האם זה הגיוני שסיימתי את Halo3 תוך 8 שעות בערך? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה הגיוני שסיימתי את Halo3 תוך 8 שעות בערך?

marlboro

Recommended Posts

לא רק HL2, מה עם: FAR CRY, TRIBES VENGEANCE, DOOM 3, UNREAL 2: THE AWAKENING + XMPPAINKILLER, CHASER (ואפילו AVP 2) ולגבי MP אז UT 2004 (ואני לא מזכיר משחקים כמו COD ומשחקי מלחמה אחרים ו - NOLF 2, SOF 2, R6:RAVEN SHIELD כי הם לא יכולים לשמש כהשוואה).

אני לא הייתי ממהר לומר ש - HALO 2 טוב יותר מכל אחד מהם.

ואם נעמיד את HALO 3 מול: FEAR, STALKER, QUAKE 4,PREY, , PROJECT SNOWBLIND,SW:REPUBLIC COMMANDO (ויש גם את, BF 2/ 2142, SWAT 4, R6:VEGAS, GRAW, COD 2, BIA 1,2 , GUN כי הם לא ממש מתאימים להשוואה)

האם הוא עדיף עליהם ? לא בטוח. (וזה עוד מבלי להזכיר את ה - FPSים המעולים שיוצאים למחשב לקראת סוף השנה)

ולגבי פורטים, דווקא מספר פורטים מה - הם ממשחקי המחשב הטובים ביותר, כמו : THE CHRONICLES OF RIDDICK, SPLINTER CELL, SW:REPUBLIC COMMANDO, PETER JACKSON'S KING KONG ו - GRAW (ויש עוד כמה שאני לא זוכר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שציינת לא מתקרב אפילו להיילו 2 כשהוא יצא בזמנו לאקס בוקס.

היילו 3 לא שיחקתי, אבל אני יכול לשער שכן, הוא אוכל את כולם (אולי מלבד ביו שוק)

המשחקים שציינת הם לא ממש פורטים, הם פותחו בנפרד למחשב או פותחו מחדש למחשב מרגע שהוחלט להוציא אותם גם למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לריב, בTGS באנג'י הכריזו על DLC לHALO3, וכנראה לא רק למולטי יש כמה רמזים על פרוט גדול יותר בין מה שקרה בין coranta והgravemind.

אני רוצה minigame לחשק בתור cortana! :smile1:

ממש שמסתמן הסוף המר של הצ'יף נשאר אותו סוף מר, על הדרך הולכים לפרט יותר.

באנג'י סוף סוף הגיבה בקשר לפרוייקט של הסרט ואמרה שהם עדיין עובדים עם פיטר ג'קסון, בניגוד לרוב השמועות שהפרוייקט בוטל.

עם Wars שיוצא בקרוב(על התסריט שלו עבדו האנשים שכתבו את הספרים וספרי הקומיקס של HALO) שבו העלילה מתקיימת כ20 שנה לפני הארועים של Alpha.

DLC לHALO3, ואולי אפילו עוד FPS בסדרה, כנראה שהולך להיות מאוד מעניין בקרוב, לפני חודשיים רצו שמועות על MMO של בסגנון Planet Side...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי ש - WARS יגיע גם למחשב מתישהו ?

אחרי הכל הוא RTS ומקומם במחשב.

כמו שTT אמר אנסמבל(סדרת AOE וAOM) מפתחת אותו ככה שהכל בשליטתה של MS ושום חברה אחרת.

המשחק הם גם לא משחק אסטרטגיה רגיל, תסתכל על הסרטונים שלו, הם עובדים על מערכת שליטה יחודית, והבניה של השלבים מדגישה ניהול טקטי של מספר מצומצם של יחידות ולא בניה אינטנסיבית וקרבות עצומים(ממה שמסתמן אין בכלל איסוף משאבים במשחק הזה).

אחרי שראיתי את סרטוני המשחקיות באמת אני לא יכול לחכות למשחק הזה, הקטעים של הwarthog שקופצים מעל וודאות ששום כלי רכב או חי"ר לא יכולים לעבור אותם, ושה MAC של הספינה שלך מוריד איזה Scrab שבא לאכול את הבסיס שלך, ממה שיש עכשיו הם הצליחו לשמור על האוויר של וזה הישג מדהים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...