World In Conflict - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

World In Conflict - הדיון הראשי

Asot

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Resolution: 1920*1200

Detail Level: Very High

Average fps: 26

Min fps: 15

Max fps: 50

AAX4

AFX8

זאת תוצאה טובה אבל קצת נמוכה(למרות שלמשחקי אסטרטגיה לא צריך יותר מ 20 FPS) ועוד על הגדרות ורזולוציה כזאת

רואים שהמשחק הזה הוא לא איזה פורט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת תוצאה טובה אבל קצת נמוכה(למרות שלמשחקי אסטרטגיה לא צריך יותר מ 20 FPS) ועוד על הגדרות ורזולוציה כזאת

רואים שהמשחק הזה הוא לא איזה פורט

לדעתי ישפרו את זה, בכל מקרה הכל תלוי פה איך המשחק "מרגיש" לי שאני משחק והוא פשוט מרגיש לי חלק לגמרי, אין תקיעות או משהו, יש לציין גם שהבנץ' עושה שימוש בכמות כזאת של פיצוצים שפשוט אין במשחק כמוה מה גם שיש תקריבים כל היחידות ולא משחק ממבט על דבר שגורע מהביצועים.

שורה תחתונה: רץ חלק על האפשרויות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב!!! סיימתי היום לאחר יום שלם של משחק רציף מאוד מ6 בבוקר את ה Single Player,תשמעו...אני לא זוכר בחיי משחק כל כך טוב וכל כך מספק!!

כל פעם שאני קורא למפציץ בונקרים אני אשכרה מגביהה את הווליום כי אני פשוט חולה על הרעש של הבום חחח :bash:,אבל מחוץ לזה המשחק הזה פשוט שולט מבחינת גרפיקה וסאונד,אין ספק שהמשחק הזה שווה את הביקורות היוקרתיות שהוא קיבל ואני יכול לומר בלב שלם שאנחנו עוד נשמע Press Release על ההמשך למשחק המהמם הזה!

אז למי שעוד לא ניסה,לרוץ ולנסות,בהחלט בהחלט שווה את הזמן!!! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לי 15 FPS בבנצ'מרק על High אפילו לא Very High ועל 1024X768?!?!?!? :pissed:

הייתי אומר 100% בגלל המעבד שהוא חלש מאוד, ובבנצמראק שנעשה בGAMESPOT הראה שחובה להצטייד בכפולי ליבה של 64 X2 3800+ והCORE 2 DUO של , לפיכך המעבד גורע מכל הביצועים בצורה דראסטית.

אומנם יש מצב שהדרייברים גם אשמים, אני רואה שיש לך את האחרונים תנסה למחוק אותם ולהתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף עם העזרה האווירית זה לא להאמין כמה זה עושה את המשחק כיף

אפשר להביא איזה 6 מתקפות בו זמנית וכל השטח מתנקה בשניות.. ויש סוגים שונים של פיצוצים וכל האיזור מופגז

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי בכללל !!

שיחקתי שעה וחצי, לא יודע, אני לא מחובר אליו...

המשחק פועל דיי טוב, כל מה שקשור איכשהו למעבד הורדתי והכי נמוך שאני מקבל זה 20..

לא יודע, לא הייתי ממליץ לכם לקנות בלי לשחק את הדמו..

מזל שאני לא קניתי ! :silly:

למרות שהגרפיקה באמת אחת הטובות שראיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...