התלבטות בקניית נגן - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית נגן

Jesper

Recommended Posts

fp581 זה האמא של האפל פאנבויז כאן ב HW.

אני אישית מחכה לשמוע בקלאסיק בעצמי, יש לי ציפיות גדולות מהאייפודים החדשים, שלא כמו מהדורות הקודמים.

זו הפעם הראשונה שאני יכול להגיד שאייפוד הוא מכשיר משתלם (קלאסיק 80 ג'יגה)

אם רק טרחו לשפר את הפאקים שלו ואולי לשפר קצת את האיכות, לאפל יש פה אחלה נגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרפד, אם הוא רק היה מפיץ שטויות היינו במצב טוב... האיש מפציץ שטויות.

אני לא גאון בתחום הנגנים, ואני איתרתי כל כך הרבה שטויות שכל קשר בינן לבין המציאות הינו מקרי בהחלט שהאיש הזה כתב......

בכל מקרה אם הוא מחפש PMP ושיהיה קטן, אז הארקוס 404 נראה לי דיי מתאים, למרות שאני לא השתמשתי שימוש אינטנסיבי במכשיר הזה מספיק כדי להמליץ עליו ב100%, אבל הוא בהחלט קטן מהשאר.

הZVM הוא לא PMP, הוא MP4 עם תמיכה בDIVX וXVID, המסך שלו קטן מידיי לצפייה ממושכת לדעתי, אפשר לראות בו פרק של סדרה או משהו בנסיעה ברכבת בארץ, יותר מזה - זה פשוט נראה לי יתיש את העיניים יותר מידיי, רוצים PMP? תקנו PMP. לעומת זאת, אני נמנעתי מקניית PMP וקניתי ZVM במקום בגלל איכות הסאונד העליונה [כשהמטרה הראשית שלי היא נגן מוסיקה] על רוב נגני הPMP ובגלל שבכל זאת יש לו תמיכה בוידאו בלי שהוא יהיה בגודל של מקרר ומסך שכמו שאמרתי - נחמד לצפיית פרק או משהו על פני חצי שעה -שעה [וכמובן היציאה שלו לTV, שאגב, ממש לא באה עם הנגן, זה שהיציאה קיימת זה דבר אחד, את הכבל המתאים צריכים לקנות או להכין, שלא כמו שאמר פה fp581 ]

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[וכמובן היציאה שלו לTV, שאגב, ממש לא באה עם הנגן, זה שהיציאה קיימת זה דבר אחד, את הכבל המתאים צריכים לקנות או להכין, שלא כמו שאמר פה fp581 ]

אין לי כוח להתחיל לסתור את כל השטויות...

אבל הכבל חיבור לטלויזיה בהחלט מגיע עם הנגן... אם זאת הבעיה הכי גדולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי תפסיק לקשקש במוח, קניתי את הנגן בעצמי, אני יודע מה מגיע ומה לא, הבאנדל הוא זהה כמעט בכל העולם, אם לא בכל העולם.....

קדימה, תתחיל לסטור "שטויות", אני ממש מצפה בכיליון עיניים לעוד שטויות מפיך ומפי חברך לקשקושים .

יש גבול לכמה אפשר להטעות אנשים עם חוסר הידע שלכם! אם אתם לא יודעים אז תחסכו מאיתנו את הבורות שלכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עבדו עליך בעניים...

אל תתעצבן עליי שהמוכר צחק אחרי שהלכת...

עם הנגן מגיע:

מטען

אזניות

כבל חיבור לטלויזיה

חבר HOST

כבל למיני

ונראה לי שזהו אם לא שכחתי משהו...

והנגן כמובן...

ואם לא קיבלת משהו מהם אז עבדו עליך כי אני עבדתי בבאג ואני מכרתי את זה להמוןןןןןןןןןןןןן אנשים. כולם קיבלו את זה.

מבואס?

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב ZVM של 30 ג'יגה אין HOST אפילו, אז למה שיהיה כבל כזה....?

זה נכון שהערכה של ה ZVM 60 ג'יגה עם ה HOST כוללת כבל AV. אבל ה 30 לא.

הערכה ההתחלתית של ה ZVM 30G שנמכרה בזמנו בארה"ב ב 260 דולר כללה מטען וכבל AV

אחרי זה קריאטיב קיצצו את המחיר ל 220$, וקיצצו מהבאנדל את המטען והכבל המדובר.

הגיע הזמן שתתעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הגבת לג'ו במחשבה שהוא דיבר על ה A2, בזמן שלמעשה הוא דיבר בכלל על ה ZVM.

אם אתה מגיב למישהו אחר, הפנה את התגובה שלך אליו בעזרת ציטוט או הזכרת השם. אף אחד לא אמור לנחש למי מופנית התגובה שלך- במיוחד שהיא מתאימה לכל כך הרבה פוסטים בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עבדו עליך בעניים...

אל תתעצבן עליי שהמוכר צחק אחרי שהלכת...

עם הנגן מגיע:

מטען

אזניות

כבל חיבור לטלויזיה

חבר HOST

כבל למיני

ונראה לי שזהו אם לא שכחתי משהו...

והנגן כמובן...

ואם לא קיבלת משהו מהם אז עבדו עליך כי אני עבדתי בבאג ואני מכרתי את זה להמוןןןןןןןןןןןןן אנשים. כולם קיבלו את זה.

מבואס?

לא, פשוט אתם קצת אהבלים...

אני ו fp581 דיברנו על הA2

הוא מגיע עם הכל..

במיוחד בשביל אנשים שכבל ב 20 שקל עושה את כל ההבדל בין לקנות ללא לקנות...

קודם כל, בעצם מה שכתבת לי אתה רק מראה לי כמה יכולות הבנת הנקרא שלך נחותות, אתה מגיב לי אבל מדבר על משהו אחר לחלוטין ממה שכתבתי עליו? איזה היגיון יש בזה? ["דיברנו על הA2" - אבל הגבת לי... |: ].

נמשיך מכך, שכבל מקורי של קרייטיב עולה הרבה יותר מ20 שקלים, ולא אמרתי שזה עושה הבדל בין לקנות או לא, שוב אתה מפגין יכולות קריאה יוצאות מן הכלל.

איך שלא יהיה, בסס את העובדות שאתה כותב כאן ובכלל, כי עד עכשיו אתה כתבת יותר שטויות מלא.

ובכל מקרה, לגבי שני הציטוטים שלך שהוספתי למעלה יש לי רק עוד דבר אחד להוסיף:

bsmeterqb7.gif

שיהיה לכולכם לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ראיתי מיץ מאוד סמיך של שטויות ובן אדם שבוחר לקנות נגן ע"פ הכבל שמגיע איתו... נראה לך שאני באמת אתעמק בכל פוסט?

ראיתי שענית לו והוא דיבר על ה A2... על הנגן השני לפי זכרוני הוא רק אמר שיש יציאה... בכל מקרה, אין לי על מה "לבסס" את מה שאני אומר...

אתה צריך להפסיק לכתוב משפטים מוכנים שלא מתאימים בכל מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנשים לא יכולים להיות רגועים לשנייה אחת בנושאים האלה?

בכל מקרה דעתי האישית היא שיש שתי סיבות לשקול נגן של אפל:

1. אם אתה רוצה נפח כמה שיותר גדול בשביל הכסף שלך אז ה Classic הוא האפשרות ההכי טובה.

2. אם אתה רוצה יכולות כמעט כמו של אז יש את ה Touch.

אם שתי אלה לא חשובות לך אז חפש משהו אחר, יש גם את האפשרות השלישית שאם אתה אודיופיל רציני עם רצון לאבד את האחריות בשביל האיכות ההכי טובה אז קנה Classic ותעשה iMod תוצרת בית אבל לא נראה לי שאתה רוצה להתעסק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...