מי משחק פה פוקר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי משחק פה פוקר?

pwntigo

Recommended Posts

אני משחק עם חברים בירושלים..

רק TEXAS HOLD'EM... נפגשים פעם בשבוע בערך אצל מישהו ואנחנו בין 8 ל-11 שחקנים כל פעם.

צ'יפים מקצועיים, חימר, 11.5 גרם. קלפים מקצועיים בשווי 120 ש"ח.

וויסקי איכותי לפעמים...

נפגשים בסביבות 21:00 ומשחקים בשיטת טורניר. 20 ש"ח כניסה, NO REBUY. נגיד יש 9 שחקנים: מקום שלישי מחזיר את ה20 ש"ח שלו, מקום שני לוקח 40-50 ש"ח ומקום ראשון את השאר - 120 ש"ח.

לרוב כל משחק לוקח 3-4 שעות ומשחקים עד 6-8 בבוקר... מספיקים לעשות 3 משחקים לרוב.

PURE FUN!

פעם הייתי משחק בפוקרסטארס בCASH GAMES, אבל עברתי לשיטת טורנירים... מעדיף LIVE.

לאחרונה התחלתי לשחק גרוע ועם פחד מלהפסיד את הBUY-IN וזה מקשה עליי לזכות ואני סתם משחק מגעיל... אז אני אתחיל לקרוא בקרוב את הספר: super/system - how to play power poker by Doyle Brunson the GREAT ואנסה להשתפר.... :)

649 עמודים בEBOOK. העיניים שלא כבר לא יהיו במצב טוב אחרי זה...

אולי אני כבר אזמין מאמאזון או משהו עכשיו כשאני חושב על זה...

אם אתה רציני, אני מכיר כמה מועדונים בתל אביב, פתח תקווה ובירושלים וברמת גן\הרצליה(לא ממש חוקיים)...

בנוסף, אני יכול לסדר לך שייט ביחד עם בן\בת זוג ביאכטה והטורניר יתקיים מחוץ למיים הטריטוריאליים של ולכן הוא חוקי. בן או בת הזוג בחצי מחיר. יתקיים בסופ"ש של חג הסוכות. כניסה: 1,100$ USD סך פרסים כולל 100K USD

עוד: טורניר בטאבה בסופ"ש של סוכות: 1,100 ש"ח כניסה, REBUY בשעה הראשונה בלבד. מלון מעולה. 30K ש"ח פרס ראשון. 21+ בלבד. הטורניר מאושר ומאובטח. סך פרסים כולל 100K ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופה אני רואה לקחת את זה ברצינות.

אני גם משחק בירושלים עם חברים אבל בקטנה.(Texas Hold'em)

אנחנו אפילו לא משחקים עם Big Blind, Small Blind אבל בקטנה, העיקר שנהנים.

שיהיה לכם בכיף, אבל רק שתדע שזה לא רציני מה שאתם עושים וזה אפילו דיי דפוק ומוריד מהערך של המשחק ומהיופי שבמשחק...

אתם גם בטח לא משחקים על שקל אפילו, נכון? :) זה גם הורס את המשחק כי אז לאנשים לא אכפת סתם להיכנס עם כל יד ולראות את הפלופ וזה הופך למשחק מזל, וכמעט ללא יכולת ואסטרטגיה...

נסה להפוך את המשחק שלכם טיפה ליותר רציני, ותראה שעם הרצינות הזאת תבוא ההנאה האמיתית שבפוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נכנסים ב-20 שקל כל אחד.

וגם אצלנו מישהו קנה קלפים באיזה 120 ש"ח וז'יטונים יחסית איכותיים. (20 יורו מהולנד)

סה"כ אנחנו נהנים וזה מה שחשוב.

ניסינו כבר עם ה- Small Blind וה- Big Blind אבל לא אהבנו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק עם חברים בירושלים..

רק TEXAS HOLD'EM... נפגשים פעם בשבוע בערך אצל מישהו ואנחנו בין 8 ל-11 שחקנים כל פעם.

צ'יפים מקצועיים, חימר, 11.5 גרם. קלפים מקצועיים בשווי 120 ש"ח.

וויסקי איכותי לפעמים...

נפגשים בסביבות 21:00 ומשחקים בשיטת טורניר. 20 ש"ח כניסה, NO REBUY. נגיד יש 9 שחקנים: מקום שלישי מחזיר את ה20 ש"ח שלו, מקום שני לוקח 40-50 ש"ח ומקום ראשון את השאר - 120 ש"ח.

לרוב כל משחק לוקח 3-4 שעות ומשחקים עד 6-8 בבוקר... מספיקים לעשות 3 משחקים לרוב.

PURE FUN!

פעם הייתי משחק בפוקרסטארס בCASH GAMES, אבל עברתי לשיטת טורנירים... מעדיף LIVE.

לאחרונה התחלתי לשחק גרוע ועם פחד מלהפסיד את הBUY-IN וזה מקשה עליי לזכות ואני סתם משחק מגעיל... אז אני אתחיל לקרוא בקרוב את הספר: super/system - how to play power poker by Doyle Brunson the GREAT ואנסה להשתפר.... :)

649 עמודים בEBOOK. העיניים שלא כבר לא יהיו במצב טוב אחרי זה...

אולי אני כבר אזמין מאמאזון או משהו עכשיו כשאני חושב על זה...

אם אתה רציני, אני מכיר כמה מועדונים בתל אביב, פתח תקווה ובירושלים וברמת גן\הרצליה(לא ממש חוקיים)...

בנוסף, אני יכול לסדר לך שייט ביחד עם בן\בת זוג ביאכטה והטורניר יתקיים מחוץ למיים הטריטוריאליים של ולכן הוא חוקי. בן או בת הזוג בחצי מחיר. יתקיים בסופ"ש של חג הסוכות. כניסה: 1,100$ USD סך פרסים כולל 100K USD

עוד: טורניר בטאבה בסופ"ש של סוכות: 1,100 ש"ח כניסה, REBUY בשעה הראשונה בלבד. מלון מעולה. 30K ש"ח פרס ראשון. 21+ בלבד. הטורניר מאושר ומאובטח. סך פרסים כולל 100K ש"ח.

זה מה שחיפשתי :)

אומנם השייט קצת יקר בשבילי כרגע וגם בלתי אפשרי בגלל שאני חייל, אבל מועדונים זה מה שחיפשתי... האם אפשר גם לבוא לשם ורק לצפות בשחקנים אחרים?

ו tulicooli

בשביל מה יש גוגל?

יש כמה אתרים בעברית http://www.israpoker.co.il ו http://www.hebrewpoker.com/learnpoker.htm

לא קראתי אותם אבל אני דיי בטוח שהם בסדר גמור כדי ללמוד את הבסיס... ואחרי זה, זה רק ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מקפיץ אבל לפני 5 חודשים הייתי משחק פוקר רצוף איזה שנה באינטרנט באתר סטן ג'יימס אבל מאז שלא מקבלים שם כרטיסי אשראי הפסקתי ואני לא מכיר וחושב שאין באשקלון מקומות שאפשר לשחק בהם פוקר עם אנשים חח

יש איזה אתר שמקבל כרטיסי אשראי או דרך נוחה להפקיד באתרים אחרים? שתפו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מקפיץ אבל לפני 5 חודשים הייתי משחק פוקר רצוף איזה שנה באינטרנט באתר סטן ג'יימס אבל מאז שלא מקבלים שם כרטיסי אשראי הפסקתי ואני לא מכיר וחושב שאין באשקלון מקומות שאפשר לשחק בהם פוקר עם אנשים חח

יש איזה אתר שמקבל כרטיסי אשראי או דרך נוחה להפקיד באתרים אחרים? שתפו

http://www.poker.org.il/Articles.asp?id=123
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...