שידרוג מעניין - סלרון מבוסס טולאטין על BX440 !!! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג מעניין - סלרון מבוסס טולאטין על BX440 !!!

iib

Recommended Posts

טוב זה נראה כמו השידרוג הבא שלי - נראה שאפשר לשים סלרון מבוסס טואלטין בעזרת ערכת שידרוג (ראה למטה) לוחות מבוסס BX440 (הציפסט הטוב ביותר שאינטל עשתה אי פעם). הסלרון החדש שיתחיל במהירויות של 1.2GHZ צריך להשתוות ואף לעלות טיפה מעל הביצועים של הדיורון (מבוסס מורגן) באותה מהירות... שזה פשוט יוצא מהכלל בלי להחליף ... וגם די זול (אם כי לא זול כמו דיורון - אבל אני יצטרך להחליף לסוקט A וזה יעלה...).

מה שטוב במיוחד הוא פוטנציאל האובר קלוקינג כיוון שהטואלטין במיהרות של 1.2GHZ יכול בממוצע להגיע ל 1.6GHZ! אז הסלרון מבוסס הטואלטין (שגם הוא מיוצר ב 0.13) צריך להגיע לאותו רמת אובר קלוקינג... אני יקנה זכרנות 133MHZ ויעשה אובר קלוקינג דרך ה FSB (ה BX440 הוא די טוב לאוברקלוקינג - יציב כמו סלע) ואז זה יהיה מערכת יוצאת מהכלל...

ממליץ לכל מי שיש לו לוח BX440 ומחפש שידרוג זול ועוצמתי כאחד.

ערכת השידורג נקראת ip3t של חברת PowerLeap והיא כוללת מעבד 1.2GHZ ומאוור במחיר של 169$ בארה"ב

אני יודע שזיגזג מיבאת כמה מוצרים שלהם - אני מאוד מקווה שהיא תיבא את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

ואתה יודע כמה יעלה לך המתאם ?

אתה תקבל ב170 דולר את המתאם עם מעבד 1.1 או משהו שם .

בכסף הזה ...

לא יודע , לי זה נשמע מגוחך לשים כזה מעבד ולשלם עבור מתאם כל כך הרבה כסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מכמה פורמים בחו"ל שאנשים משתמשים בזה על לוחות BX440... למרות שכתוב שחלק מהלוחות מתאימים

עד מעבד פחות מהיר... העניין במתאם הזה של powerLeap שהוא גם מתאם את המתח שמקבל המעבד כדי להתאים למעבדים

כמו הסלרון מבוסס הטואלטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסלרון החדש שיתחיל במהירויות של 1.2GHZ צריך להשתוות ואף לעלות טיפה מעל הביצועים של הדיורון (מבוסס מורגן) באותה מהירות...

פה הטעות היחידה שלך, דיורון 1.2 GHz קורע את הסלרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...