שדרוג מחשב בתקציב 1600 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב בתקציב 1600 שקל

ariel-ro

Recommended Posts

אני רוצה לשדרג את המחשב שלי.

המפרט הוא:

לוח אם: DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-d

מעבד: Athlon 64 3200+ Venice 512KB L2 CACHE SOCKET 939

כרטיס מסך: leadtek 6800GS PCI-E 256MB

זכרונות: OCZ DDR2 1024MB DUAL CHANNEL 462MHZ (משוער) החברה פיצתה אותי לזכרונות יותר טובים בגלל תקלה

ספק: smaet power 450w

אני רוצה שהמחשב יעבוד טוב לעוד כמה שנים.

מכיוון שאין לי תקציב גדול אז רציתי להתייעץ איתכם בנוגע לאיזה חלקים להחליף בו(ממה שציינתי למעלה) כדי שהביצועים במשחקים יעלו.

ושוב התקציב הוא 1600 שקל.

תודה אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלך בעייתי.

8800GTS ידרוש ממך ספק חזק יותר ולא בטוח שכבר כלל המערכת לא חלשה מידי.

X1950XT אם תמצא אחד כזה+ספק שיחזיק את כל זה, זה הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו.

X1950PRO גם כן יהיה חזק מהכרטיס שיש לך כרגע כמובן, (אם נתחשב בעובדה שהמלאי של ה-X1950XT בעייתי) אבל אל תבנה על ה-X1950PRO ל"שנים" הוא יכול להחזיק כרגע משחקים בצורה סבירה+ וככל שהזמן יעבור ככה גם יכולת הכרטיס לעמוד במשחקים חדשים שייצאו תרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה ייתן לו מעבר ל AM2 בשביל מה זה טוב !?

התקציב הזה באמת קצת בעייתי, הדבר היחיד שאפשר לחשוב עליו הוא כרטיס 1950XT כמו שהוצא פה וספק כוח טוב.

אם התקציב היה גדול יותר הייתי חושב על לנסות לראות אם אפשר להשיג איזה כפול 939 יחד עם 8800GTS כי כרגע אם תקנה אותו המעבד שלך יהווה צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הזה באמת קצת בעייתי, הדבר היחיד שאפשר לחשוב עליו הוא כרטיס 1950XT כמו שהוצא פה וספק כוח טוב.

אם התקציב היה גדול יותר הייתי חושב על לנסות לראות אם אפשר להשיג איזה כפול 939 יחד עם 8800GTS כי כרגע אם תקנה אותו המעבד שלך יהווה צוואר בקבוק.

מחזק...

אין יותר מדי אפשרוות בתקציב ההזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אם אתה לא מבין מה ההבדל בין Althon 64bit לAlthon 64bit X2 אז שיהיה לך לבריאות...

2) מסכים

3) 1950XT יספיק לו לשנתיים ואז הוא ישדרג כרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח איזה שנתיים בדיוק??

אם הוא כבר עכשיו לא תומך בDX10...

כל השאלה איזה משחקים הוא משחק

אם הוא משחק משחקםי ישנים [mario :D cs/cz...]זה משהו אחד אבל אם הוא משחק כל פעם את המחשק החדש ביותר [bioshock/crysis]אז הוא ממש אבל ממש לא יספיק לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח איזה שנתיים בדיוק??

אם הוא כבר עכשיו לא תומך בDX10...

כל השאלה איזה משחקים הוא משחק

אם הוא משחק משחקםי ישנים [mario :D cs/cz...]זה משהו אחד אבל אם הוא משחק כל פעם את המחשק החדש ביותר [bioshock/crysis]אז הוא ממש אבל ממש לא יספיק לו..

כן אבל בכל מקרה על שDX10 יהיה בסיס יקח הרבה זמן (הרבה בגלל הבלעדיות לVISTA)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אם אתה לא מבין מה ההבדל בין Althon 64bit לAlthon 64bit X2 אז שיהיה לך לבריאות...

אם אני לא מבין את ההבדל בין חד לכפול , איך אתה מסביר את המשפט הבא

שנכתב בדיוק כמה דקות לפני שנכתבה התגובה האדיוטית שלך.

תסכים איתי שמעבר ל סוקט AM2 ממש מיותר כאן ולא ייתן שום כלום.

הכי טוב יהיה כמו שמרתי לפני כן, לשדרג לכפול 939 לא חסר יד שנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר עומד להשתנות מהר מאוד כאשר יצא דבר מקביל לxp

וDX10 יהפוך לדבר מקובל ביותר כאשר יצאו הכרטיסים החדשים של איונידיה ושמה זה כבר יהיה dx10.1

חחא ז מה שאמרו לשנתיים זה רחוק מזה

כי אז כבר יההי dx60 :D:D

שלא נדבר על dx10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...