הבעיה: חמור גוסס על הכביש; הפיתרון: זרנוק מים. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבעיה: חמור גוסס על הכביש; הפיתרון: זרנוק מים.

MilkMan

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האדם הוא ללא ספק החיה המגעילה ביותר.

מה לעשות? לא מחנכים כאן מגיל קטן שגם חיות יכולות להרגיש כאב ושזה לא יפה להכאיב לחיה ולכן יש לנו אינספור סדיסטים אשר מוצאים בכך הנאה - שורפים חתולים בל"ג, תולים כלבים מגדרות בתי ספר, התייחסות לחמורים וסוסים כמו לטנדרים וכו'. המצב בכל הקשור להתעללות בבע"ח והזנחתם בארץ היא בכי רע ואין דיי פקחים שיאכפו את החוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע- שיחסמו את הכביש ויצרו פוטנציאל לעוד תאונות?

לרוע המזל, הארגונים למען בע"ח בישראל יודעים רק לצעוק אחרי שכבר קרה המקרה.

איפה הם בשעת מעשה?

למה שלא יזעיקו וטרינר לאיזור הם?

אני לא תומך בדרך שהכבאים נקטו בה, שכן סילון מין מזרנוק של כבאית זה דבר כואב, מאוד. אבל מצד שני- מה אתם הייתם עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא הייתי דוהרת בכביש כמו מטומטמת ואם הייתי רואה חיי/צומח/דומם נכנס לי למסלול עוד מרחוק, הייתי מאיטה. יש לבדוק רשלנות של הנהג. פאק, יש לי בעבודה מישהו שמספר כמה שהוא נהנה לנסות לדרוס חתולים בכביש. אולי הוא נורא רצה לדרוס חמור?

אחרי זה, אני מניחה שלשים מחסום לרבע שעה ולהעביר את החמור ידנית (או לגרור עם חגורות לצד הכביש) בעזרת כמה אנשים זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו דריה, שניה תעצרי.

את נוסעת נגיד אפילו במהירות 80 קמ"ש סבבה?

22 מטר לשניה. נגיד במקרה הטוב עוברים משהו כמו 20 מטר עד שבכלל מתחילים לעצור, סה"כ משהו כמו 50 מטר לעצירה מוחלטת (במקרה ממש טוב).

חמור שרץ אל הכביש, איך את רוצה שמישהו יספיק לעצור?

ולמה שמישהו ידהר אל חמור בכוונה שהוא יודע שהוא יכול לההרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא הייתי דוהרת בכביש כמו מטומטמת ואם הייתי רואה חיי/צומח/דומם נכנס לי למסלול עוד מרחוק, הייתי מאיטה. יש לבדוק רשלנות של הנהג. פאק, יש לי בעבודה מישהו שמספר כמה שהוא נהנה לנסות לדרוס חתולים בכביש. אולי הוא נורא רצה לדרוס חמור?

אחרי זה, אני מניחה שלשים מחסום לרבע שעה ולהעביר את החמור ידנית (או לגרור עם חגורות לצד הכביש) בעזרת כמה אנשים זה אפשרי.

לדרוס חמור? את יודעת כמה מסוכן זה? את יודעת כמה אנשים מתים בשנה מתאונות עם גמלי הסמים בדרום?

נסיעה במהירות 80 קמ"ש, פגיעה במשהו ששוקל כ200 קילו(במקרה של חמור קטן, גמל מגיע לטונה), ועוד שבד"כ בגלל המבנה הפיסי של החיות האלה הן ישר נכנסות לתוך הקבינה ומועכות את הנוסעים.

תעשי לי טובה, דריסת חמור במהירויות האלה = התאבדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמלי סמים? אני יודעת שיש כאלו, לא ידעתי שהאנשים שמבריחים סמים נותנים להם להסתובב ככה חופשי. בכלל, גמלים, אצל הבדואים, זה סמל לסטטוס, זאת חיה מאד יקרה. למה הם נותנים להם להסתובב ככה חופשי?

ברגע שבהמה נפגעת, אין הרבה מה לעשות. כשבהמה מבלה יותר מ-3 שעות בשכיבה, נוצרים נמקים ושטפי דם. פרה למשל, שנופלת בשנתה, אין מה לעשות, היא גמורה. במקרה כזה היה צרייך באמת להרוג את החמור - לא איכשהו אלא בירייה לראש, מוות מהיר וללא ייסורים. אני מניחה שלמכבי אש אין עליהם אבל פאק, לפנות עם זרנוק?!

אבל מה קורה לבעלי החמורים/גמלים/סוסים משוטטים? או לבעלי בהמות משא בכלל. לא מזמן, בבני ברק, נמצאו זוג סוסים מוזנחים ורזים ולאף אחד לא אכפת והבעלים, כמובן, מאיימים על כל מי שמאיר להם על כך. כשאני גרתי בפרדס כץ, גרו לידינו בדואים (או ערבים, אנא אערף) בפחונים באיזה מגרש וכל הזמן החמורים/סוסים שלהם היו בורחים ומסתובבים בעיר. פעם הלכתי עם אבא שלי לטייל ובדרך ראינו זוג ילדים ערבים/בדואים (אנא אערף) עם חמור קטן, ממש פצפון, והם מכים אותו מצליפים בו עם מקלות. אבא שלי תפס אחד מהם באוזן והביא לו כאלו פליקים בתחת שאפילו לי כאב להסתכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוח לעזאזל. אתם יודעים מה מרגיז? למה למשל צער לא יכולים לממן וטרינר שיגיע יותר מהר? למה הם לא יכלו לפנות אותו בעצמם? למה הם לא יכלו לעשות משהו בשביל החיה הגוססת חוץ מאשר לשחרר הודעה לעיתונות מהמשרד הממוזג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד כבר לא יודע מה הולך בצער בע"ח. כמעט כל הסניפים שלהם מרדימים חיות. כל הסניפים נמצאים בגרעונות עצומים (לא רק שלהם, של כלל העמותות למען בע"ח במדינה). יש שאומרים שצער בע"ח פשטו רגל גם מבחינה מוסרית ויש שם בעיות של שחיתות והעסקת עובדים לא ראויים. אני זוכרת מקרה כשעבדתי במרפאה וטרינרית, הגיעה אלינו בחורה עם חתול מסורס שהחל אצלו תהליך של דלקת וגונגרנה (נמק) בפלג הגוף התחתון. היא אמרה שאימצה אותו מעמותה. ניתחנו אותו במשך כשעה, חפרנו לו בתוך האגן בנסיון להוציא את כל המוגלע והנמק וחשבנו שלא יהיה לזה סוף. במזל זה נגמר לפי שפגע באיברים פנמיים. הרופא אמר שהחתול סורס, כנראה, ע"י אדם לא מוסמך אשר לא רק עשה את החיתוך במקום הלא נכון, אלא כנראה גם השתמש באזמל משומש שעבר איתו על עוד 20 חתולים (אזמלים חד פעמיים, רבותיי).

שוב, אם היה פיקוח רציני בנושא גידול בע"ח וגם בנושא העמותות, המצב היה יותר טוב. באנגליה יש להם יחידה משטרתית מיוחדת של חיות. בארץ גם המשטרה הכחולה מתפקדת כמו המשפחה של אוזי אוסבורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין מחט לתחת ?

הכבאים לא דרסו את החמור, הם פשוט היו אלו שהגיעו ראשונים לשטח אחרי שמישהו דיווח על חמור ששוכב באמצע הכביש ומהווה סכנת חיים.

מה קשור רשלנות של הנהג? איזה נהג? מה קשור הנהג עכשיו? מי יודע איפה הנהג הזה בכלל? למה את עונה תשובה לחלוטין לא קשורה לשאלה שנשאלה פה - ובצדק?

אז רגע- שיחסמו את הכביש ויצרו פוטנציאל לעוד תאונות?

לרוע המזל, הארגונים למען בע"ח בישראל יודעים רק לצעוק אחרי שכבר קרה המקרה.

איפה הם בשעת מעשה?

למה שלא יזעיקו וטרינר לאיזור הם?

אני לא תומך בדרך שהכבאים נקטו בה, שכן סילון מין מזרנוק של כבאית זה דבר כואב, מאוד. אבל מצד שני- מה אתם הייתם עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VITNIR, את נשמעת כמו פעילי PETA שאוהבים חיות יותר מבני-אדם.

בעיקר הדוגמא שהבאת של חתולים כזאת גרועה!

פעם נסעתי(בלי להגזים) 10 קמ"ש ועדיין דרסתי חתול, לא דהרתי, נסעתי לאט חבל

על הזמן וצפרתי, עדיין איכשהו דרסתי אותו :nixweiss:

אפילו הרגשתי קצת רע אחרי זה, אבל מה לעשות...קורה, זה בכלל לא קשור לחינוך,

או whatever, למה ישר לקפוץ למסקנות הגרועות ביותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן! אני אוהבת חיות יותר מבני אדם ויש לי מיליון ואחת סיבות!

אני באמת לא יודעת איך אפשר לדרוס חתול ב-10 קמ"ש...

אבל PETA הם זבלים, הם רמאים, הם בעצמם מתעללים בחיות והורגים אותם. הכל אצלם זה כסף ופרסום.

מה הקשר בין מחט לתחת ?

הכבאים לא דרסו את החמור, הם פשוט היו אלו שהגיעו ראשונים לשטח אחרי שמישהו דיווח על חמור ששוכב באמצע הכביש ומהווה סכנת חיים.

מה קשור רשלנות של הנהג? איזה נהג? מה קשור הנהג עכשיו? מי יודע איפה הנהג הזה בכלל? למה את עונה תשובה לחלוטין לא קשורה לשאלה שנשאלה פה - ובצדק?

הא? לא אמרתי שהכבאים דרסו את החמור, אמרתי שהדרך שהם טיפלו במקרה היא מזעזעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן שאלתי:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...