בקשה למפרט מיוחד שלא מופיע בממולצים (עד 20,000 ש"ח רצוי פחות מ5000 ש"ח) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט מיוחד שלא מופיע בממולצים (עד 20,000 ש"ח רצוי פחות מ5000 ש"ח)

alonhzn

Recommended Posts

כי "נחתתי" על החנות ולא היה להם ספרקל במלאי באותו הרגע..זו הסיבה היחידה וכדי לא לחכות היתי מוכן לשלם.

אם היתה לי יותר סבלנות או שזה היה במלאי היתי חוסך כסף וקונה ספרקל ללא שום ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העניין הוא לא רק ביצועים שניתן למדוד.... את המבחנים האלה עושים ואני סומך עליהם... אבל מה לגבי תאימות חשמלית?

אריכות ימים? (במיוחד של המאווררים...)

אלה דברים שקשה מאוד לבדוק ולמעשה לא בודקים אותם בכל מבחני ההשוואה. מספיק שיש איזה רכיב אחד מסכן כמו

כרטיס קול שעשוי מחומרים זולים, ואז הוא יכול לתפקד נהדר אבל לגרום לרכיבים אחרים במחשב לתפקד גרוע... ואז יש בעיות

כמו מחשב איטי ללא שום סיבה נראית לעין, קריסות, תקיעות... וכמובן מוות בטרם עת של המחשב.

אחריות 3 שנים זה בעיקר טריק שיווקי... מעט מאוד כרטיסים שאני ראיתי לא החזיקו 3 שנים, אלא אם נתקע להם המאוורר... ואז גם ככה

יש מצב שהאחריות פגה... וחוץ מזה, כשהמחשב עושה בעיות בגלל כרטיס מסך שנשרף לו איזה נגד או דיודה אבל עדיין מתפקד - לך תוכיח

שזו הבעיה... אלה דברים מיקרוסקופיים שלא ניתן לראות בעין. בתור מהנדס שקרוב לתחום אני יודע מה המשמעות של לוח אלקטרוני זול!

יש שיקולים של cross talk בין הכרטיס לבין עצמו, ובין הכרטיס לכרטיסים אחרים... יש הלחמות זולות ויש הלחמות איכותיות... בקיצור

אם המחיר יותר יקר, לפעמים זה בגלל שהמוצר יותר שווה! אם מישהו היה אומר לי שיש לו כרטיס של חברת ספרקל 3 שנים והמחשב

שלו מתפקד מעולה, הייתי מרגיש יותר בטוח אבל עדיין לא הייתי קונה כי בכל זאת מדובר בדעה אחת... מה שנקרא - לא יורים בסוס מנצח.

אז הASUS עולה 200 שקל יותר... נו באמת, קונים מחשב ב 8000 שקל ועוד 200 זה כזה קריטי? לא עדיף לדעת שקונים משהו איכותי

שאפשר להיות רגועים שיחזיק? אני באמת מדבר מנסיון חיים ומידע מקצועי, ואני לא רוצה שתפרשו את דברי כאילו אמרתי המלך וספרקל גרוע....

לחלוטין לא! אבל אני סומך יותר על שאני מכיר ומוכן להוציא על כרטיס 1700 במקום 1500 בשביל זה.

אז אני מעדיף שאני סומך עליהם על פי נסיוני שהם עושים כרטיסים איכותיים וגם מוודאים בשבע עיניים תאימות חשמלית

וכיוצא בזאת. וזה לא אומר שאני מקובע, אני עדיין ממש צריך את עזרתכם ומודה על עזרתכם משום שיש מלא כרטיסי מסך של ASUS

מכל מני דורות ודגמים, ואני לא יודע מה מהם משתלם יותר ומה פחות, ואני לא יודע איזה טכנולוגיות חדשות יש בשוק... בכל מקרה,

יש הרבה מקום לשיקול דעת גם אם אני מגביל את עצמי לASUS.

אשמח אם תוכלו להמליץ לי על כרטיסים זולים יותר, שעולים עד 1000 שקל של ואולי בשתי מילים מה החיסרון העיקרי שלהם

לעומת מה שכבר המליצו לי פה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Senna בנה לך מפרט נהדר והוסיף לבסוף שיש כ.מסך של אסוס כרצונך..

הינה מפרט מעולה לכל שימוש...מסך מעולה גם כן. תבקש מהחנות שיעשו לך אוברקלוק (חינם ובאחריות) וקיבל מחשב מפלצתי..

קטגוריות מוצרים מחיר כמות

מעבדים Intel Core 2 Quad Q6600 2.40Ghz 8MB Conroe -=Stepping G0=- OEM ₪ 1450 1

לוחות אם Asus P5K ₪ 830 1

מארזים NZXT Apollo No PSU Black ₪ 400 1

קירור למעבד Thermaltake V1 CL-P0401 ₪ 288 1

ספקי כוח Corsair 450W 33A @ 12V CMPSU-450VXEU ₪ 455 1

זיכרונות Corsair 2GB (2x1GB) Value Select DDR2-800 CL5 C2G800 ₪ 458 1

קשיחים למחשבים שולחניים Western Digital 320Gb 16MB WD3200AAKS ₪ 448 1

כרטיסי מסך Sparkle 8800GTS 320MB Retail - אחריות 3 שנים ₪ 1576 1

צורבים LG H62NK DVD-RW Dual Layer Sata Black ₪ 199 1

מסכים Samsung 22" Wide 226BW 2MS DVI ₪ 2032 1

מחיר לתשלום בכרטיס אשראי עד 2 תשלומים ללא ריבית, תשלום מזומן שטרות או העברה בנקאית 2% הנחה : ₪ 8136

כולל הרכבה,משלוח עד הבית ואוברקלוק כאמור.

נבנה ב: www.tms.co.il

אם אתה מתעקש..ראיתי את זה באתר שלהם..אבל שוב,זה אותם ביצועים ואותה תקופה אחרית כמו ספרקל אז לא חבל?

http://tms.co.il/product_info.php?products_id=4532

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה,

הזיכרון הזה:

OCZ DDR2 2048MB Platinum Rev.2 Dual Channel 800MHZ

http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_6400_platinum_revision_2_dual_channel

יותר טוב או פחות טוב ממה שהציעו לי? כי הוא עכשיו במבצע שנראה ממש ממש משתלם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה,

הזיכרון הזה:

OCZ DDR2 2048MB Platinum Rev.2 Dual Channel 800MHZ

http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_6400_platinum_revision_2_dual_channel

יותר טוב או פחות טוב ממה שהציעו לי? כי הוא עכשיו במבצע שנראה ממש ממש משתלם....

עם המחיר שלהם פחות מ460 ש"ח , ועם אתה צריך זיכרות של 800MHZ..אז כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם מתנפלים אליו ?

אני גם בעבר ניתקלתי בחברות מסוימות שאיכזבו אותי ואני לא יקנה מהם יותר בשנים הקרובות

אם הבן אדם חושב שאסוס חברה טובה ולמעשה גם אני חושב ככה מבחינת אמינות מוצרים אז למה לא להשקיע יותר?

זה לא איזה מפרט ב3000 שקל למשחקים שאין ברירה אלה ללכת על חברות גנריות להכניס כמה שיותר ביצועים לכסף

בתקציב שלו אפשר להכניס אסוס בלי בעיות

בנוגע לתקציב

פותח הדיון עד 20 אלף ניראה לי מוגזם ביותר

בתקציב כזה אתה יכול לקנות 360\PS3\WII ועוד חזק

או לחלופין 2 מחשבים מאוד חזקים כל שנתיים וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא איזה מפרט ב3000 שקל למשחקים שאין ברירה אלה ללכת על חברות גנריות להכניס כמה שיותר ביצועים לכסף

בתקציב שלו אפשר להכניס בלי בעיות

אתה אומר שSparkle זה ג'נרי?!

ואמת, לכל מי שמנסה לעזור לו, מה אכפת לכם כל כך, אתה עשיתם את המקסימום כדי לתת לו את המפרט במחיר הטוב ביותר, הוא יוצא הפרייר לא אתם - אז שיהנה לזרוק לפח 250ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...