם הרבה יותר מסובך ה-XP. ב-XP אני רוצה להגדיר רשת ביתית אני בא לאשף ומגדיר, בויסטה לא מוצאים אותו וצריך לחפש ולחפש ויש מלא תת-קטגוריות.. ודברים שאני עושה בקלות ב-XP בויסטה לוקחים לי הרבה יותר זמן. אבל אני בטוח שאני אתרגל לזה מתישהו...

בקיצור, היא מערכת בסדר, למרות שעדיין לא כל כך שווה לעבור אליה מ-XP, לכל מערכת יש את היתרונות והחסרונות שלה. לויסטה אני בטוח שלאט לאט היא תהיה יותר ויותר טובה (ואני אתרגל אליה...) ובסוף אני אמחק את ה-XP.

נ.ב: לא הרגשתי שינוי במשחקים ה-XP לויסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מדבר על "בקרת חשבון משתמש" = UAC?כי אם כן זה הדבר הראשון שצריך לבטל ברגע שאתה מסיים את ההתקנה של ,זהו אחד הדברים המעצבנים ביותר שיצאו מתחת לידיים של MS,אולי היה צריך לשלב אותה בגרסא העסקית בלבד,אבל אין ספק שזה מטרד.

אם דיברת על היישום הזה ואתה לא יודע איך להסיר אותו - תזמזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיון שלי - ויסטה רצה פשוט מעולה. נכון שיש בעיות תאימות עם חומרה ישנה (מי עוד מחזיק מודם USB ישן ולא קונה חדש עם WIFI ב-240 ש"ח בבזק????). קניתי לפטופ של עם ויסטה והמחשב יציב הרבה יותר מה- עם שהיה לפני כן. התקנתי בבית והמחשב מהיר יותר בצורה משמעותית (AMD X4200 עם 2GB). לפי דעתי -- שווה. אני בטוח שגם מי שהיום משמיץ, לא השקיע זמן ללמוד על התכונות החדשות ובכל מקרה ישדרג בעתיד....

מסכים עם מה שנאמר לגבי ה-control panel -- הוא ידידותי יותר אבל יותר מסובך למי שרגיל מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחזרנו לנקודת ההתחלה, יש כאלה שישמיצו את מהיום למחר ויש ההפך, נכון לעכשיו אין סיבה אחת לעבור לVISTA, והיא רחוקה מלהיות בשלה בגלל בעיות העתקה/העברה, שקשה לNVIDIA\ATI לעשות טוב(שדווקא זה כן באשמת הקוד המסובך של VISTA) ועוד כמה בעיות פה ושם, אבל אני מאמין שאי שם ב2008 אחרי הSP1, הדברים ישתנו לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר בכלל לא נכון

ויסטה 64 עובדת נהדר כבר חודשיים עם המשחקים הכי חדשים וכבדים שיש

ויסטה לא מתנהגת כמו מבחינת שיתוף המשאבים לכן לא נכון להשוות אותה לXP

אני ממליץ בתנאי שיש לך חומרה מתאימה ולא איזה גרוטאה שקנית במכרז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא רק תגיד לי למה כדאי לי להשקיע בלקנות יותר זיכרון כדאי לעבור לVISTA, אם היא מספקת אותם ביצועים/ טיפ טיפה פחות ביצועים מXP וזוללת הרבה יותר משאבים ולא הכי בשלה בעולם, מה היתרון שלה מול עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לשים את הויסטה על מערכת חזקה אם היא לא נותנת שום יתרון? שים על מערכת חזקה ותהנה ממערכת חזקה ויציבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא רק תגיד לי למה כדאי לי להשקיע בלקנות יותר זיכרון כדאי לעבור לVISTA, אם היא מספקת אותם ביצועים/ טיפ טיפה פחות ביצועים מXP וזוללת הרבה יותר משאבים ולא הכי בשלה בעולם, מה היתרון שלה מול עכשיו?

יציבות, , עיצוב ותמיכה יותר טובה בטכנולוגיה עתידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק מבטלים את הדבר המעצבן ביותר הזה שנקרא UAC?

כנס ל-Control Panel,

תרשום בתיבת החיפוש uac,

כנס ללינק שתקבל מהחיפוש Turn user account control (UAC) on or off

תוריד את הסימון של ה-V,

תאשר, תרסט ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...