בקשה למפרט מיוחד שלא מופיע בממולצים (עד 20,000 ש"ח רצוי פחות מ5000 ש"ח) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט מיוחד שלא מופיע בממולצים (עד 20,000 ש"ח רצוי פחות מ5000 ש"ח)

alonhzn

Recommended Posts

זה בסדר, לא פיספסתי את זה...

פשוט רציתי קצת להצטדק לגבי למה אני מתעקש על ....

וגם לבקש אולי המלצה לכרטיס מסך יותר זול, אלא אם זה לא משתלם לקנות אחר...

alonhzn, לא כתבת מה מטרת המחשב (לא ראיתי בשום מקום שכתוב מחשב למשחקים ואם יש לך מחשבים כבר 23 שנים כנראה שאתה כבר בגיל שעושים גם דברים אחרים חוץ ממשחקים).

אם המטרה היא משחקים וההפרש של כמה מאוד שקלים לא מעיק קח את הכרטיס שהומלץ.

אם אינך משחק או משחקים קלים ניתן לקחת כרטיס זול יותר כמו x1950 pro. לצפיה בסרטים והכנה ל-HD אפשר לקחת 8600GT. בשביל המטרות הללו 8800GTS יהיה overkill, יצרוך הרבה חשמל ויחמם את הסביבה.

תגדיר את המטרה וימליצו לך על כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפותח הת'רד:

כרטיסי המסך ברמות המחיר האלו נבנים ע"פ REFERENCE DESIGN של nVidia ואין שום הבדל ברמת הרכיב והPCB בין הכרטיסים.

אני עברתי על 8800GTS של Albatron, Gigabyte, , BFG - זהים עד לנגד האחרון, כולל הקרור. לי היו פעם גם שני 7900GTX בSLI, אחד של CHAINTECH אחד של GIGABYE - שום הבדל חוץ ממדבקה על המאורר.

הASUS בתמונה הוא 8800GTX ומעליו שני 7900GTX ...אומנם לא רואים את זהות הרכיבים אך האמן לי, זהים.

ואגב, מה באמת הצרכים שלך? יש לך באמת צורך בכ. מסך כזה? אתה משחק?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר זול של אסוס? בישבילך מה? אתה צריך מפרט למשחקים ומעתקש על ..אני כבר ממש לא מבין אותך

לא ציינתי בשום מקום שאני רוצה מפרט למשחקים... למעשה אני לא רוצה מפרט למשחקים אלא לרינדור...

בכל מקרה, אני לא רוצה כרטיס ב1500...

מה אתם יכולים להמליץ בפחות מ1000?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מ7300GT זה בזבוז משווע של כסף לצרכים שלך. אם רינדור אז כמו שהציעו מרובע ליבות, בשפע (מינימום 2 גיגה, אם אתה תשתמש במערכת הפעלה 64BIT אז אפילו 4, תלוי באיזה תוכנות תשתמש) מארז מאורר היטב וספק איכותי. פשוט קח את ההצעה שנתנו לך וכ. מסך לא יותר יקר מ7300GT וזהו.

רינדור של מה, אם מותר לשאול (תלת מימד?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינתי בשום מקום שאני רוצה מפרט למשחקים... למעשה אני לא רוצה מפרט למשחקים אלא לרינדור...

בכל מקרה, אני לא רוצה כרטיס ב1500...

מה אתם יכולים להמליץ בפחות מ1000?

בהרבה פחות מאלף אתה יכול לקנות ת8500

אלה במיקרה ואתה משתמש בתוכנות מסוימות שיכולות לנצל כרטיסים מיקצועים לעבודה שלך

אבל אלו כרטיסים מאוד יקרים שלא תומכים בכל התוכנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך את זה לתוכנות כמו אוטוקאד ו3D STUDIO וגם solidworks

ברור כשמש שעדיף לי לקנות כרטיס ב5000 שקל... אבל אני יותר בקטע של לקנות משהו

שלא יהיה זבל ושיעבוד... גם אם זה יהיה לאט...

ה8500 מוצא חן בעיני, הוא יעשה את העבודה! אני אקח את גירסת ה512 מגה

רק שתהיו בעניינים, עד היום השתמשתי בתוכנות האלה עם פנטיום 4 עלוב של 1.4 GHZ

עם 381 מגה של SD איטי....

אז כל שיפור הוא מבורך... ואני חושב שזה קפיצת מדרגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7300GT SONIC של פליט עולה פחות ממנו ויותר חזק ממנו - לידיעתך. מנסיון הוא מריץ SOLIDWORKD נפלא ולא ראיתי שום הבדל גם במודלים מסובכים בינו לבין 1500 שעלה 2500 שקל.

מעבר מפנטיום 4 דור ראשון (Willamate בסוקט 423) למעבד בעל 4 ליבות שכל אחת מהן חזקה עשרות מונים מהמעבד הקודם - זו בהחלט קפיצת מדרגה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים שהייתי משנה.

מארז הייתי לוקח P150 שהוא הרבה יותר שקט ומגיע עם ספק טוב.

מסך, הייתי לוקח Dell ולא סמסונג. אם יש לך תקציב גדול זה פשע לא לקחת מסך איכותי. תבחר בין 20 אינץ' שעולה 2200, לבין 24 אינץ' שעולה 3700 (בערך).

קירור למעבד, אם כל הכבוד לקירור V1 שנחשב לקירור מעולה, אני לא חושב שיש לך צורך בחצי ממנו. קר קירור זול וטוב. cooling pro 7 יעשה את העבודה מעולה, ועולה 170 שקל פחות בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P150 יחליף בצורה נהדרת את המארז והספק ש-Senna שם במפרט שלו.

השילוב הנ"ל יהיה הכי שקט שאפשר בתקציב נורמאלי.

אלון,אתה מתעקש על דברים אבל בהרבה דברים אין לך ניסיון. Neo He שזה הדגם של הספק שמגיע עם ה-P150 עדיף על הליברטי מבחינת יעילות,שקט,וחוזק מסילות 12V או בקיצור - עדיף עליו מכל בחינה.

ההתעקשות שלך היא נגדך בלבד.

בפעם האחרונה,קח את המפרט ש-senna הציע תחליף את המארז והספק ב-P150 ותקח את הכ.מסך של שהוא הציע לאחר מכן.

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אני חושב שהעניין פחות או יותר סגור :-)

בעיקרון הייתי מעדיף לקנות בנועה מחשבים ולא בTMS... לא שאני מכיר את TMS אבל עם נועה אני

עובד כבר שנים ואני חייב לציין שלמרות שלפעמים לוקח להם זמן רב לתקן דברים, הם לא מתחמקים מאחריות.

אני לא יודע אם מותר לשאול בפורום הזה דבר כזה, אבל מה הנסיון שלכם עם TMS? ואני לא מתכוון לחווית הקנייה

כי זה תמיד בסדר... אני מתכוון איך הם מתנהגים כשמודיעים להם שיש תקלה במחשב...

למשל יש את KSP שבזמנו קניתי שם מחשב אבל האחריות פגה כי פתחתי אותו כדי להתקין דיסק קשיח בעצמי... אני לא רוצה דבר כזה

ויש את פנדה מחשבים שזיעזעו אותי לגמרי - קניתי מהם צורב חיצוני והוא דפק לי מלא דיסקים, ביקשתי לשדרג אותו לחברה אחרת

אחרי שהוא היה ברשותי פחות מיומיים! הם לא הסכימו בשום פנים לדבר כזה ואמרו לי שאני יכול להביא אותו לתיקון אבל אם

הם יגלו שהוא תקין אז אני יחוייב באיזה קנס של 180 שקל! מיותר לציין שלא קניתי שם יותר אף פעם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...