אחרי הרבה התייעצות הגעתי למפרט הזה! (דעות) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי הרבה התייעצות הגעתי למפרט הזה! (דעות)

eldada

Recommended Posts

תגובה לנייק.

כן אבל לפי הדברים שלו אני יחסוך 600 שקל על המעבד! שהם כמו שאתה אומר ילכו לכרטיס מסך יותר טוב, אבל בשביל לעשות אני יצטרך את הלוח של איפוקס שזה תוספת של עוד 150 שקל ואז אני יצטרך קירור של וולקנו 7+ או וונטק שה עוד 120-170 שקל, ומכל העניין הזה יעלה לי גם יותר וגם אני יצטרך לעבוד מלא על המחשב בשביל לעשות לו את האוברקלוק, אה וגם שחכתי לציין שאין לי מושג בזה!!! אז ככה שגם מבחינה כספית זה לא משתלם לי וגם מבחינה זמנית וידע ויציבות (מערכות קורסות די הרבה באוברקלוק) לא כדי לי!

בקשר למארז מה שאתה נתת בא עם ספק 300 אומנם של חברה אמינה! אבל אני לקחתי 400 שלג'נרי בגלל שאני לא יעשה או משהו כזה ככה שהספק לא משנה כאן, ושוב בקשר למארז אני חושב שזה טעם אישי כי מה שאתה הבאת לא ממש אהבתי ומה שאני בחרתי (ותאמין לי חיפשתי מלא!) הכי אהבתי והרשים אותי! ולא רק בגלל המד טמפרטורה (גם בגלל זה) אבל גם בגלל האורות היפים להחריד מבחינתי ! וגם בגלל שיש שם שתי מאוררים כלולים אחד הוא 120mm מקדימה והשני הוא 80mm מאחורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא דיברתי על ביצוע OC. אני כלל לא הזכרתי זאת וכלל לא התכוונתי לדבר.

ביצועי המשחקים של AXP1700 עם R9500P יעלו על ביצועי AXP2400 עם R9000P, ואתה תשחק במשחקים יחסית לא קצת, אז כמובן שהAXP1700 הוא הפיתרון בשבילך. אתה לא צריך HighEnd (למרות שהVolcano7+ הוא לא כזה..) בשביל להמהיר את הAX1700 למהירות שתוסיף ביצועים ותספיק לך. ספק אם תגיע למהירות הAXP2400, אבל הקירור שתקבל על המעבד יספיק לך.

בלי קשר לOC, ספק ג'נרי הוא תמיד הטוב ביותר. ה400Watt הג'נרי אמור לעלות יותר מ130ש"ח ותהיה בטוח שהוא לא יעבור את ה300Watt. שוב, אתה מזכיר רכיבים וטוען שהם הרשימו אותך ואתה אוהב אותם יותר. זוהי גישה מאוד דבילית שאם אתה מגיע איתה לכאן, עדיף שלא לשאול שאלות כבר. אנשים מסבירים לך שאתה טועה ואתה כותב שאותו מוצר הרשים אותך יותר. את מי לעזאזל זה מעניין?

טקטיקת המאווררים שבמארז שהבאת קיימת גם במארז שאני הבאתי. ה6A19 מבית Compucase.

אורות? מהו לעזאזל הקשר? קשה לך להוסיף 20שקל למנורה פשוטה? *sigh*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניייק - הילד לא חייב להסכים עם כל מה שאתה אומר - הוא לקח את ההצעות - אבל בסוף הוא קונה את המחשב וחי איתו !!!

(למרות שאני מסכים איתך לגבי המארז - אבל זה לא חשוב)

אין שום סיבה להעליב ולכתוב "דביל",

תן לו להנות מהמארז שלו עם הנורות והמאווררים -

אתה רק תייעץ - אם הילד רוצה - יחכים - לא רוצה - וולאה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בקשר למארז לא ממש הבנתי למה אמרת לי להחליף? (כי פה לדעתי זה כבר טעם אישי!)

ואפשר להשיג רידון 9500 פרו ב-1100? כי אולי אני יארגן עוד 400 שקל :-\

וגם אני מדגיש שזה חייב להיות מפנדה כי משם אני מזמין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזול ביותר אצל הדובים הוא גרסאת OEM לכרטיס של ATi. הוא עולה 1250ש"ח, או משהו כזה.

מצטער שהכללתי אותך כבעל גישה דבילית. תעשה מה שאתה רוצה, זה לא מעניין אותי. אני רק רוצה לטובתך. חוץ מיופי, ישנם גם ביצועים. אבל אם היופי כ"כ משנה לך, אז סבבה. מבחינת ביצועים יהיה קשה להבדיל, אבל אם אתה רוצה לשלם יותר בשביל יופי, אז סבבה. תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם תרד קצת במעבד, לAXP 1700, תחסוך 600 שקל ותוכל לקנות R9500 PRO, אני מסכים עם נייק שכדאי לך להחליף מארז, עכשיו אם אמרת שאין לך מושג בכל מה שקשור לאוברקלוק, אז קודם כל יש לך פה מדריכים לאוברקלוק, דבר בשביל זה הפורום הזה קיים, כדי ללמד אנשים דברים שהם לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאול אני לא ממש מעוניין ללמוד אוברקלוק! ואם תראה ארגנתי כסף לקנות את הרידון 9500 פרו (ארגנתי 450-500) ככה שאינ יכול לקנות אותו בלי להוריד מהמעבד! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...