מה ההבדל בין מסכי 'דל' 2007WFP ו- 2007FP? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין מסכי 'דל' 2007WFP ו- 2007FP?

Murmur

Recommended Posts

שלום,

אני מתעניין במסך חדש לשימושי טקסט (שעות של עריכת מסמכי WORD) וגרפיקה (שכות של עריכת תמונות בפוטושופ).

קראתי קצת בפורום ונראה לי שאלך על מסך 20" של , אבל נתקלתי בשני מודלים שלא ברור לי מה ההבדל ביניהם - הפרשי הרזולוציה ו-150 ש"ח במחיר (בכיוון הלא נכון של הרזולוציה) רק מבלבלים אותי.

אם מישהו יכול להסביר לי מי מהם עדיף לשימושים שלי - אשמח מאד.

ועוד שאלה:

חשבתי גם על 971P לאותם שימושים - האם יש הבדל כה גדול בביצועים ששווה לי לקחת 20" בשביל עוד 400 ש"ח?

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסא הלא רחבה מכילה יותר שטח מסך מהרחבה. זה לא מצדיק את ההבדל במחיר. אני העדפתי את הלא רחבה מכיוון שנראה לי שלעבודה שוטפת ה"תוספת" בגודל מסך טובה יותר. לי לא אכפת לסבול שני פסים שחורים בסרטים. :nixweiss: כמוכן הגרסא הרחבה מגיעה תמיד עם הפאנל האיכותי יותר s- ובלא רחבה יש מסכים שמגיעים גם עם פאנל va, מה שמצריך אותך (בנוסף לפיקסלים פגומים) לקבל הבטחה מהמוכר לבדיקה לפני קנייה.

ד"א בשני הדגמים יש בעיית פיקסלים פגומים חמורה כנראה, דרוש בדיקה לפני קנייה וחדד עיניים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים רקע שחור (לצורך העניין פשוט הדלק את המסך כשהוא לא מחובר לכלום) והתבונן בו מהצד. בפאנל S- השחור יהפוך לסגול. זה מאוד ברור.

ואיך אני יכול לברר את זה כשאני עושה סקר שוק באינטרנט ולא עומד מול המסך בחנות? ברוב האתרים סוג הפאנל לא רשום במפרט הטכני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים הרשמיים שמשווקים בישראל, אשר מגיעים מצ'כיה מגיעים עם פאנל S-IPS

לכל מדינה יש את הספק שלה, כאשר מקסיקו היחידה שמייצרת את המסך עם שני סוגי הפאנלים (ממה שגילו עד עכשיו..)

יש לי את שני המסכים, שניהם טובים, כל אחד לשימושים שלו... רק בשביל שימושי מחשב עדיף את ה FP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים הרשמיים שמשווקים בישראל, אשר מגיעים מצ'כיה מגיעים עם פאנל S-IPS

גם במדינות אחרות זה היה סוג הפאנל ששווק בהתחלה. האם זה אומר משהו לגבי הפאנלים שמשוווקים שם היום? מסתבר שלא.

השיטה של דל מאוד פשוטה. בשלב הראשון הם מוציאים מסכים עם פאנלים איכותיים ויקרים, ולאחר שהביקורות (המהללות) מתפרסמות הם עוברים למסך זול יותר - מבלי לשנות את שם המודל של המסך. אני שוקל לקנות את ה-2007FP בעצמי, אבל אני לא אעשה זאת מבלי להיות בטוח בסוג הפאנל.

לפי www.flatpanels.dk זו הגרסא היחידה שקיימת.

אז איך אתה מסביר את הדיווח הזה (מתוך הדיון שבלינק שצירפתי):

Dell released the 2007wfp with S-. They are just now switching to PVA (PVAs seen in Austrailia, Asia and North America.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...