ושוב, מיוני גמא. איך מגיעים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ושוב, מיוני גמא. איך מגיעים?

fuck off

Recommended Posts

מחר אני אמור ללכת למיונים. היום הראתי הפלאפון הישן שלי שהחמודים האלה החליטו לשלוח לי SMS שזה הועבר לבית השיריון.

מדברריו של LIORP23 הבנתי שכדאי לי לרדת בהגנה. למישהו יש מושג איך אני מגיע משם לבית השיריון?

אשמח לקבל עזרה. תודה! :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צא מהתחנה ותפוס קו 30 או 31 לכיוון לה גרדיה.

רד בפינת רחוב "לוחמי גליפולי" ומשם תמשיך ברגל.

(יש עוד אוטובוסים בכיוון, זה מה שאני מכיר)

למה emap? יש לדן אתר מצוין עם מפות כל הקווים.

http://www.dan.co.il/template/default.asp?catId=22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בא ברכבת יש לך מונית ספיישל 25 שקל, אם לא בא לך להסתבך יותר מדי. זה מה שאני עשיתי בפעם הראשונה :)

גם אני מתמיין לגאמא אחרי שביקשתי שיעבירו אותי מהיחידת מופ"ת שהתקבלתי כבר (ר"ת-מחקר ופיענוח תצלומי אוויר), מחר אתה כאילו עושה את כל המבחנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בא באוטבוס.. אני יכול לקחת 66 או 51 או משהו.. ואז לקחת 30 31. .אבל זה קצת סיבוך :-\

מזאת אומרת עושה את כל המבחנים? היה רשום לי במכתב פשוט זימון למבחניהתאמה לגמא.. כנראה המבחנים הראשוניים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס אמאמאמא של המקום הזה..ירדתי בבתים הגבוהים האלה איפה שפנינה רוזנבלום גרה ניראה לי.. של המלייאנים.. הלכתי שלושתרבעיי שעה כמו מפגר עד שהגעתי ומצאתי ת'מקום.. והבאתי לחמנייה אחת והייתי רעב כמו לאיודע מה.. ועכישו אני עייף לאללה..

בכל מקרה, אתה מגיע ואז יש לך שמה כנס שמסבירים על הקורס וזה.. איחרתי בשעה אז הגעתי באמצע.. אבל זה לא כזה מעניין כי ביררתי לפני על זה..

אחרי זה היה מבחן של שעתיים.. מבחן ידע עם שאלות אמריקאיות..

כל פרק יש 20 שאלות בו

יש פרק C/C++

ואז יש פרק עם בחירה או C#/C משהו כזה או לעשות JAVA

אחרי זה פרק של בחירה מתוך 4 דברים 2.. חומרה רשתות database ואסמבולר

אחרי זה פרק או או לינקוס ואפשר לענות על שתיהם..

ובסוף שתי פרקים של ידע כללי..

אני לא למדתי C ככה שבשתי פרקי םהראשונים ידעתי רק איזה שאלה אחת שהיתה דומה בדיוק לפסקל..

בבחירה בחרתי חומרה ורשתות.. בחומרה עניתי על 12 וברשתות 4 ככה

בווינדוס עניתי על 8 אם אני לא טועה ובידע כללי בכל אחד באיזה 3 4..

זה די גרוע לאללה.. אבל שמעתי שלכולם הולך ממש גרוע בזה..

ואז יוצאים החוצה יש הפסקה קצרה.. ואחרי זה יש מבחן פתוח.. או בשפת C או C++ או C# או פסקל..

כמובן שבחרתי פסקל כי על זה היה לי הבגרות.. יש לך שעה וחצי או שעתיים.. ל5 שאלות ואין בחירה.. ברמת קושי עולה.. ובסוף עוד שאלה מוזרה כזו..

מה5 שאלות עניתי על 4 וניראה לי שבכולם צדקתי.. צריך להיות ממש טוב בפסקל כדי להספיק את כל ה5 לגמרי..

והשאלה הנוספת סתם פלצנית.. רשמתי איזה חירטוט..

אחרי זה יש שאלון 300.. חופר לאללה.. ואז ת'יכול לזוז הביתה.. ולעשות איזה הליכה חצי שעה עד לתחנה שוב חח הפעם הלכתי מעזריאלי..

מישהו יודע אם התוצאות שלי ממש ממש גרועות חח? או עוד אפשר לחיות איתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב להצליח בהכל. יש בגאמא כמה מסלולים ואתה מתמיין אליהם (אפשר להתמיין לכמה במקביל) לפי מה שהיית חזק בו במבחנים ככה שיכול להיות שגם אם ענית טוב על מס' קטן של נושאים זה יתאים למסלול מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שבמבחנים האלה של מודיעים במסלולים השונים המבחנים הם קשים מהרגיל בכוונה. שהרוב מצליחים הלגיע לציון 50-60 בקושי...

אני למשל עשיתי מבחנים למודיעין מסלול מופ"ת, ונראה לי שבמבחנים צדקתי באיזה 50%, ואחרי שבוע שבועיים כבר קיבלתי הזמנה לראיון, מה שאומר שעברתי...

ד"א, אתמול קיבלתי הזמנה למבחנים לתלפיות!! :) ומזל הפעם זה לא בתל אביב אלא פה בעיר שלי, 5 דק' הליכה מהבצפר שלי!!! בקמפוס של האונ' העברית בגבעת רם! :)

רשום שם שהמבחנים ה8 וחצי שעות! :o בלעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חזרתי הבייתה. מ4 בבוקר אני על הרגליים. אני עייף מת.

לא זכור מה עשיתי ומה לא אבל... זה לא היה קל בכלל. :-\

אבל הכייייייייי חופר זה ה300 המזדיין הזה.

אבל היי, לפחת משהו חיובי יש בזה... קיבלתי נסיעות חינם אז החלטתי לנצל את ההזדמנות ולהיפתר מפוביית המחטים ולהתפרסנג לי. עכשיו אני מצטער על זה שהחלטתי להיפתר ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אתה לא יכול. אתה יכול בערך לדעת לפי הזימונים שאתה מקבל (נדמה לי שטייס דורש קב"א 53, שחקים אם אני זוכר נכון דורשים דפ"ר 80 וקב"א בסביבות 55 וכו'). אבל אם אתה מכיר מישהו בצבא שיש לו גישה לנתונים האלה ומוכן לבדוק לך אז זו גם דרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיש פעמים שגם אם אתה פונה אליהם.. למשל שולח פקס או מדבר איתם יש סיכוי סביר שיתנו לך זימון אם יבדקו שאתה מתאים..

אז אם אני למשל רוצה לחבצלות ותלפיות.. סתם שיהיה לי עוד 2 אפשרויות.. מה אני צריך לעשות? עם מי אני אמור לדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...