העכבר הטוב בעולם הגיע ל-Pandas, במחיר של 315 שקל. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העכבר הטוב בעולם הגיע ל-Pandas, במחיר של 315 שקל.

R9nald0

Recommended Posts

"המפציץ החמקן" אני ישתדל מאוד שלא לרדת לרמה שלך בתגובה הזאת למרות שבאמת שהדברים שהכי מעצבנים אותי זה שאנשים שלא מבינים כלום בוחרים להגיב דווקא באותו נושא שבו הידע שלהם כל כך מועט, אני באמת לא מבין מה האינטרס שלך, כי אתה רק תיצא טיפש, אני יוכיח לך עכשיו -

העכבר הזה אוליי יפה אבל הוא גרוע בביצועים, אוליי רשום על הנייר שהוא טוב אבל בפועל הוא גרוע.

ה-G5 או ה-MX518 יותר טובים מימנו נקודה.

שלא לדבר שגם העכבר שלי שיש לי Copperhead

העכבר המהולל שלך הוא אולי העכבר הכי פחות משתלם בשוק לאור העובדה שהוא משתמש בחיישן שטוב פחות למשחקים. במחיר שלו הייתי יכול לקנות 4 עכברים ישנים וטובים ממנו, אז מצטער להודיע לך אבל יצאת פראייר. אה, וד"א, גם ה-G5 וה-MX518 טובים ממנו ( מבחינת ביצועים ), ועוד דבר, הם גם זולים ממנו.

קודם כול אתה לא יכול להגיד שהביקורת ירודה ושהיא מטעה כי אתה לא ניסתה את העכבר, ואני ניסתי אצל חבר אז יאללה שב בשקט, אוליי הוא נוח אבל הוא לא משהו למשחקים.

עם היא לא מיקצועית הכתבה בבקשה תציע בקשה לכתיבת כתבה חדשה ובוא ניראה עם שלך תיהיה טובה משלו.

דבר ראשון אני יכול להגיד כל מה שאני רוצה כל עוד אני לא עובר על החוקים, ודבר שני אני בהחלט יכול להגיד שהביקורת מטעה כי הוא טועה בכמה דברים בסיסיים שלא קשורים לסובייקטיביות או אובייקטיביות ( כמו למשל העובדה שחיישן טוב פחות למשחקים בצורה משמעותית ), ודבר שלישי אם כבר... אני כן ניסיתי את העכבר למשך יומיים והוא העכבר הטוב ביותר שהשתמשתי בו בחיי ( עד שהוא נהרס בגלל עדכון firmware ), הרבה יותר טוב מה-MX518 שבו אני משתמש כרגע.

ועוד דבר - הכתבה שלו לא מקצועית לא בגלל שהוא לא כותב יפה, או לא מתנסח כראוי, הכתבה שלו לא מקצועית בגלל שהוא מטעה את הצרכנים במספר דברים שבהם פשוט אסור לו לטעות בעת כתיבת ביקורת. הביקורת שלו רדודה וטיפשית שמזכירה לי ילד בן 10 שקיבל משחק מחשב ורץ מהר לספר לחבר שלו כמה הוא טוב בהשוואה ל-X.

אם היית מקדיש עוד כמה שניות בשביל אשכרה לקרוא תגובות של חלק מהאנשים פה לפני שהתחלת להתלהם, היית גם נכנס לקישור ש-tenana נתן כמה הודעות מעליך ורואה שכבר הגבתי לביקורת של אותו כתב, וכפי שאתה רואה התגובה שלי ממש לא קצרה מה שמצביע על כמות הטעויות שהייתה קיימת בכתבה ( ואני עוד חייב לציין שהתייאשתי באמצע, יכלתי להמשיך פי 2 על זה ).

שוב אין לי כוונה פוגעת אבל הבן אדם השקיע מזמנו ואתה מזלזל כאילו אין מחר וגם בי לפי זה, אז תירשום אתה כתבה חדשה ובוא ניראה עם שלך תיהיה יותר טובה.

ההשקעה שלו יחסית לכתבים אחרים שואפת ל-0 ומעבר לזה היא גם מטעה את הצרכנים ואת כל מי שקורא באתר הזה. הוא לא נגע בכלל בנושאים קריטיים בעכברי גיימינג כמו "סקיפינג" או איכות העקיבה על משטחים שונים והיציבות של החיישן במהירויות שונות, עם כל הכבוד זוהי לא ביקורת ראויה לעכבר גיימינג והזלזול שלי בכתבה הזאת הוא מוצדק כי היא עושה יותר עוול מאשר תועלת.

אני אולי לא יודע לכתוב ולנסח טוב יותר מדן מרחסין אבל בטח ובטח שהידע שלי בעכברים הרבה יותר גבוה, ועוד דבר אני יכול להגיד שאם כן הייתי עושה ביקורת הייתי מברר לגבי מספר דברים לפני שהייתי ממהר לרשום אותם וכתוצאה מכך להטעות אנשים.

ואני לא ישתוק, העכבר הזה גרוע תקבל את זה איך שאתה רוצה, כמה שה-DPI שלו גבוה לא אומר שהוא טוב, במשחקים הוא גרוע נקודה, מחפשים קודם ביצועים אחרי זה נוחות ככול שאפשר, לא ההפך.

זו דעתי תקבל את זה איך שאתה רוצה, אפילו ה-G5 עובר אותו כמו כלום בביצועים ועולה פחות.

אז יש לי משהו לחדש בשבילך, גאון שלי.

על האתר esreality שמעת פעם? אני מניח שלא. בקצרה - מדובר באחד מאתרי הגיימינג הגדולים והפופולריים ביותר בעולם. לא מזמן אחד מהמשתמשים שם פרסם כתבה שמדרגת את העכברים הטובים ביותר לגיימינג מבחינת ביצועים ולא מבחינת נוחות ככה שלא יהיה מקום לסובייקטיביות. נחש מי נמצא בראש הרשימה? נחש מי נמצא בתחתיתה?

51480-mousescore07.png

I've got to add.

סתם לפרוטוקול - ביקורות של אתרי גיימינג על העכבר שהם "קצת" יותר אמינות מהכתבה המדוברת ב-hwzone -

1. http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1300293&page=5 - Razer's new mouse is the top performer of all gaming mice we have ever tested. The DeathAdder blows away all competition in the ESReality Mousescore 2007 rankings. With these results to back it up, it would be fair to say that no mouse you can buy today comes close to matching the performance of the DeathAdder. To top it off, have packaged this incredible mouse in arguably the best looking body. The DeathAdder is not a cheap mouse, but if you have the cash it is currently the best you can buy.

2. http://hardware.gotfrag.com/portal/story/38315?spage=5 - Offering everything you could ask for and more, the DeathAdder is quite honestly the best choice in the gaming mouse arena. It doesnt get better than the DeathAdder.

Rating - 9.9 out of 10

3. http://www.team-dignitas.org/articles.php?id=55 - The drivers, features, build quality and upgradeability of this mouse are all highly effective and well designed. I found that the actual performance of the mouse stood up to the on paper specifications and my overall gaming experience was improved considerably over a 400 DPI mouse. I would recommend this mouse to any gamer, whether that is a high or low sensitivity gamer, a Counter-Strike, or Quake player.

מספיק טוב בשבילך? או שאתה רוצה שאני יביא עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה מה שרשמתי קראת? אין לך צורך לצוטט הרוב כי זה רשום כבר.

זו דעתי שורה תחתונה, תקבל את זה איך שאתה רוצה אנשים מיתבססים על דברים שאומרים וזה לא נכון עד שלא תנסו את העכבר לא תידעו.

וצודק אסור לישפוט ככה טוב או לא כי מכול אחד זה מישתנה.

רק לי הוא לא היה משהו במשחקים באיחוד CS, BF2 CSS, אני לא נהנתי עם העכבר במשחקים האלה.

מה לא מובן אני מדבר מניסיון אישי לא מתוצאות או משהו לא כיף לי לשחק עם העכבר במשחקים שציינתי, אתה לא יכול להגיד עם היה לי כיף או לא או ביכלל נוח מבחינת ביצועים.

כאן ניגמר הציטוטים המעוללים שלך, רואה שאנשים כתבו וכתבו וזה וזה, אני אמרתי את הדעה האישית שלי, ורשמתי "וצודק אסור לישפוט ככה טוב או לא כי מכול אחד זה מישתנה."

חבר שלי חושב שהוא מושלם אבל אני לא אוהב אותו.

לדעתי קודם תנסו את העכבר אצל חבר או משהו ואז תיקנו עכבר, כי אם אני הייתי קונה אותו הייתי מיתאכזב קשות מימנו.

מה שאני אומר אל תיסתמכו יותר מידי על כול הבדיקות וכוליי, כי לכול אחד תיהיה דעה שונה, זו הנקודה שלי ופה אתה לא יכול להגיד שאני טועה.

כאן ניגמר כול הוויכוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא אוהב עכבר אתה לא יכול להגיד שהוא לא טוב מבחינת ביצועים כי הביצועים הם לא משהו סובייקטיבי שמשתנה מאדם לאדם, הביצועים הם עובדתיים והעובדות אומרות שה-DeathAdder הוא העכבר המדוייק והטוב ביותר היום, Period.

אם אתה לא אוהב את העכבר זה יכול להיות רק מסיבה אחת - הוא לא נוח לך. לעומת זאת אתה רשמת את המשפטים הבאים -

גיימרים מחפשים קודם ביצועים אחרי זה נוחות ככול שאפשר, לא ההפך.
העכבר הזה אוליי יפה אבל הוא גרוע בביצועים, אוליי רשום על הנייר שהוא טוב אבל בפועל הוא גרוע.

אוליי הוא נוח אבל הוא לא משהו למשחקים.

אתה מבין את הסתירה? מצד אחד הדבר היחיד שאתה יכול להגיד באופן סובייקטיבי הוא שהעכבר לא נוח, ואתה אמרת שהוא כן, מצד שני אתה בחרת לתקוף אותו דווקא מהצד של הביצועים שעליהם אין עוררין בכלל. בקיצור בפעם הבאה שאתה אומר משהו לפחות תהיה עקבי, אתה סתם מנסה לתקן את השטויות שאמרת, אמרתי לך, פשוט אל תכנס לנושאים שאין לך מושג לגביהם, חבל. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...