התייעצות, XBOX360 וPS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות, XBOX360 וPS3

Paranoid

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אענה לך בקצרה:

כל אחד והחיסרונות והיתרונות שלו אבל הXBOX360 טוב יותר מהPS3 ברוב הבחינות ובעיקר אם אתה מעוניין לשחק עם דיסקים צרובים מכיוון שבPS3

אין אפשרות. אך לXBOX יש בעיה ידועה של התחממות ולכן חייבים לרכוש אותו עם מערכת קירור, לדעתי זה שווה את הסיכון הXBOX

שלי עובד כבר כמה חודשים ואני מאוד מרוצה ממנו. לXBOX יוצאים הרבה יותר משחקים מאשר בPS3 ובכל העולם מוכרים אותו יותר, הPS3 נחשב לכישלון במכירות כאשר נינטנדו מוביל במכירות ברוב העולם, בעיקר ביפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה לך בקצרה:

כל אחד והחיסרונות והיתרונות שלו אבל הXBOX360 טוב יותר מהPS3 ברוב הבחינות ובעיקר אם אתה מעוניין לשחק עם דיסקים צרובים מכיוון שבPS3

אין אפשרות. אך לXBOX יש בעיה ידועה של התחממות ולכן חייבים לרכוש אותו עם מערכת קירור, לדעתי זה שווה את הסיכון הXBOX

שלי עובד כבר כמה חודשים ואני מאוד מרוצה ממנו. לXBOX יוצאים הרבה יותר משחקים מאשר בPS3 ובכל העולם מוכרים אותו יותר, הPS3 נחשב לכישלון במכירות כאשר נינטנדו מוביל במכירות ברוב העולם, בעיקר ביפן.

מאיפה ניתן לרכוש לXBOX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הXBOX מכר יותר סה"כ , לא מוכר יותר.

והPS3 לא ממש נחשב כישלון.

רק העובדה שצריך לדאוג מתקלה סידרתית שכדי אולי לפתור אותה צריך לפתוח את המכשיר ולהתקין קירור כבר לא מקובל עלי.

כמו כן , שים לב שאם "תפרוץ" את הקונסולה - יש סיכוי הגון שתיגרום לזה שתקבל BAN מהLIVE - שירות הרשת (בתשלום כמובן - 50$ בשנה) של .

בא נגיד שהמצב די מאוזן בין הקונסולות.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הXBOX מכר יותר סה"כ , לא מוכר יותר.

והPS3 לא ממש נחשב כישלון.

רק העובדה שצריך לדאוג מתקלה סידרתית שכדי אולי לפתור אותה צריך לפתוח את המכשיר ולהתקין קירור כבר לא מקובל עלי.

כמו כן , שים לב שאם "תפרוץ" את הקונסולה - יש סיכוי הגון שתיגרום לזה שתקבל BAN מהLIVE - שירות הרשת (בתשלום כמובן - 50$ בשנה) של .

בא נגיד שהמצב די מאוזן בין הקונסולות.

ליביו

"דיי מאוזן".. בגלל זה הוא פחות פופולרי בארץ ובחו'ל?

לגבי אפשרות הBAN זה נכון וטוב שהוספת. לגבי מה שאמרת על הקירור זאת שטות, לא צריך לפתוח ולא צריך כלום. מתקינים כמה מאווררים בחנות במחיר של איזה 150 שקל וזהו, ממש לא מסוכן. לא חייב להכניס פנימי האנשים שעושים את זה הם מעטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שה360 שנתיים בשוק והPS3 קצת יותר מחצי שנה המצב של נראה הרבה יותר טוב מה360 לדעתי

הPS3 עוד עדיין בחיתולים ועם כל יום שעובר מכריזים על עוד משחקים חדשים וגם בלעדים לסוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מוצרי קירור חיצוני (כמו שחבר למד על בשרו) לא תמיד פותרים

ב. הXBOX יצא שנה לפני הPS3

תעשה חישוב קליל של כמה מכרו פר תקופה (חישוב מס' ממוצע לחודש מאז שכל אחת יצאה) , אתה תראה שזה די מאוזן במילים מעטות.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטוב אז ככה זה איך שאני רואה תמצב היום

360-הסיפריה הטובה ביותר כרגע של משחקים טובים וזה אמור לישמר ב2008

חסרונות-אמינות חומרה +מיני תשלומים +בעיתיות בעתיד בגלל הDVD וחוסר בארד דיסק גדול לכל קונסולה

למכשיר שתומך בHD

עוד בעיה אפשרית זה קירבה מאוד גדולה למחשב למי שיש או מתכנן לקנות מחשב חזק

PS3 -בנוי מצוין למשחקי HD

הבלו רי וארד דיסק בכל חבילה+קלות להחליף ארד דיסק =אין בעית איכסון כמו ב360

כולל חיבור ואין בעית אמינות והרבה פחות מיני תשלומים (המולטי המקוון לדוגמה בחינם)

חסרונות-סיפריה הרבה פחות טובה כרגע

אין רטט בידיות כרגע למרות שבעתיד הקרוב זה יגיע

ל"ישראלים" בלו רי יכול להיות גם חיסרון גדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הכל, אם המצפון שלך יכול לקחת על עצמו את הקנייה של פרוץ, אז שווה את סיכון ההתחממות שהוא לא גבוה כשהוא בא עם קירור, מאשר PS3 לא פרוץ שכל משחק עולה 400 שקל כי אם הXBOX ייהרס אז באותו כסף שהיה עולה לך PS3 ומשחקים מקוריים אתה יכול לקנות עוד חדש ;)

אחד הדברים במקורי שדיי מעצבן זה שאם הוא נשרט לך הלך המשחק...

הבלו-ריי היא הרבה יותר עתידית אבל בתקופה הזאת אף אחד לא משתמש ולא צריך אותה.

אם אתה בכל מקרה מתכוון לקנות קונסולה לא פרוצה ולשחק עם דיסקים מקוריים אז אולי בתור מחשבה לעתיד יהיה עדיף לך לרכוש את הPS3 האמין יותר מבחינת חומרה עם שאולי תתאים יותר לעתיד.. ואולי בעצם לא? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הכל, אם המצפון שלך יכול לקחת על עצמו את הקנייה של פרוץ, אז שווה את סיכון ההתחממות שהוא לא גבוה כשהוא בא עם קירור

על מה אתה לעזזל מדבר?

הפתרונות קירור למינהם עדין לא הוכיחו את עצמם

שיהיה משהו שב100% יפתור תבעיה אז נדבר כרגע הדבר היחיד באופק זה הדגמים החדשים

שצריכים לצאת בחורף

כי אם הXBOX ייהרס אז באותו כסף שהיה עולה לך PS3 ומשחקים מקוריים אתה יכול לקנות עוד חדש

במחיר של 2 -360 הוא יכול לקנות מחשב חזק ולשחק בהרבה משחקים שיש גם ל360

ועוד בגרפיקה איכותית יותר וכמובן כל השימושים של מחשב

הבלו-ריי היא הרבה יותר עתידית אבל בתקופה הזאת אף אחד לא משתמש ולא צריך אותה.

תזכיר לי על כמה דיסקים יצא MA ?

אם אתה לא יודע אז 4 דיסקים שבPS3 זה היה יכול לצאת על דיסק אחד

כן יש שימוש לבלו רי גם היום רק שזה גם בעיה...ולא רק היתרון

למשתמשים חוקים זה יתרון גדול וזה שאין הגנה אזורית למשחקי PS3 זה עוד יותר יתרון לחוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מבסוט מה PS3 שלי.

המשחקים נראים יופי והאיכות תמונה מעולה.

מה שכן, אין סיפריית משחקים מספקת כרגע וכל משחק עולה הון.

אם כי יש מספר משחקים שעתידים לצאת שאני לא יכול לחשוב על סיבה לקנות משהו אחר חוץ מ PS3.... כמו :

Metal Gear Solid

Folklore

Resident Evil 5

Golden Axe

Devil May Cry 4

Grand Turismo Full HD

והכי חשוב ... Soul Calibure 4 שאני לא חושב שיש משחק מכות יותר טוב ממנו.

אז אולי נכון לרגע זה יותר כדאי מבחינת ספריה, צ'יפ וכאלה לרכות , אבל המצב ישתנה בתחילת 2008 לטעמי.

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה לעזזל מדבר?

הפתרונות למינהם עדין לא הוכיחו את עצמם

שיהיה משהו שב100% יפתור תבעיה אז נדבר כרגע הדבר היחיד באופק זה הדגמים החדשים

שצריכים לצאת בחורף

במחיר של 2 -360 הוא יכול לקנות מחשב חזק ולשחק בהרבה משחקים שיש גם ל360

ועוד בגרפיקה איכותית יותר וכמובן כל השימושים של מחשב

תזכיר לי על כמה דיסקים יצא MA ?

אם אתה לא יודע אז 4 דיסקים שבPS3 זה היה יכול לצאת על דיסק אחד

כן יש שימוש לבלו רי גם היום רק שזה גם בעיה...ולא רק היתרון

למשתמשים חוקים זה יתרון גדול וזה שאין הגנה אזורית למשחקי PS3 זה עוד יותר יתרון לחוקים

הפתרונות למינהם לא הוכיחו את עצמם? באמת? אה... אז בגלל זה יש הרבה אנשים שעדיין משחקים בXBOX ולא קורה להם כלום.. כמו למשל לי.. ובמחיר של שני 360 הוא יכול לקנות מחשב חזק, אתה משווה את זה כאילו מחשב חזק לא יהיה במחיר של PS3. אז עכשיו באה הטענה למה לא לקנות מחשב חזק במקום PS3 ? אתה בא להגן על הPS3 ויוצא בעצם נגדו. הרי בשביל מה להשקיע בעוד מכשיר כשאפשר להשקיע רק במכשיר אחד?

ולא שמת לב שכתבתי שרק אם ישרף לך ה360 אז מקסימום תוכל לקנות עוד אחד.. אבל מה הסיכוי כבר שישרף? אתה מדבר כאילו 80-90 אחוז תישרף לו הקונסולה. אני עברתי את כל החודשים הכי חמים שיש עם הXBOX המשומש שלי הגירסא הישנה שמחובר לו מאווררים חיצוניים ולא קרה לו כלום.

בגלל משחק אחד שיוצא ב4 דיסקים אף אחד לא יחליף לBLUE RAY זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דיווחים ברשת בערך 30% מה360 מקבלים RROD

ככה שיש סיכוי טוב שזה יקרה

ואני לא מגן על הPS3 -אני פאן של

אני רק אומר שבארץ בגלל חוסר בתמיכה רישמית

חבל לקנות קונסולה שביכוי טוב שתידפק

ובעניין המערכות

ברגע שתוכיח שזה באמת עובד העלות תועלת של ה360 תיגדל משמעותית

כרגע לא ידוע לי על אף מערכת כזאת שמוכח שהיא באמת מנטרלת RROD

ובעניין שלך זה לא קרה

טוב 30% זה לא 100% ואם ה360 שלך יחזיק 4 שנים בלי תיקון אז הרווחתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...