תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0 - עמוד 62 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V3.0

Mr Gadget

Recommended Posts

שוב. Z-10 עדיפים על הכל אפילו על Z5500 של אותה חברה מכיוון שהם (EAD אהמ... ?!) 2.0 נקיים.

למה אני מדבר? כי היה לי את שאר הרמקולים ועכשיו יש את הכי טובים בעולם המחשבים - GIGAWORKS 7.1 THX והם ברמת ה Z10.

קבלו ביקורת. אפילו דרך הביקורת והסאונד המכווץ שלה אפשר להבחין בגדולת הסאונד ! יש להם פשוט עומק, הם בועטים לנשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לבחור האחרון שפירסם תמונה, איך אתה מסתדר עם הכוננים? אם אתה רוצה להכניס דיסק אתה מזיז את כל המחשב ומחזיר אותו כל פעם?

הוא לא צמוד לקיר. יש מרחקבערך כמו גודל הכונן. מקסימום צריך להזיז אותו 2ס"מ אחורה כדי שיהיה מספיק מקום.

חוץ מזה, יש למארז רגליות יחסית רכות וממש חלקות, אז זו לא בעיה להזיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ביקשו בפרטי לראות למה אני מדבר הרבה ולהוכיח שאני לא מדבר הרבה סתם אז הנה ההוכחות.

ה DESKTOP הקודם שלי מ2007.

נקי ומעוצב בדיוק כמו שאני אוהב. מינימליזם כדרך חיים.

למישהו עדיין יש ספק שאני ממציא ניסיון ?

2pLM4mO81T-ibv5CPqr_tGc-lq7e2-Ka.jpg

mydesktop22007fb3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו לא האמין שאני מדבר פה כל כך הרבה בפורום על ניסיון עם זה ועם זה ושלא היה לי כלום בעצם. בקיצור "פוצינו" אחד. :-X

*באשר לספרייה זה CUSTOM MADE בהזמנה אישית.

כמו שאתה רואה, חתכו לי מקום מיוחד למארז שיעמוד על השולחן וה DVD ROM יהיה זמין לי ליד היד ואני אראה תמיד את המארזים היפים שאני מחליף מדי שנה.

דבר שני יש מטר למקלדת ועכבר שאין בשום שולחן אחר מה שמשאיר לי המון מרחב עבודה נוח.

מארז SOLO

מקלדת DINOVO EDGE

עכבר

MX REVOLUTION

מסך 2707WFP שנמכר אח"כ ל RAZIELL פה מהפורום

אל פסק ADVICE (למטה)

רמקולים Z-10

כונן גיבוי חיצוני פשוט זבל שאח"כ CRASHED עם כל ה500 GB עליו WD MY BOOK ESATA EDITION ומאז אני משתמש רק ב R-DUO שזה כונן גיבוי חיצוני עם מקום לשני דיסקים כאשר הם פועלים ב RAID 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...