בעייה של נדודי שינה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה של נדודי שינה

אנדי

Recommended Posts

שלום לכם ומועדים לשמחה.

בתקופה האחרוני אני נתקל בבעיה שחוזרת על עצמה מדי פעם, איני יודע מה גורם לה.

ראשית אציין שאני עובד עם חלונות XPsp2.

מערכת המחשב איתה אני עובד היא בת חצי שנה בערך, והיא מבוססת מעבד core2duo בסיסי (מחשב לישומי משרד ותקשורת), 2 ג'יגה-ביית של יצרן מוכר בשוק (667MH), ודיסק בנפח 255 ג'יגה-ביית.

לכאורה לא צריכה להיות בעיית חומרה כלשהי, לבטח לא בעיית משאבי מערכת - המחשב הזה נחשב למערכת מאורגנת ומסודרת, בלי הרבה זבל, בלי תוכנות מיותרות או כל מיני קבצים תועים. מערכת ההפעלה זוכה לטיפול תחזוקה תדיר בעזרת תוכנות התחזוקה המובילות את השוק, ובכל זאת...

קורה לי מדי פעם שאני מעביר את המחשב למצב שינה (את המחשב הזה, לצערי, לא ניתן להשאיר פועל ברציפות), ואז מתקבלת התמונה שאתם רואים בעצמכם - מערכת ההפעלה מסרבת לעבור למצב שינה בתואנה ש'אין די משאבי מערכת'...

מה לדעתכם עלול לגרום לכך (ולא מדובר לדעתי בזכרון שעמוס תוכניות שרצות ברקע...)?

מה אתם אומרים?

ובאותה הזדמנות - איך ניתן להוריד את הרקע המכוער מתחת לאייקונים של שולחן העבודה (שימו לב במיוחד לכתובות שמתחתיהם)?

תודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסך הזה :

hibernate.jpg

יש מספיק שטח דיסק פנוי ? כלומר יותר ממה שצריך (כמו שאצלי, צריך ג'יגה וקצת, ופנויים לי 30 ג'יגה) ?

בקשר לשאלה השניה עם האייקונים:

לוח בקרה > מערכת > מתקדם > ביצועים > הגדרות > אתה תמצא את זה שם ברשימה...תסמן את זה ותן אישור.

(לא יודע איך הפיטצ'ר הזה נקרא בעברית, באנגלית כתוב שם use drop shadows for icon labels ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם על התגובות.

ראשית, קידני סטון, מה שהראית לי הוא טריוויאלי כמובן. הבעיה אצלי, היא שעל אף שתיבת הסימון שעליה הצבעת פעילה, המערכת מתחכמת - לפעמים היא 'נרדמת' ולפעמים לא, יש צורך לבצע הפעלה מחדש של המחשב כדי להפעיל שוב את האפשרות הזו.

ואודות עניין הרקע - תודה, אני אנסה.

ולך אלכס - תודה, קבלתי, אבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התייחסתי למען האמת לתיבת הסימון, אצלי מן הסתם שהיא לא פעילה, כי אני לא משתמש במצב שינה,

(ומכיוון שהיא לא פעילה, זה מה שרואים בתמונה שצילמתי, אבל סימנתי באדום את מה שהתייחסתי אליו, כך שזה עדיין לא משנה)

שאלתי לגבי הנתונים שמופיעים מתחת לתיבת הסימון, כלומר האם יש לך מספיק שטח דיסק פנוי, ואני מבין שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...