שאלות למומחים פה לגבי PS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות למומחים פה לגבי PS3

VortexD

Recommended Posts

אני עומד לקנות את הPS3 ואיתה גם לקנות את 32" R81B

עכשיו השאלה שלי היא ככה

אפשר לחבר לקונסולה דיסק קשיח נייד למשל MYBOOK 250GB ולהריץ משם משחקים בעתיד או באיכות HD

עוד שאלה

מישהו מוכן להסביר לי איך להזמין משחק מPLAY ASIA כי אני לא מתכוון לקנות בארץ משחקים ב400 שקל זה יותר מידי כואב

או שעדיף מEBAY למרות שזה לא 100% בטוח כי הסיכוי לקבל שרוטים או לא לקבל בכלל גבוה?

מה המשחקים הכי מומלצים כרגע?

מישהו יכול להביא מדריך איך להתחבר לPSN ולקנות מהחנות בדרך הכי קלה

זהו לבנתיים תודה למומחים ולמשתמשים המבינים כאחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במזל טוב , ראיתי את המסך הנ"ל - לדעתי אחד ה32 היותר טובים.

אפשר לחבר דיסק קשיח חיצוני (לפי מיטב הבנתי את המערכת) , אבל בסכום נמוך יותר אתה קונה דיסק קשיח לנייד ומכניס אותו פנימה במקום הפנימי המקורי , ככה שאני לא רואה למה.

משחקים - אי אפשר להריץ מהדיסק הקשיח חוץ מדמוים ולינוקס, - צריך להמיר לMP4 או פורמט אחר שהPS מציג (לא מציג DIVX ודומיו).

משחקים מומלצים?

DIRT

NINJA GAIDEN

OBLIVION

ואני מאוד אהבתי את הTONY HAWK - אבל זה כבר ענין של טעם.

בקשר לPSN , יש מספר קטן של משחקים לקנות משם.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות ליביו

אבל יש לי עוד כמה שלא הבנתי

מה זאת אומרת להמיר לMP4 אי אפשר להריץ X264 דרך הXMB (אם קוראים לזה ככה) של הPS3 ?

ואם אפשר הסבר איך להזמין מPLAY ASIA ואם מישהו התנסה בזה איך זה הגיע באיזה מצב ותוך כמה זמן

אם אני מחבר את MYBOOK איך הוא מתחבר והאם הPS3 מזהה אותו בתפריט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבצים יכולים להיות מקודדים בH264 אבל הקובץ צריך להיות מסוג MP4 (ויש גם הגבלה מסוימת על הקודק של הסאונד שאני לא זוכר מהי) אין הרבה קבצים כאלה באינטרנט, ולהמיר יכול להיות מעיק אבל אפשרי.

הסבר? זו חנות רגילה, אתה מוסיף מוצרים לעגלת קניות ואז לוחץ על checkout ועוקב אחרי ההוראות. המשלוח בד"כ לוקח כשבוע, כל עיקוב מעבר לשבוע הוא בדר"כ בגלל הדואר המקומי (שביתות חגים ושאר מריעין בישין). הזמנתי מהם הרבה הרבה דברים, והשירות מצוין.

הPS3 אמור לזהות את הכונן החיצוני, אבל כפי שנאמר לא תוכל להריץ משחקים, רק וסרטים לפי ההגבלות שצוינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבצים יכולים להיות מקודדים בH264 אבל הקובץ צריך להיות מסוג MP4 (ויש גם הגבלה מסוימת על הקודק של הסאונד שאני לא זוכר מהי) אין הרבה קבצים כאלה באינטרנט, ולהמיר יכול להיות מעיק אבל אפשרי.

הסבר? זו חנות רגילה, אתה מוסיף מוצרים לעגלת קניות ואז לוחץ על checkout ועוקב אחרי ההוראות. המשלוח בד"כ לוקח כשבוע, כל עיקוב מעבר לשבוע הוא בדר"כ בגלל הדואר המקומי (שביתות חגים ושאר מריעין בישין). הזמנתי מהם הרבה הרבה דברים, והשירות מצוין.

הPS3 אמור לזהות את הכונן החיצוני, אבל כפי שנאמר לא תוכל להריץ משחקים, רק וסרטים לפי ההגבלות שצוינו

תודה רבה על העזרה

וכיצד אני משלם לאתר על ההזמנה מה האפשרויות שלי ואילו מהן הכי בטוחות\קלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X264 לפי הבנתי זה בעיקר קבצי AVC - תקין.

בקשר לזיהוי - אם הוא מתחבר כGENERIC DRIVE - הוא יזהה אותו ויוסיף את הקבצים לפי הקטגוריות (אתה אמור לשים את הקבצים הרלוונטים בספריות מסוימות)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה

וכיצד אני משלם לאתר על ההזמנה מה האפשרויות שלי ואילו מהן הכי בטוחות\קלות

פעי פעל, כרטיס אשראי בינלאומי, או העברת כספים בנקאית

פעי פעל הכי בטוח וקל לפי דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...