גלישה סלולרית עם המחשב נייד. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלישה סלולרית עם המחשב נייד.

m.l

Recommended Posts

אני סידרתי בעזרת מתאם BT לגלוש במחשב שלי באמצעות המכשיר הסלולרי שלי.

יש לי חבילת גלישה באורנג' של הדור 3. מישהו יודע אוליי כמה זמן אפשר לגלוש (בשעות, דקות) באמצעות החבילת גלישה הזאת במחשב נייד?

אם זה לא מתאים לפורום הזה להעביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל חבילת גלישה יש את התנאים והדברים אותם היא כולל ..

כדי לדעת את מספר הדקות / השעות של הגלישה הכלולה בחבילה עליך לפנות למעיל הסלולרי שלך (במקרה שלך זה אורנג')ולשאול אותם את השאלה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלישה בדור השלישי, באורנג', היא לא לפי זמן, אלא לפי כמות מידע שמועבר.

לפי איך שאתה מדבר על החבילה אני מניח שלא נרשמת אליה אלא פשוט במעמד הקניה אמרו לך שאתה רשום אליה - הכוונה הייתה לחבילת גלישה בתוך הפורטל של אורנג', אם אתה מתחבר לאינטרנט החיצוני אתה משלם, והרבה, אם אני לא טועה 9 אג' לKB.

יש להם חבילות של 50MB 100MB וכ"ו, אף אחת מהן לא ממש משתלמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלישה היא לפי קילובייט ולא לפי זמן.

באורנג' וסלקום זה שונה אז אין לי מושג מה התנאים שם.

שים לב שמדובר על גלישת DATA ולא "גלישה סלולרית" כמו שהם מציגים את ה-GPRS\דור שלישי.

בסלקום אני יודע שהחבילות לפי מגהבייט במחירים מאוד נוחים, ויש גם חבילת גלישה בלי הגבלה במחיר סביר. אבל אין לי מושג איך זה אצל אורנג'.

אני אישית לא הייתי מציע לך להשתמש ב-BT אם אתה יכול להשתמש בכבל נתונים!

עריכה: פשש Sifo Jen אתה זריז! (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לא הסברתי את עצמי נכון....

יש לי את המכשיר כמעט שנה (K610I)-מהרגע שהוא יצא אני איתו ואני מודע לחבילת גלישה אני גולש דרך המכשיר לפעמים כשמשעמם לי ואני לא משלם על הגלישה אלא על החבילת גלישה של דור 3 שהיא 25 שקל לחודש (אצלי זה פחות-עיסקי :silly:) בכול מקרה אני רוצה לדעת כמה אפשר לגלוש כלומר כמה מגה היא גודל החבילה-5MB? או יותר...

יש שינוי בהורדת הנתונים אם אני גולש דרך הנייד או דרך הסלולר? כלומר בנייד החבילה "תיגמר" יותר מהר...

ולמה לא דרך הBT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ חבילת דור שלישי באה עם 100 מגה גלישה

בסלקום זה 100 מגה ל GPRS (פורטל) ו100 מגה לדטא מופרדים.

כשאתה משתמש בשירות הקולי לבדוק את החשבון החודשי הם גם מקריאים לך מה ההגבלות שלך בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם כל הרצון הטוב של כולם פה לעזור, הכי נכון והכי אחראי זה פשוט להרים שיחת חינם - *054 ולברר מנציג דאטא בידיוק מה כוללת החבילה שלך, אתה יכול לשאול אותו בסגנון "הבנתי שיש שתי חבילות - אחת לגלישה בתוך הפורטל שלכם ואחת לגלישה דרך מחשב נייד.."

הנקודה היא שיש המון דקויות שנציגים לא יימסרו לך אם לא תשאל (אם בזדון או מחוסר ידע), צריך פשוט לתחקר, אם צריך תפרט לנציג בידיוק מה אתה הולך לעשות באינטרנט כשתתחבר, ממה שאנייודע, ואני מכיר גם את החבילות העיסקיות וגם הרגילות, אין להם חבילה שממש משתלמת, ואם תוטעה באתר ותתחיל לגלוש אתה יכול לסיים עם חשבון מנופח רק על של 600 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם כל הרצון הטוב של כולם פה לעזור, הכי נכון והכי אחראי זה פשוט להרים שיחת חינם - *054 ולברר מנציג דאטא בידיוק מה כוללת החבילה שלך, אתה יכול לשאול אותו בסגנון "הבנתי שיש שתי חבילות - אחת לגלישה בתוך הפורטל שלכם ואחת לגלישה דרך מחשב נייד.."

הנקודה היא שיש המון דקויות שנציגים לא יימסרו לך אם לא תשאל (אם בזדון או מחוסר ידע), צריך פשוט לתחקר, אם צריך תפרט לנציג בידיוק מה אתה הולך לעשות באינטרנט כשתתחבר, ממה שאנייודע, ואני מכיר גם את החבילות העיסקיות וגם הרגילות, אין להם חבילה שממש משתלמת, ואם תוטעה באתר ותתחיל לגלוש אתה יכול לסיים עם חשבון מנופח רק על של 600 שקל.

\אמרתי לא את זה בהתחלה אבל הוא לא ביצע את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי בדיוק רציתי להגיב וראיתי שהגבתם....היתקשרתי וענו לי (אתמול לא היה מי שיענה רק היום בבוקר וגם זה היה עמוס וחיכיתי הרבה) בכול מקרה יש 150MB לגלישה סלולרית באתרי WAP כלומר רק באתרים שהטלפון מציג כול השאר יש רק 1MB בלבד כלומר קיצר זה לא מישתלם ואם אני באמת יירצה יהיה צורה לעשות חבילה שעולה יותר כסף ובלה בלה בלה...

בכול מקרה פתרתי את הבעיה..לא מישתלם למרות שאני לתומי חשבתי שה150MB הללו שכפי שנאמר שההגדרה שלהם היא "לגלישה סלולרית"

הם לגלישה לאתרים רגילים.....קיצר החבילה הזאת בולשיט ובכול מקרה אני מבטל אותה (יש חוק מה1/1/2007 שרק עכשיו ראיתי) חברות הסלולר מחוייבות לא לחייב לקוחות לקנות את החבילת דור 3.בדקתי ויום ראשון אני ייסע למרכז שירות לקוחות וייבטל את זה...כי דרך המרכז הטלפוני הם לא מאפשרים

יש לי עוד שאלה שחבל לי לפתוח עליה דיון...בשביל שיהיה לי בקומה אחת בבית (בית עם מפלסים) אני חייב ראוטר או שאפשר כרטיס רשת שמיתחבר למחשב הנייח בקונה והוא יישדר את האות האלחוטי...הבנתם אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי בדיוק רציתי להגיב וראיתי שהגבתם....היתקשרתי וענו לי (אתמול לא היה מי שיענה רק היום בבוקר וגם זה היה עמוס וחיכיתי הרבה) בכול מקרה יש 150MB לגלישה סלולרית באתרי WAP כלומר רק באתרים שהטלפון מציג כול השאר יש רק 1MB בלבד כלומר קיצר זה לא מישתלם ואם אני באמת יירצה יהיה צורה לעשות חבילה שעולה יותר כסף ובלה בלה בלה...

בכול מקרה פתרתי את הבעיה..לא מישתלם למרות שאני לתומי חשבתי שה150MB הללו שכפי שנאמר שההגדרה שלהם היא "לגלישה סלולרית"

הם לגלישה לאתרים רגילים.....קיצר החבילה הזאת בולשיט ובכול מקרה אני מבטל אותה (יש חוק מה1/1/2007 שרק עכשיו ראיתי) חברות הסלולר מחוייבות לא לחייב לקוחות לקנות את החבילת דור 3.בדקתי ויום ראשון אני ייסע למרכז שירות לקוחות וייבטל את זה...כי דרך המרכז הטלפוני הם לא מאפשרים

שמחנו לעזור ויהיה שלך בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...