מספר בעיות עם wrt54gl - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר בעיות עם wrt54gl

reggaewithdoli

Recommended Posts

שלום לכולם על פי המלצות רכשתי את הנתב הנ"ל.

יש לי איתו כמה בעיות ורציתי לראות אם זה רק אצלי או אצל כולם , כמו כן אם אפשר לפתור את הבעיות...

אני משתמש בחיבור l2tp דרך הכבלים...

הבעיות נוצרות אחרי ניתוק הנתב מהחשמל שקרה פעם מהפסקת חשמל קצרה וכמה פעמים מניתוק קצר של הנתב והמודם מהחשמל עקב סידור כבלי החשמל.

מספר פעמים התוצאה היתה שהנתב בהגדרות נשאר אותו הדבר והראה שהוא מחובר(גם התנתקתי והתחברתי) אבל המחשבים לא התליחו להתחבר לאינטרנט אלה רק לרשת פנימית, זאת עד שאיתחלתי את הנתב על ידי reset והכנסת כל הנתונים מחדש.

כרגע לאחר סידור כבלים המחשב מחובר לאינטרנט אבל הפורטים לאימיול חסומים למרות הם ניראים כפתוחים בהגדרות הנתב....

למישהו יש עצה?

תודה רבה..

עדכון כרגע סרקתי את הרשת וראיתי שאיזה beni אחד מחובר לרשת....האלחוטית אני משער.... כנראה שההגדרות של הרשת האלחואית גם לא עובדות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מציע לך להתקשר לספק האינטרנט שלך ולעבוד איתו על ההגדרות

לי יש ספק 012+HOT ולמרות שלא קניתי אצלם תשירות הוא עזר לי במה שהוא היה אמור לעזור בקשר לרשת

ובנוסף הוא שינה לי את החיבור מL2TP ל DHCP שהוא חיבור יותר יציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותה התופעה בדיוק - אם מנתקים את הראוטר מהחשמל, אין יציאה לאינטרנט וצריכים לשחזר הגדרות DEFAULT ולקנפג מחדש.

העליתי את השאלה כאן לא מזמן אבל אף אחד לא נתן תשובה עניינית.

נראה לי שאני אנסה להחליף FIRMWARE ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להתקין קושחה צד שלישי כי זה מוריד את האחריות ושלי עדיין בתוקף....

עכשיו הוא גם מתעלם מבקשות לפתיחת פורטים....אני לא מבין למה הנתב הזה כל כך מומלץ אם כל הבעיות האלה...

השתמשתי בutorrent שעבד ואחרי איתחול המחשב הפורט כבר לא עובד...למרות שלא עשיתי שום דבר אחר

מישהו עזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הנתב הזה כל כך מומלץ אם כל הבעיות האלה...

בדיוק בגלל הקושחות צד-שלישי אנשים ממליצים עליו (למרות שלדעתי זה לא יתרון כל-כך שימושי כמו שנוטים לחשוב).

לא הייתי חושש לאחריות בגלל קושחת צד שלישי. אם הוא יישרף - זה לא בגלל הקושחה. ואם תצטרך לממש אחריות - מקסימום תתקין חזרה את המקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כששאלתי אמרו לי שהוא טוב גם בלי הקושחה הנ"ל אבל איתו יש לו ביצועים כמובן אפילו הרבה יותר טובים....

אז על איזו קושחה אתם ממליצים?

אני בדקתי את כל הסוגים שקיימים וDDWRT הכי גרוע! ה QOS שלו לא עובד בכלל...

אני עובד עם

OPENWRT WHITE RUSSION 0.9 עם ממשק X-WRT

זו הקושחה הכי קלה לשינוי ולביצוע של התאמות והכי יעילה מבחינת ניצול ומעבד של הנתב.

ואם אתה יודע Shell Scripts ב האפשרויות אין סופיות.

דרך אגב את FIREWALL אני בונה עם תוכנה חיצונית כמו מוצרים של CheckPoint שעולים כמה אלפים טובים :)

דוגמה לחוקים ב FW

fwrullesdj3.png

דוגמה לחוקי NAT

fwnatcl2.png

כמו כן ב OPENWRT יש תמיכה גם ב L2TP עבור כבלים כמו כל הקושחות.

מקווה עזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...