מה עדיף יותר להאצה של Q6600 G0, זיכרון CL3 או CL4? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף יותר להאצה של Q6600 G0, זיכרון CL3 או CL4?

ha

Recommended Posts

אני בונה מערכת חדשה לפי הפירוט הבא:

מעבד: Q6600 G0

לוח אם:ABIT IP35 PRO

קירור למעבד: SUNBEAM TUNIQ TOWER 120MM

זיכרון:2 * DDR2 2048MB 800MHZ CL4 G.Skill

כרטיס מסך: X1950Pro

מארז:Antec Performance One P182

ספק: Corsair hx520

דיסקים: 3*200GB SATA בחיבור RAID5, בנוסף 3*250GB SATA בחיבור RAID5 ועוד אחד של 160GB SATA

הזמנתי כבר את כל החלקים (לפני 3 שבועות...) והיום קיבלתי טלפון כי הכל מוכן... חוץ מה DDR2 2048MB 800MHZ CL4

בחנות (נועה מחשבים) הציעו לי לקחת את ה OCZ DDR2 PC2-6400 CL 3 FlexXLC Edition במקומם ולקבל אותם ב ¤670 במקום ¤770. http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=7263

מכוון שאני רוצה לבצע OC דיי רציני בחרתי בזכרונות CL4 במקום ה CL5, אבל.. האם כדאי ללכת על CL3? יש לזה אזהשהי משמעות במערכת כמו שלי? האם זה שווה את תוספת הכסף?

אם לא, אשמח לשמוע על זיכרונות אחרים שיתאימו למערכת שלי (ולא אכפת לי לחכות עוד קצת להשלמת המערכת. כבר יותר מחודש אני מחכה לחלקים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שאתה הולך לעבוד במחשב עם 7 הרד דיסקים?!

אתה לא מרגיש שיש פה בזבוז קטן? חח

והיה עדיף לקחת 3*500 בRAID5? במקום 3*200 + 3*250 +160?

טוב, מחשב שלך.

ולשאלתך,

ככל שהCL יותר נמוך, הזכרונות יותר מהירים.

ככה שאם אתה לוקח של CL3, בOC תצתרך לעלות אותם לCL4 ולקבל Mhz גבוהה, אם תזמונים גבוהים יחסית (CL4).

אם תקח CL4, בOC (ככל הנראה) תצתרך לעלות אותם לCL5 ולקבל Mhz גבוהה. וCL5 זה כבר פחות מהיר.

שיקולים שלך, לדעתי לך על הCL3. נראים מעולים במחיר ממש טוב.

תתחדש,

פיטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, לא ממש הבנתי. אתה אומר שאצטרך לשנות את תיזמון ה CL3 ב OC ל CL4? לא נשמע לי ממש הגיוני.

ובנוגע לדיסקים, בחייך, יש לי אותם כבר. מה אני אעשה, אזרוק אותם? חוץ מזה, עוד שנה, שמחירי הדיסקים ממש ירדו, אעביר אותם ל Disk server מאולתר או אהפוך אותם לדיסקים נשלפים ואקנה דיסקים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שפיטר התכוון הוא שכדי להעלות את הזכרונות לתדר גבוה בד"כ צריך לשחרר טיפה את התזמונים

בכל מקרה מעבדי מרוויחים מעט מאוד מתזמוני נמוכים

אם אתה לחוץ בכסף בד"כ לא שווה את ההשקעה אבל תחכה למישהו שמכיר את הזכרונות האלו ספציפית או שתחפש ביקורת מקצועית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...