מתברר שכל הכבלים SATA בארץ לא תומכים בהעברה 300MB אלא רק 150 MB - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתברר שכל הכבלים SATA בארץ לא תומכים בהעברה 300MB אלא רק 150 MB

lolol333lolol3331

Recommended Posts

במקום להיכנס בו על זלזול ב 4 עמודים (כולל בך) אתה נכנס במי שעוזר לו ? בי ו באחרים שקבלו עליו לפני כן . . . :nixweiss:

עכשיו אני מבין את חבר שלי שלפני שנרשמתי לפה אמר לי "בפורום הזה הרוב מתחת לגיל חסרי ניסיון וכל אלה שאחרי גולשים בחו"ל בגלל הגישה הסלחנית למי שמזלזל במי שעוזר ובהבלגה על כך". עזוב אינטגרל (לא אמרת את שמך אפילו) בוא נלך לישון ונעזוב אותו עם הכבל "SATA II" שלו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רואה שאתה לא מבין מה שאני אומר ואת הכללים של הפורום. את התמיכה של קומברס תנהל איך שאתה רוצה. את הפורום תשאיר בבקשה לי.

לפותח הטרד, את התשובה לשאלה שלך קיבלת ולכן הטרד עצמו מוצה וינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד.

כדאי מאוד, שלא תיפול בכל שטות שמאכילים אותך. ההבדל הוא בתקנים, אבל הכבל אותו כבל. מה עוד שזאת מהירות תיארוטית לפיק ואין בכלל הרדיסקים שמגיעים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנועלים לגמרי אני חייב להודות במשהו.. אני הומו.. סתאאאם :lol:

שקניתי את בקר ה SATA שיש לי (מה שבמפרט), קיבלתי איתו כבלי SATA (אדומים אם זה משנה), שחיברתי את הדיסק הראשי שלי (על זה שעליו היה מותקן WIN) קיבלתי מסך כחול.

לא ידעתי מה לעשות אבל ישר אמרתי לעצמי "בוא נשתמש בכבלים שקיבלתי עם הבקר עצמו, למה להסתבך?", וזה עבד.

ככה שאולי יש משהו, או אולי PROMISE סתם שינו משהו בבקר שייתמוך רק בכבלים שלהם (מה שנשמע הזוי במעט).

חומר למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...