מהם המשחקים שהכי אכזבו אתכם? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם המשחקים שהכי אכזבו אתכם?

Chymes

Recommended Posts

פעם אחר פעם חברות המשחקים מבטיחות משחקים פורצי גבולות: מדהים, גרפיקה מדהימה, חידושים ועלילה מדהימה. במשך תהליך הפיתוח מאכילים אותנו עם פירורי מידע (תמונות וסרטונים) וגורמים לגיימרים רבים בעולם לחכות למשחק בקוצר רוח. בסוף, אחרי חודשים ולעיתים שנים אנחנו מקבלים משחקים חצי מוכנים, מפוצצים בבאגים ורוב אותם חידושים נשארו על שולחן הסרטוטים.

אני אספר על Master of Orion 3:

בתור מעריץ אסטרטגיה מהדור הישן חיכיתי שנים להמשך לאחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים בהיסטוריה. המשחק נדחה במשך שנים, בוצעו שינויים מקיפים בצוות הפיתוח, המשחק הגיע לרמת פיתוח מסוימת, נזרק לפח ונולד מחדש פעם נוספת. הבטיחו לנו, המעריצים, כל מה שרצינו: מדהים, עץ טכנולוגיה מורכב ומעניין, פוליטיקה פנימית, קרבות בזמן אמת ועוד אלף ואחד שיפורים. (מומלץ לקרוא כתבות "בקרוב" ב-Gamer כדי להבין על מה אני מדבר) אחרי שנים הגיע היום הגדול. IGN הפציצו עם ציון 92(!) למשחק. גיימרים כבדים ברחבי העולם צהלו משמחה.

רכשתי את המשחק מקורי. החזרתי הביתה מזיע אחרי ריצה ארוכה, התקנתי את המשחק ו... חשכו עיני. בחיים לא ראיתי כזאת זוועה. במקום גרפיקה מתאימה לשנת 2003 קיבלנו גרפיקה איומה (הגרפיקה של Master of Orion 2 משנת 95/96 הציגה אנימציות יותר יפות). במקום מהפכני שיגרום לשחקן להרגיש שנמצא בנעלי קיסר היקום קיבלו מזעזע שנופל ברמתו מ-AI של Civ המקורי. (משחק משנת 91) מתוך הרמקולים בקע פס קול שמתאימים לימים של 386, לא 2003. וממשק המתאים יותר ל-Excel מאשר למשחק מחשב.

מספר חודשים אחרי יציאת המשחק מחיר המשחק ירד ל-30 שקלים (כן, כן, ראיתי את המחיר באופיס דיפו) ו- אפילו חילקו את המשחק בחינם רק כדי להיפטר מהמלאי. אפילו Master of Orion 2 נמכר ב-60 שקלים כמעט 12 שנים לאחר יציאתו.

זו הייתה האכזבה הגדולה בחיי. מאיזה משחק התאכזבתם ולמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אותי הכי אכזב S.T.A.L.K.E.R - הוא היה משחק שכולם אמרו שהוא יהיה יפה וזה ודיברו עליו, וכשהורדתי אותו ראיתי משחק כזה שאתה מדבר עם מישהו והוא נותן לך משימות ו... זה פשוט לא מצא חן בעיני. ממש לא אהבתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להגיד...

משחקים שקניתי לפני שהיה לי לא היו מי יודע מה אבל מצד שני לא הבנתי הרבה וגם המחשב שלי אז לא הריץ יותר ממריו...

אחריי שהשגתי חיבור מהיר כבר התחלתי "לקנות" ברשת משחקים שאני רואה שכולם "קונים" ולפי זה מוריד...

אבל פחות או יותר זה יהיה... אמממממ.... אני מתבלט בין QUEST ל LOST PLANET כי LP קצר מאוד מאוד מאוד, וזה לא שהיו לי ציפיות כלשהן מטייטן קווסט אבל הוא מעפן ברמות והציעו לי כאן בפורום אז ציפתי למשהו נורמלי =S

ד"א אני עדיין מחפש המלצות למשחק טוב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Simon The Sorcerer 3 היה המשחק שאכזב אותי ביותר. אני לעולם לא אשכח את זה.

2 המשחקים הראשונים היו משובחים וגאוניים, והשלישי היה כשלון מכל בחינה אפשרית ולמעשה איבד לגמרי את האופי המיוחד של הסדרה הזו. במיוחד הנסיון לעבור מדו מימד לתלת מימד, שגרם למשחק להיראות נוראי ולאבד לגמרי את המראה הייחודי של 2 המשחקים הקודמים.

ואני מסכים גם לגבי MOO 3.

זה באמת נורא שאחרי 2 אפיזודות מעולות של משחק כלשהו, אנחנו מקבלים פתאום (טוב, לא פתאום אלא אחרי ציפייה ממושכת) מוצר עלוב שהורס לגמרי את כל הסדרה וגורם למי שהפך למעריץ להרגיש פשוט נבגד. ואני ממש הערצתי את 2 משחקי Simon The Sorcerer הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STALKER הכי איכזב.. הוא לא משחק גרוע אבל ציפיתי ממנו לאויבים חכמים יותר.. כלי ועוד מלא דברים שהבטיחו בהתחלה

ןבסוף יצא משחק בינוני ומטה... ו גם RED FACTION2 אחרי שהראשון היה משהו טוב ברשת וביחיד.. השני סתם משחק זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת א כ ז ב ה ! ! !

DIABLO 2 : ממשחק שקובע את הרף למשחקים שיבואו אחריו, למשחק "שבור את העכבר" פשוט נורא.

לא שדיאבלו 1 היה מושלם , אבל במקום לשפר הרעו את המשחקעות והפכו אותו לאקשן פרופר , גם זה לא רע

אבל לציפיות שלי זה היה אכזבה.

NEED FOR SPEED 6,7,8 ואילך , פורשה היה האחרון שהיה בסדר (למחשב) ,כל השאר הפכו את מירוצי המכוניות ,

לסלט שלם של אור וצבע שמעורבים בו רחפות בצורת מכוניות, יכלו להוציא משחק בשם אחר ועדיין ליצור אחלה המשך לסדרה טובה מאוד.

FARCRY אני זוכר שהיה לי 6800GT לפני שנתיים בערך שקניתי יד שנייה , וקיבלתי איתו מהבחור את FARCRY שלא עבד טוב על

הGEFORCE 5200 (שום דבר לא עבד עליו טוב), ואחרי שראיתי סרטונים ותמונות , התחלתי לשחק ואחרי יומיים BUG סופר מעצבן

הג/ונגל הפסטורלי והיפיפה, עם גלשני אויר,ג'יפים,סירות מנוע, הפך פתאום למדע בדיוני מלא במפלצות, כאילו נשאר מקום בDVD ,

אז העתיקו מ 3 למה למה למה.

עד היום לא סיימתי אותו ולא מפריע לי.

כמובן שLOST PLANET אבל לא בגלל המשחק כמו שזה סיים סופית את תקופת 12 שעות נטו לפחות למשחק ועברנו ל 10 או פחות.

העיקר שיהיה מקום לסרטונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ זאתי שאלה די קשה האמת, אני חושב שRAINBOW SIX הרביעי או השלישי אחד לפני LOCKDOWN לא זוכר בדיוק, קניתי בהתלהבות ומחקתי בעצבנות, עוד משחק שאכזב אותי אז ב1998 היה DUNE 2000 מכיוון שכל הבתים להוציא יחידה 1 היו זהים לחלוטין ולא ראיתי בו שום טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ET:QW, ממש כמעט כולם פה חיכו לדמו ופשוט התקנתי ושיחקתי ובכלל זה לא כיף בגרוש, התפריט לא נוח ומיושן תחת, הגרפיקה לא מחדשת אלא להפך יישנה להפליא וכו'.... אולי קצת המשחקיות נחמדה לא יותר מזה, העיקר עשו מזה "כותרות". :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ זאתי שאלה די קשה האמת, אני חושב שRAINBOW SIX הרביעי או השלישי אחד לפני LOCKDOWN לא זוכר בדיוק, קניתי בהתלהבות ומחקתי בעצבנות

אם כבודו מתכוון למשחק Raven Shield אז מדובר במשחק מופת :cool2:

המשחק הכי טוב של רייבויסיקס לדעתי.

משימות מגוונות ורמת קושי מאתגרת.

דווקא LOCKDOWN הוא אכזבה נוראית,ממש בייש את המותג ריינבוסיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...