החלפת מעבד בלוח אם - יש צורך בהתקנה מחדש של הווינדוס? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מעבד בלוח אם - יש צורך בהתקנה מחדש של הווינדוס?

XTZ-Mike

Recommended Posts

אבל המחשב עובר פירמוט , לא נשאר אף פיסת מידע שמעידה על מה היה המחשב שלי לפני זה...

עריכה: הוא מאמת נתונים דרך האינטרנט? כל פעם שהתקנתי את הווינדוס הוא שלח להם את המידע על המעבד והכל??

נשמע לי מוזר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה- עושה שקלול של כל רכיבי החומרה (לכל HD, כרטיס רשת, וכד' יש קוד מזהה כמו מספר סריאלי או NIC) ומוציא קוד המתאים למערכת. אם אתה מתקין והקוד זהה או שונה במעט, ה-WGA לא יעשה בעיות. אם הקוד משתנה, בגלל שינוי המערכת, תחסם לאחר 3 פעמים.

השיטה הזו משמשת הרבה רשיונות של תוכנות שנעולים לכרטיס הרשת או ל-HD ולא מאפשרים העברה למחשב אחר ללא אישור, למשל רישיונות FLEX LM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה אומר לא אמורה להיות לי בעיה (יש לי 3 ניסיונות???)

הרי הרבה אנשים החליפו HDD וכרטיסי מסך והוסיפו ולא הייתה להם בעיה.

שורה תחתונה , יעבוד או לא?

(בלי שום קשר , רציתי להגיד תודה לכל האנשים שהגיבו)

גם ככה אני מניח שאני אגלה עד סוף השבוע הזה או שבוע הבא מה יקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , זה מה שאני יעשה , אם זה יעבוד אז סבבה אם לא אז אני ארים טלפון למיקרוסופט...

בתכל'ס התכוונתי גם ככה לפרמט ולהתקין מחדש.

עכשיו אני שם לב שממש סטינו מהנושא , כנראה זה אשמתי שלא הבהרתי את עצמי טוב יותר.

השאלה שלי הייתה האם הווינדוס יעבוד בסדר ולא יצטרך התקנה מחדש אחרי שאני אחליף את המעבד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להערכתי תגלה שהזמן שאתה "מבזבז" עכשיו גדול יותר מהזמן מתהליך ההחלפת מעבד (לא כולל התקנה מחדש של ה-WINDOWS, אם תחליט שכן).

דרך אגב, אם אתה כל פעם מתקין מחדש, פשוט סיים את ההתקנה ועשה GHOST או משהו דומה. יחסוך לך הרבה זמן כל פעם. 10 ד' וסיימת עניין.

דרך אגב, גם אצלי שוכבת ULTIMATE וממתינה ל-SP1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעבוד סבבה , לא יעבוד ,אני מרים טלפון לחבר שלי במיקרוסופט ,נו מה התחלתם בוויכוח כן יעבוד לא יעבוד...

שוב תודה לכל מי שהגיב , אחרי שאני אבצע את ההחלפה אני אדווח בדיוק מה היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא יעשה IMAGE של ההתקנה הוא יוכל להחזיר את ה-IMAGE מאוחר יותר על אותו מחשב, וזה בדוק.

אם הוא יחליף מעבד ואז יתקין את ה-IMAGE של המעבד הקודם במקרה הגרוע הוא יתבקש להכניס את ה-CD של כדי לעדכן מס' דברים. לא מדובר על התקנה של IMAGE במחשב אחר שונה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...