מחשב חזק למשחקים VS קונסולה עם מחשב בסיסי. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חזק למשחקים VS קונסולה עם מחשב בסיסי.

Jules Winnfield

מה הייתם מעדיפים עם המסך 24" שלכם?  

1816 הצבעות

1. 1. מה הייתם מעדיפים עם המסך 24" שלכם?

• מחשב חזק למשחקים(8.5K)
    • קונסולה(3-2.5K) + מחשב(2K)

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזו שאלה טיפשית, ללא ספק שקונסוולה (רק PS3) ומחשב בשאר הכסף. שזה יוצא PS3 במחיר נגיד ומחשב עם "מה שנשאר" 4.5K.

קרירין עזוב את הXBOX360, סוני תמיד הוכיחו את עצמם אם זה היה בPS1, ובPS2 שמחזיק עד היום נתח גדול מהשוק וכל בנאדם שאני מכיר יש לו את הקונסולה ופשוט זו חוויה ענקית..כל אחד שיש לו את המכשיר פשוט נהנה כל פעם מחדש..אם זה לבד בחדר בטלויזיה הקטנה יחסית...או בסלון עם הLCD הענק...או בסלון עם חברים לשחק ביחד... זה עולם אחר...מה שמכשיר כזה קטן יכול לספוג ולהמשיך לעבוד ולשרת נאמנה (אותי הוא שירת 5 שנים נאמנה, ו"שירת" הכוונה שהוא היה סוס עבודה..לא הפסיק לעבוד...לפעמים נפל..והמשיך לעבוד כמו סוס.. עד שהעינית נשחקה והעפתי אותו כי לא רציתי לשלם עוד 500/600 שקלים על עינית מקורית של SONY)

צריך רק לחכות קצת שיצאו יותר משחקים לPS3 ואולי גם המחירים ירדו יותר וזהו. (אני הבנתי שSONY מוכרת את הקונסולה במחיר הפסד (או כמעט). רק הבלו ריי עולה להם כמו המכשיר עצמו) , קצת סבלנות. וגם צריך לחכות שיפרצו אותה ויצאו צ'יפים. הכמות של המשחקים שתיצא פשוט ענקית.

הPS3 תשאיר הרבה הרבה חצץ למתחרים וזה פשוט עולם אחר לשחק במפלצת "הקטנה" הזו עם הבלו-ריי.

פשוט לקחת אותה לכל מקום (לא כמו מחשב שגם גדול,וגם כבד יותר) אם זה מהחדר לסלון, למקום אחר. וכל זה בקלי קלות . וכל המשחקים והכל בדיסק קשיח פשוט לחבר ולא להפסיק להנות.

אל תשכח שלרוב האנשים אין כח ו"זין" להפעיל את המחשב,לחכות, להתקין משחקים, וכל השטויות האלו.

פשוט מדליקים את הקונסולה, לוקחים את השלט/ג'ויסטיק נזרקים על הספה אחורה ומשחקים מול הCRT 21'' או מול הLCD 42'' שלך..(מה שזה לא יהיה).

מה יותר מענג וכיף מי זה? בלי כל הזיוני שכל וכאבי ראש. פשוט להדליק ולשחק כמה שבא לנו...בלי השטויות שדורש המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

PS3 פשוט כישלון מוחץ.

יקר פי 2 (!) מה- 360, יש לו פחות משחקים, אין לו תמיכה אחורנית, והדבר בין החשובים = עוד לא נפרץ !

שרוב האנשים זה דבר מכריע !

ואל תגיד שיש לו גראפיקה יותר טובה כי בדקו את זה וזה שטויות ! באמת לא משהו ששווה את כל החסרונות שם למעלה ^^...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

PS3 פשוט כישלון מוחץ.

יקר פי 2 (!) מה- 360, יש לו פחות משחקים, אין לו תמיכה אחורנית, והדבר בין החשובים = עוד לא נפרץ !

שרוב האנשים זה דבר מכריע !

ואל תגיד שיש לו גראפיקה יותר טובה כי בדקו את זה וזה שטויות ! באמת לא משהו ששווה את כל החסרונות שם למעלה ^^...

מצחיק אתה.

הוא יקר מה360 , אך לא פי 2! ואוכל אותו בלי מלח, ועמיד ממנו, וחזק ממנו, וחדש ממנו. ובקיצור! לא רואה אותו ממטר.

ומי אתה בחור שתיקבע שהPS3 כבר "כישלון מוחץ" (כדבריך) וכבר תמו ימיו כמו שאתה אומר. שטויות!

כמו שאמרתי בהודעה הקודמת אם לא שמת לב, תן לו זמן, תן למשחקים לצאת (עדיין לא יוצאים כמו שיוצאים לPS2) ותן ל"מומחים" לפרוץ אותו ואז תדבר, בנתיים אל תיקבע כלום ואל תדבר שטויות (מה שעשית כרגע).

תמיכה אחרונית אתה מתכוון למשחקי PS2? אז יש לו (חלקי). אבל גם.. מי יצטרך משחקים של PS2 שיצאו לך משחקים חזקים,גדולים,חדשים וטכניים יותר שמותאמים במיוחד לPS3?? אף אחד, נכון.(אולי מעטים מאוד)

בקשר לגראפיקה הוא מסוגל להריץ 1080p, ואיזה "חסרונות " ציינת מלבד שהוא יקר (על איכות משלמים), פחות משחקים? כבר אמרתי תן לו קצת זמן. תמיכה אחורנית? עניתי. עוד לא נפרץ? גם עניתי, חכה קצת כי יפרצו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין המחשב מול XBOX360, אני עם קרירין, וגם אם לא הייתי מבין בגרוש כמו חלק נכבד מהווכחנים פה (שזורקים לאוויר כל מני בולשיט לא רלוונטי), אפשר לראות בבירור שהבחור חקר את הנושא יותר מכולכם פה. הוא נותן עובדות (עם הוכחות) ! לא תירוצים של ילדים שמתלהבים מקופסאת משחקים.

הכי מעצבן לשמוע זה את הטיעון העלוב הזה: "אני צריך חברה וספה בסלון" ... יופי , שים לך מחשב בסלון וחבר לטלויזיה , דפקט :bash:

כאילו מה הבעייה לחבר שלטים של XBOX360 למחשב? ואם כבר סלון, אז למה להיות מוגבל רק למשחקים \ ?! תעשו media center נורמאלי עם הכל כולל הכל (+)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם גם שוכחים עלויות נוספות שבקלות יכולות לצוץ כמו מולטיפליר מקוון=50$ בשנה

מולטיפליר מקוון בסלון =עוד 100$ לחיבור כי ה360 לא מגיע אם אחד

ומצריך כרטיס יחודי ויקר

משחקים מקורים=במקרה הטוב 50 שקל יותר ממישחקי מחשב

במיקרה הרע 200 שקל יותר למשחק

אחריות=אין בארץ רישמית

שמחברים את כל העלויות הנוספות ה360 לא באמת יותר זול ממחשב באותו הרמה בארץ

אולי אפילו יותר יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שמשחק Oblivion על ה-XBOX360... הוא כל הזמן בוכה לי על זמני טעינה ארוכים, תקיעות ושליטה לא נוחה.

הוא בכלל לא יכל להמשיך לשחק עד שמצאתי לו איזה פתרון לנקות את ה-Cache מהכונן.

שאלה שאולי לא קשורה כל כך:

כשאתה מתקין משחק הוא מתקין את כולו אל הדיסק הקשיח? ז"א אין צורך יותר בדיסק המשחק לטעינת מידע?

ואם כך, כמה משחקים + - נכנסים בכונן הקשיח שמגיע עם ה-XBOX360 ?

כי ממה שאני זוכר מקונסולות קודמות, היית משחק מדיסק המשחק עצמו... אני מקווה שאין היום צורך בדיסקים עצמם לטעינה (בנוסף ל-HD), אחרת זו תת רמה. אם אמרנו ש-HD זה צוור הבקבוק של המחשב, מה נאמר על -ROM ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי, השורה התחתונה היא שאני מקבל מכונת משחקים חזקה בסלון שמאפשרת לנו להנות יחד מהמשחקים - גם אם לא משחקים יחד- עצם הישיבה בסלון, מסך גדול, מערכת סראונד -

יש לי גם PS2, וגם X360 ואני אומר לכם ממקור ראשון שהמצב הזה עדיף ממחשב חזק למשחקים.

הסלון הפך למרכז המשחקים הביתי ***ובנוחות*** !

במחינתי אין שאלה בכלל.

קונסולות למשחקים כל השאר מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמו שאמרו אין בעיה לחבר מחשב בסלון לך יש כבר

במקומו אתה בקלות יכול להכניס מחשב חזק יותר ולחבר ידיות 360 אלחוטיות

לנוחות מרבית

אתה לא צריך ת360 בשביל זה

כשאתה מתקין משחק הוא מתקין את כולו אל הדיסק הקשיח? ז"א אין צורך יותר בדיסק המשחק לטעינת מידע?

ואם כך, כמה משחקים + - נכנסים בכונן הקשיח שמגיע עם ה-XBOX360 ?

לא בכל ה360 קיים ארד דיסק אז המשחקים לא עושים התקנה מלאה

ואתה חיב תDVD

בWII גם חיבים תDVD

בPS3 יש משחקים שכן עושים התקנה מלאה ויש כאלו שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את זה כבר, הקונסולה עדיפה בלי ספק .

אני שמח בשבילך שאתה מרוצה (ברצינות), אבל, אם לא איכפת לך, אולי תציין מדוע בדיוק היא עדיפה על חזק, מנק' מבטך, למען הדיון...

(מלבד הגדרות וכיוונון מקשים במידת הצורך, וד"א מדובר בפעם אחת לכל התקנה - לא ביג דיל)

כי מהרגע שהמשחק התחיל לרוץ, קשה לי לדמיין הבדל מבחינת נוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות מחשב ו-Xbox 360 זו החלטה מפגרת, כי Xbox הוא בעצם מחשב באריזה יותר קטנה. אם כבר קונים בגלל החוויה החדשה או PS3, אבל + מחשב זה כמו לקנות מחשב פעמיים.

צודק וזאת היתה הטעות שלי

הייתי צריך להישאר עם המחשב שלי וזהו(ויש לי מחשב לא רע)

אבל קניתי 360, וכל המשחקים התותחים שאני משחק בו(גירס, קול אוף דיוטי) אני יכול גם במחשב(חוץ מHALO3, וטיפה סבלנות גם גירס)

מצד אחד כיף לשחק בסלון עם השלט(שהוא ממש אבל ממש נוח ואני הייתי רגיל לעכבר+מקלדת שנים), מצד שני יכלתי לחסוך ת-5000 שהלכו על ה-360 ולקנות כבר טלווזיה HD ולחבר אותה למחשב

אבל PS3 בחיים לא, רק עשירים שכבר יש להם 360 וחייבים גם PS3 שיקנו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם תידיות של ה360 שהם -

שהוא ממש אבל ממש נוח ואני הייתי רגיל לעכבר+מקלדת שנים

אתה יכול לחבר למחשב כולל ידיות אלחוטיות

בנוסף יש לך ציוד עקפי למחשב בהרבה רמות מחירים שילך איתך אפילו כמה מחשבים

בקונסולות הרבה פעמים זה לא נתמך במעבר דורות או מקסימום 2 דורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שחברות הקונסולות מוכרות את הקונסולות בהפסד על מנת למכור כה שיותר קונסולום , את הכסף הם עושים ממישחקים, אפשר לראות גם שמשחקי הקונסולות הרבה יותר מושקעים (כל זה לפני FARCRY2 ו CRYSIS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...