SqueezeBox3 - דיון מרוכז על כל מה שקשור למכשיר הזה - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SqueezeBox3 - דיון מרוכז על כל מה שקשור למכשיר הזה

anatoli

Recommended Posts

אם יש לך רסיבר בחדר אתה יכול פשוט לסדר את זה ברסיבר. זה הרבה יותר קל.

אם יש לך כרטיס קול של Creative/Razer יש להם בדר"כ אפשרות להוסיף את הדיליי הזה לצליל.

ד"א, באיזו צורה אתה מנגן בשני החדרים? תוכנה שמנגנת במקביל ל-SB או הפעלת אפשרות כלשהו ששולחת את מה שהוא מנגן גם אל כרטיס הקול שלך?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם יש לך רסיבר בחדר אתה יכול פשוט לסדר את זה ברסיבר. זה הרבה יותר קל.

יש לי בחדר רסיבר הרמן קרדון AVR-200. אני לא חושב שיש שם אופציה להכניס דיליי אוטומטית (ואם זה לא יהיה אוטומטית אז אין בזה הרבה טעם, כי הדיליי מופיע פתאום והוא לא עקבי).

אם יש לך כרטיס קול של Creative/Razer יש להם בדר"כ אפשרות להוסיף את הדיליי הזה לצליל.

כרטיס הקול הוא Live ישן. אני אבדוק חדשים. אמור להיות בהם פיצ'ר של Automatic Room Calibration או משהו דומה?

ד"א, באיזו צורה אתה מנגן בשני החדרים? תוכנה שמנגנת במקביל ל-SB או הפעלת אפשרות כלשהו ששולחת את מה שהוא מנגן גם אל כרטיס הקול שלך?

בחדר העבודה: כרטיס קול מחובר אנלוגית לרסיבר הרמן קרדון. התוכנה שמנגנת היא SoftSqueeze והיא מסונכרנת ל-SB3.

בסלון: SB3 דרך אלחוטית, מחובר אנלוגית לרסיבר ימהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי אותך. בנוגע לדרייבר של קריאטיב, אני לא יודע אם זה היה קיים בכרטיסים ההם, אבל אמורה להיות לך אפשרות להוסיף דיליי. איך זה נקרא אצלך (אם קיים) אין לי שמץ.

בנוגע להרמן 200, זה לא אוטומטי, זה אתה בוחר כמה להוסיף לכל ערוץ. כמובן שאם הדיליי הוא לא עיקבי אז זה בעיה בהחלט, ואין לי רעיונות יותר מדיי של איך לסדר את זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי אותך. בנוגע לדרייבר של קריאטיב, אני לא יודע אם זה היה קיים בכרטיסים ההם, אבל אמורה להיות לך אפשרות להוסיף דיליי. איך זה נקרא אצלך (אם קיים) אין לי שמץ.

האמת שאם יש כרטיס קול שמסוגל לבצע את זה אוטומטית, אז אני פתוח להצעות. כבר מזמן חשבתי לשדרג מהקריאטיב הזה למשהו יותר רציני. רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כרטיסים שיודעים לעשות את זה. באודיג'י 2 היה את זה ב-THX Console, גם ב-X-Fi נדמה לי שזה היה איפשהו (רק שאני כבר לא זוכר איפה :)) וגם בדרייבר של רייזר הייתה האפשרות הזו. מה שכן, לדעתי גם ב-AC3 Filter קיימת אשפרות שכזו. אז אם אתה משתמש בו בתור מפענח אתה יכול להשתמש באפשרות הזו. בלשונית של Gains יש לך אפשרות של Delay.

אבל אם אתה אומר שיש לך Delay לא קבוע כל אלה לא יעזרו לך, ולא ממש יש לך פיתרון שיעשה את זה כמו שצריך. תבדוק אולי יש אפשרות שאוטומטית תעשה סינכרון מחדש עם המכשיר כל נגיד חצי דקה (בתנאי שזה לא מנתק את המוזיקה כמובן).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום רביעי קניתי גם אני את ה-SB3.

יש לי כמה הערות ותגובות על דברים שנאמרו כאן, אני אנסה לעשות את זה מסודר.

התקנה:

אני משתמש בראוטר אלחוטי של ECI עם WPA-PSK, הגדרתי את ה-SB3 לאירופה והזנתי את הסיסמא והוא התחבר לרשת.

שתי דקות אחרי זה התקנתי את ה-SlimServer והתחלתי לשמוע מוזיקה.

ללא בעיות מיוחדות.

רציפות וממשק:

אצלי הקליטה מצויינת(74% קליטה, ו-100% בכול הטסטים) אבל אני די קרוב לראוטר(כשש מטר וקיר בטון אחד).

ונראה מהכמה דקות שניסיתי שהסנכרון טוב.

אצלי לא לכול המוזיקה יש טאגים מסודרים, אז אני משתמש ב-Folder Browser, שעובד סבבה.

רוב הזמן הוא מגיב מהר, אבל נתקלתי במקרים שהממשק נתקע למספר שניות.

אבל זה לא קרה בזמן השמעת מוזיקה.

איכות סאונד:

קונפיגורציה:

השתמשתי ביציאות האנלוגיות של ה-SB3 מחוברות למגברי , Meier Audio Aria ו-SOHA ואוזניות AKG K701 ו-Audio Technica ATH-A900.

והמקורות הדיגיטלים האחרים שלי הם ה-DAC הפנימי של ה-Aria ו-Alien DAC.

במה:

ברגע הראשון עברה לי בראש המחשבה "לאן נעלמה לי הבמה?",

אבל אחרי עוד כמה דקות האזנה הבנתי שהבמה שם, רק שמיקום של הכלים הרבה יותר מדויק, הרבה יותר קל להבחין בין כלים שנמצאים באותו "צד" של הבמה.

והרוחב של הבמה מצויין.

פירוט:

המוזיקה נשמעת מאוד חלקה כתוצאה של עושר בפרטים ולא של חוסר (:

הרקע הוא שחור לגמרי מה שעוזר מאוד בתחום ה-Decay.

יציאת אוזניות:

במילה אחת? חלשה. בשתי מילים? חלשה מאוד.

כול הפלוסים של איכות הסאונד נעלמים בשימוש ביציאת .

עם ה-K701 לא היה על מה לדבר.

ואפילו עם ה-A900 שמאוד קלות לדחיפה, ה-SB3 לא נשמע במיטבו, הצליל יחסית וקצת מתכתי.

אני נוטה להאמין שזה גם בגלל שמדובר בשילוב לא טוב, ולא רק בגלל יכולת הדחיפה.

בסה"כ בשבילי זאת היתה קניה סופר משתלמת,

מדובר בשיפור גדול מאוד מבחינת איכות סאונד על המקורות הנוכחיים שלי.

ובנוסף המוזיקה מאוכסנת אצלי במחשב שנמצא בחדר אחר, אז אני יכול סופסוף לשמוע בלי להדליק את המחשב.

boren,

אני לא חושב שאתה צריך להתמקד בלנסות למצוא טריק שיוסיף השהיה,

אלא לטפל בסיבות שבגללן נוצרת ההשהיה מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה לראות שעוד אחד הצטרף לקבוצה :)

בנוגע למה שאמרת שנתקע לך בזמן דפדוף, סביר להניח שזה תלוי בראוטר שלך. גם אצלי, הראוטר מדיי פעם עושה ריסט (אחת ליום-יומיים בכדי לנקות את הלוגים וכל החרא) וזה לא מאפשר לי לדפדף. לשמחתי, ה-SB שומר באפר דיי ארוך וב-5-10 שניות האלה של הנתק בינו לבין הרשת הוא ממשיך לנגן בלי שום קטיעות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...