הבעיה: חמור גוסס על הכביש; הפיתרון: זרנוק מים. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבעיה: חמור גוסס על הכביש; הפיתרון: זרנוק מים.

MilkMan

Recommended Posts

אתם מוזמנים להירגע עם הספאם לפני שיהיה מאוחר מדיי..

אני מתאר לעצמי משהו כמו "שוטר ירה בחיה פצועה על הכביש!", למרות שאין חוק שמתייחס לדברים האלה....

אכן. זה מה שהיה קורה עם איזה שוטר היה מחליט לירות בחמור.

ישר אותם אירגונים היו קופצים וטוענים שזה רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז הארגונים הללו סתומים ובגלל זה אינני משתייכת אליהם ואני אוהבת חיות יותר מאנשים.

כל וטרינר יגיד לך שבמצב הזה אי אפשר לעשות בשביל בהמה שום דבר. גם פרה ברפת, אשר נופלת ושוכבת על הרצפה 3 שעות, שוחטים אותה כי נוצרים נמקים. למה נראה לכם שבהמות ישנות תמיד בעמידה? צרייך היה לירות בו. הארגונים הללו סתומים. על כל הכוונות הטובות, אין להם מושג וחצי מושג בטיפול בחיה פצועה. הם יודעים לדבר אבל הם לא הולכים לנקות את החרא של החמור הזה. כן, יש אנשים שיאמצו חיה סיעודית (מישהי אימצה חתול שהתעוור אחרי תאונה/פגיעת ראש - אבל קרה איזה נס והוא חזר לראות אחרי כמה שבועות) אבל עם בהמות זה לא עובד ככה ובינינו, רוב האנשים הללו לא יאמצו חיה סיעודית בעצמם, גם אם זה חתול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כואב לי מאוד על החמור המסכן, וגם אני בעד יריה בראש, להפחתת הסבל ככל שניתן. אבל שילוב של מצלמות+יריה בחיה פצועה על הכביש לא יראה טוב בכלל בחדשות הערב, זה ברור :-\ ואת העמך לא מעניין סופני /לא סופני.

דריה, גם אני די מאוכזב מהתנהלות בני האדם בעולמנו, אבל אל תשכחי שלכל אחד יש את הבעיות שלו, ולא כולם יכולים לאמץ בע"ח/לטפל בהם כיאות.

אצלי "מתארחים" בבית אקווריום 2 מטר, ארה אדומה (תוכי ענק), ועד לפני כמה שנים היה בוקסר יפייפה שנעלם :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא האנשים מועטי היכולת, הבעיה היא האנשים המרבים בדיבורים אבל מתקפלים כאשר זה מגיע לתכלעס. צרייך ליצור נוהל לירייה בראש ואז המצלמות יכולים לדחוף אותם לעצמם לתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, במדינה שבה אנשים נהנים לזרוק חתולים למדורות, יימצא איזה סאדיסט שייהנה גם מזה. אני לא חושבת שלשוטר יש בעיה. לפעמים הם צריכים לעשות את זה בתפקיד (והלוואי שהם היו עושים זאת לעיתים יותר קרובות, יש אנשים שלא מגיע להם לחיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כלאיים - שילוב של חמור וסוס = (פרד)

לפי הסרט הקצין האחראי באירוע הוא האידיוט.. (מה אפשר לצפות משוטר במדינת ישראל? -עצוב!)

ומי שלא שם לב הוא דיבר עם הכאבאים בסרטון וגם לפי הציטוט שלו בכתבה..

אני אומר שן תחת שן עין תחת עין ! (במשפט שדה) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...