World In Conflict - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

World In Conflict - הדיון הראשי

Asot

Recommended Posts

אני ממש תפוס על המשחק,מקווה שההגדרות יהיו נורמליות ב1024X768

קצת "נלחצתי" מהעובדה שצריך מחשב כ"כ חזק בשביל משחק כזה,איך אפשר להסביר את הנתונים שGS נותנים אל מול הנתונים שאתם מציגים על מחשבים "חלשים" יותר שנותנים ביצועים "גבוהים" יותר מהכתוב בביקורת של GS?

אל תהייה מודאג, במיוחד בנאדם כמוך שמבין פה בכרטיסי מסך כמעט יותר מכל אחד פה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק פשוט מדהים והסינגל פלייר גם מושקע רצח ואי אפשר להגיד שהוא קצר (הוא אפילו דיי ארוך), עלילה טובה וסרטוני מעבר מושקעים

אני עובר אותו לאט לאט כדי להנות כמה שיותר

כולם חייבים לנסות את המשחק (לפחות את הדמו) ואני בתור אחד שלא מת על אסטרטגיה כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו רץ מצויין על הגדרות גבוהות בלי בעיות.

בהתחלה לא כ"כ התחברתי למשחק,עכשיו אני באמת משחק (בדמו) וגם נהנה.

אולי זה המשחק שיביא קהל חדש למשחקי האסטרטגיה?

יכול מאוד להיות שכן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crash to desktop

עובד לך טוב? האמת אני יותר חושד שהכרטיס שלי פשוט מתחמם יותר מדי ומכבה את עצמו כדי לא לגרום נזק כי לפעמים המשחק עושה CTD ולפעמים פשוט המסך נכבה וכאילו נכנס להמתנה אבל עדין יש .

האמת זה הגיוני כי הטמפרטורה של הכרטיס היא 80 במאמץ אבל אני רוצה להיות בטוח שזאת הסיבה כי חבל סתם עכשיו להתחיל להשקיע בקירור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crash to desktop

עובד לך טוב? האמת אני יותר חושד שהכרטיס שלי פשוט מתחמם יותר מדי ומכבה את עצמו כדי לא לגרום נזק כי לפעמים המשחק עושה CTD ולפעמים פשוט המסך נכבה וכאילו נכנס להמתנה אבל עדין יש סאונד.

האמת זה הגיוני כי הטמפרטורה של הכרטיס היא 80 במאמץ אבל אני רוצה להיות בטוח שזאת הסיבה כי חבל סתם עכשיו להתחיל להשקיע בקירור אחר.

גם לי יש את זה, זה ממש מעצבן המשחק קופא לי ממש בתחילת השלב הראשון..

והורדתי את ההגדרות בשביל הבדיקה.. וזה נתקע קצת בשלב מאוחר יותר.. אבל עדין נתקע..

7600GT .. עם כמו שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הבעיה הזאת להרבה אנשים, הרוב עם כרטיסים מסדרה 8, לפי הפורומים הרשמיים המפתחים עובדים על פאץ כרגע אז צריך לחכות ולראות מה יהיה.

בינתיים הפתרון היחידי שיש לאנשים הוא להוריד את הרמה הגרפית של המשחק וכנראה גם את הרזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק משימה 10 ממש קשה.. בהתחלה זה מתחיל קל אבל הקטע האחרון נותנים לי 7 דקות שאני צריך לנקות אי שלם שמפוצץ בטנקים

ויש לי רק מסוקים ואפילו עם ה tactical aid אי אפשר לנקות את כל השטח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...