מישהו יודע איפו אני יכול למצוא תרגילים לתרגול ב JAVA??? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע איפו אני יכול למצוא תרגילים לתרגול ב JAVA???

Alex89

Recommended Posts

אני יודע שיש מלא מדריכים באינט' לJAVA כולם מעולים וחלקם מצאתי דרך הפורום, תודה למנהלי הפורום! אבל אני לא מוצא תרגילים

מישהו יודע איפו אני יכול למצוא תרגילים לתרגול ב JAVA???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו סיימתי את הנושא תורשה

אני מתקדם דיי מהר

אני לומד לפי המדריך הנ"ל http://vlib.eitan.ac.il/Java1/c4.htm לא היה מזיק לי איזה 2-3 תר' לכל פרק (כמובן לא כולל את הפרקים הפשוטים של הגדרת משתנים וכו'...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיצור תוכנית שתנהל עובדים.

יש עובד רגיל, מנהל, נהל מחלקה, איש מכירות.

לכל עובד יש משכורת.

לעובד רגיל יש משכורת חודשית, למנהל יש משכורת חודשית + בונוסים, למנהל מחלקה יש משכורת לפי מספר העובדים במחלקה שלו(כל עובד תוספת של 100 דולר) ולאיש מכירות יש משכורת לפי מס המכירות שביצע בחודש.

בנה תוכנית שתאפשר ליצור עובדים ככל שהמשתמש רוצה, ולתת להם נתונים - שם פרטי, משפחה וכו'. אל תשכח שצריך להכני סלכל אחד מהם מידע על המשכורת שלו בהתאמה לתפקיד שלו.

התוכנית צריכה להדפיס את רשימת העובדים והמשכורות שלהם, ולאפשר למשתמש להיפתר מאחד העובדים בצורה לא קונבנציונאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדתי ממדריכים אולי הם פשוט לא מספיק טובים או שהנושאים מסודרים שם לא טוב, יש לך המלצות למדריכים?

אולי יש לך רעיון לתר' יותר פשוטים כמו למשל: תר ללולאות כתוב תוכנית שמדפיסה מעויין(עם רווחים והכל) או פרמידת מיספרים וכו'...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ליצור DATAMEMBER, ולהשתמש בו כמו משתנה רגיל שהגדרת בפונקציה. ההבדל הוא שהמשתנה שייך לאובייקט, ואתה ניגש אליו דרך:

objname.varname

אם אתה נמצא מחוץ לאובייקט, או ע"י שמו בלבד אם אתה בתוך האובייקט.

דוגמא:

class MyClass
{

public int a;
public MyClass(int a)
{
this.a = a;
}

public static void main(string[] args)
{
MyClass myClass = new MyClass(5);

myClass.a = 10;
System.Out.println(a.toString());
}

}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...