ASUS DRW-1814BLT DVD-RW X18 LIGHTSCRIBE SATA - ב-180ש"ח, מומלץ או לא ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS DRW-1814BLT DVD-RW X18 LIGHTSCRIBE SATA - ב-180ש"ח, מומלץ או לא ?

yaloner

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצד אחד יש לי פינה חמה בלב ל- ואני שומע דברים טובים על הצורב. לא חושש יותר מידי מזיופים כי אני מתכוון לקנות מנועה או מפנדה, לא נראה לי שהם מוכרים זבל.

מצד שני ברור לי שזה לא אחד מהצורבים הפופולריים כאן. גם במפרטים הצורבים המומלץ הוא H62N OEM.

שני הצורבים כרגע בדיוק באותו מחיר, במה ה- עדיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לראות על מה בוכים בהקשר של ה 1814 BLT של , כי כמו שאמרתי, 11 כאלה בלי תקלות, למעט הראשון שהיה מFORMWARE ראשון .

אנשים פה עצלנים (חלק מהם) ולא טורחים לגשת לעמוד של הצורב ב

www.asus.com.tw

ולעדכן לקושחה 1.03 אם איני טועה וזה פותר את כל הבכי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מבקש המלצה על דגם של אז אמליץ על H62N.אני אישית לא אוהב בגלל חוסר תמיכה בסריקת טעויות אך לרוב האנשים זה כלל לא רלונטי.

אם אתה תומר לי שהוא עדיף על הAsus אבל רק בגלל החיסרון שלו בסריקת טעויות אתה לא תקנה , אני מאמין שהוא יהיה הבחירה שלי.

האם סריקת טעויות זה יתרון גדול? האם המשתמש הביתי באמת חייב להתחשב בפרמטר הזה?

מה ההבדל בינו לבין הH42N (באתר של בכלל לא מופיע הדגם H62N)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא מבין מה נטפלתם ל . מה יש ל LG שאין ל ? ההיפך ל יש יותר פיצ'רים. והוא גם 3 כבשים. ראיתי את המבנה הפנימי של עם הבלימות זעזועים והבנתי למה הוא כזה שקט. ויש לו גם FRONT פשוט מהמם תלת מימדי כזה. סתם אתה הולך על ה לדעתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, צרבתי איתו אולי 30 דיסקים LIGHTSCRIBE לי ולחברים ואף אחד מהם לא נפל (ואלה היו דיסקים שמשתמשים בהם יומיומית). וגם הצריבה של שלם לוקחת לי איזה (אם זכרוני אינו מטעה) רק 2.5 דקות. אגב אני צורב רק על VERBATIM, גם VERBATIM LIGHTSCRIBE

איך למעשה משווים בין איכות צריבה של שתי מדיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...