אני שונא את יום כיפור כי.. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני שונא את יום כיפור כי..

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני שונא את יום כיפור, מכיוון שאנשים שמגעילים אלי בכל יום אחר, לא מגעילים אלי ביום הזה, ואחר כך חוזרים להיות מאניאקים מגעילים, הצביעות הזאת ממש מגעילה, ולכן בשבילי היום הזה לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי , איסור הנסיעה ברכב הוא בגדר המקובל , אבל מותר לנסוע לאט ובזהירות , נכון ?

אין חוק שמונע ממך לנסוע ברכב ביום כיפור. מחוץ לערים אנשים נוסעים כמו גדולים, וגם ביישובים יותר קטנים (וחילוניים).

אם אתה כן נוסע מסיבה כלשהי, סע לאט בזהירות מתוך ידיעה שיהיו אנשים על הכביש... (ובעיקר תיזהר ממקומות בהם יזרקו עליך אבנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה לעזאזל אתה מדבר?

הוא מדבר ע ט' באב...

ילד!!!! אתה עם הרומאים ושיט...

לך תלמד קצת היסטוריה!!!

יום כיפור חל ביום שבו עפ"י המקרא משה ירד מהר סיני לאחר שעלה לשם בא' באלול וביקש כפרה עבור עם במשך 40 ימיים וירד משם עם הסט השני של לוחות הברית...

ולעניינו.... לא שונא את היום הזה... אין לי שו דבר כנגדו... דווקא נחמד יום שקט כזה פעם בשנה...

ניצלתי אותו היום כדי לעשות הליכה מעפולה למגדל העמק... עכשיו שורץ קצת... אח"כ נלך לשבת עם החבר'ה בגינה של מישהו כמו שאנחנו עושים בכל יום...

די חביב דווקא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? אני אגיד לכם למה...

כי כל פרחה שביליתי איתה יומיים ואוכלת סרט שהיינו בקשר מתקשרת/מסמסמת/שולחת הודעת אייסיקיו ומבקשת סליחה כלשהי על דבר כלשהו שאולי עשתה מתישהו, וחושבת שהיה/יהיה אכפת לי ;) חפירותתת :kopfpatsch:

וכל מכתבי השרשרת המטומטמים האלו.. ונוכלים ואנשי-אוב שאתה ממש לא רוצה לראות, פתאום לוחצים את ידך ומחייכים אלייך כשאתה נתקל בהם באקראי.. אוי לצביעות.. אין להם בושה?

והכפיה? אוי הכפיה.. חוגגת וחופשיה. אפילו אמא שלי מאיימת במולך (מנהג הקרבת הבן הבכור לאל ע"י שריפתו למוות, היה נהוג בימי קדם)...

ואני מצידי? נעול בחדר הפרטי שלי, יושב על המחשב הפרטי שלי, רואה את הסרטים הפרטיים שלי, באוזניות השקטות שלי. לא מפריע ורק מבקש שלא יפריעו.

צום קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כפיה

2. מלא ילדים קטנים צועקים

3. יום מיותר לחולטין

4. הדתיים שולטים ברחובות! הם לא נותנים לעבור וחוסמים את הכביש בכוונה!

5. יום שלא מתאים לתקופה שבה אנו חיים!

מומלץ מאוד לראות את פרק 17 בעונה 3 של הפמליה הפרק מדבר על יום כיפור ולפי מה שאני זוכר זה פרק ממש מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר ע ט' באב...

ילד!!!! אתה עם הרומאים ושיט...

לך תלמד קצת היסטוריה!!!

יום כיפור חל ביום שבו עפ"י המקרא משה ירד מהר סיני לאחר שעלה לשם בא' באלול וביקש כפרה עבור עם במשך 40 ימיים וירד משם עם הסט השני של לוחות הברית...

ולעניינו.... לא שונא את היום הזה... אין לי שו דבר כנגדו... דווקא נחמד יום שקט כזה פעם בשנה...

ניצלתי אותו היום כדי לעשות הליכה מעפולה למגדל העמק... עכשיו שורץ קצת... אח"כ נלך לשבת עם החבר'ה בגינה של מישהו כמו שאנחנו עושים בכל יום...

די חביב דווקא...

טוב אז יתבלבלתי ביום

בכל מיקרה אין לזה חשיבות

אם כולם היו פועלים לפי לוחות הברית

לא היה צורך בשוטרים ובתי כלא ומשפט במדינה בפועל זה רחוק מלהיות המציאות

סתם תרוץ מטומטם לנקות מצפון של אנשים חארות שפוחדים מאלוהים

במקום לאהוב את אלוהים

ואז בגלל הפחד הם צמים וברוב השנה מתנהגים כמו חזירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...