מי משחק פה פוקר? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי משחק פה פוקר?

pwntigo

Recommended Posts

vcpoker.com/.il

poker.com

fulltiltpoker.net

עוד?

לא יודע אם אתם מבינים על מה אני מדבר. אני מכיר את כל הטיפים והאתרים האלה ועוד הרבה אחרים. מה שאני שואל פה זה האם אתם משחקים פוקר באינטרנט על כסף האמיתי, אם כן שתפו אותי

אתה הבאת את האתרים האלה, אתה משחק שם אולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם אתם מבינים על מה אני מדבר. אני מכיר את כל הטיפים והאתרים האלה ועוד הרבה אחרים. מה שאני שואל פה זה האם אתם משחקים פוקר באינטרנט על כסף האמיתי, אם כן שתפו אותי

אתה הבאת את האתרים האלה, אתה משחק שם אולי ?

אין שום בעיה לשחק ב VC או ב POKER.COM. הראשון אפילו בעברית ידידותי למשתמש. ניתן לסמוך עליהם אם מזה אתה חושש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי לא הבנת אותי

אני שואל אם אתה או אחרים משחקים באמת על כסף אמיתי

למה אני שואל? כדי שאם נגיד אתה משחק שם על כסף אמיתי תוכל לספר לי על השיטה שבה אתה מפקיד כסף

ואז אני אראה שזו שיטה טובה, אולי ללא עמלות ואני אולי אפקיד גם ככה כסף

אני מחפש אנשים שמשחקים כיום באינטרנט פוקר, ואז אני אשחק כמוהם באתר שבו הם משחקים כי אשכרה אני אראה אנשים שמצליחים להפקיד בלי כאבי ראש כמו פעם, לפני שאסרו את קבלת כרטיסי האשראי ונטלר וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמה חודשים לא מעורה בדרכי ההפקדה באתרים הללו אבל יש מגוון של אפשרויות הפקדה (שרשומים באתרים לך תבדוק כבר שם במקום להמשיך לשאול אותי שאלות) החל מכרטיסי אשראי באופן ישיר(בלי עמלה, בהנחה שניתן, לא בכולם אפשר, תבדוק) ועד שיטות אלטרנטיביות(כ.אשראי וירטואלים ועוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שאתה מנסה לעזור לי אבל עד לפני חצי שנה הייתי מפקיד דרך כ.אשראי חופשי, עם ההפקדות והמשיכות שלי יצא שרצו לי בחשבון יותר מ30.000 שקל אבל זה לא הקטע. אם לא ידעת אתרי ההימורים והפוקר יצאו מחוץ לחוק בארה"ב וכך גם במדינה החקיינית שלנו. אז לא ניתן להפקיד בכ.אשראי.

סתם רק סיקרן אותי לדעת אם יש מישהו פה שמשחק עדיין על כסף באינטרנט, הבנתי שאתה לא אז זהו תודה רבה לך ואני מעריך את עזרתך

^-^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...