מוצר הוזמן מנועה מחשבים לפני שבועיים ועדיין לא הגיע *עדכון* אשמת דואר ישראל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצר הוזמן מנועה מחשבים לפני שבועיים ועדיין לא הגיע *עדכון* אשמת דואר ישראל

lev-27

Recommended Posts

רכשתי עכבר G5 מנועה מחשבים. הם חייבו אותי ואמרו (גם לפי האתר) החבילה נשלחה. חלפו שבועיים והחבילה עדיין לא הגיע. מה עושים במקרה הזה? כיצד אני מוכיח שלא קיבלתי את החבילה?

*הערה חשובה*: דואר אשמים בעיכוב המשלוח, לא נועה מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

צריכה להיות חתימה שלך על החבילה/דואר רשום. אם אין להם - לא קיבלת.

תדבר עם החנות. אם הם טוענים שהם כבר שלחו, תדרוש מהם שיגידו לדואר שיפתחו בחקירה(הליך סטנדרטי עבור אבידות). אם התגלה בחקירה שדבר הדואר אכן נעלם, הם יזכו את החנות בסכום המתאים, והחנות כבר תסתדר איתך(תשלח לך שוב ברוב המקרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצירתי קשר עם נועה. המוכר האדיב נתן את מספר הסידורי של ההזמנה. המעקב באתר של דואר טוען שהחבילה נמצאת בסניף הדואר ליד הבית. הדפסתי את המספר הסידורי והלכתי לסניף. אחרי חיפוש קצר הפקידה אומרת שאין את החבילה בסניף ושולחת אותי לסניף הראשי באשדוד. הגעתי לסניף הראשי ושם הפקידה טוענת שהחבילה נמצאת בסניף ליד הבית. מה אני עושה עכשיו? מבקש מנועה למשוך בחזרה את החבילה ושישלחו לי מוצר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי מסתבר שנשלחה ע"י דואר שליחים (למרות שהייתה אמורה להשלח בדואר רשום) אבל הכתובת והטל' שנמסרו לחברת השליחויות היו חסרים והחבילה שלי ישבה לה יותר משבוע אצל חברת השליחויות מחכה שאתקשר ואציל אותה :nixweiss:

(הגיע שלשום אגב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...