תגידו, מה האחריות של איסטרוניקס למעבדים של אינטל מקיפה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו, מה האחריות של איסטרוניקס למעבדים של אינטל מקיפה?

nice-1

Recommended Posts

ומה האחריות של מקיפה?

לפי מה שהבנתי האחריות של אינטל יותר טובה כי היא לכל החיים (למרות שמי יבוא להחליף 486)

אבל מה היא מקיפה?

נגיד, אני עושה למעבד והורס אותו, האחריות עדיין בתוקף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם צביעה של לוח האם בצבע זהב משאירה את האחריות עליו ?

האם שימוש בדיו לא מקורי משאירה את האחריות על המדפסת ?

האם קדיחת חורים בעכבר משאירה את האחריות עליו ?

האם הכנסה של המודם לטוסטר או למיקרוגל משאירה את האחריות עליו ?

אנשים ! תחשבו קצת לפני ששואלים כאלה שטויות !

זה הרי ברור ששימוש במעבד מעבר למפרט שהיצרן קבע מבטלת את האחריות. כמובן שהחנות בה קנית צריכה להוכיח שביצעת וזה מה שהרס את המחשב ולעומת זאת אתה לא צריך להצהיר שזה מה שעשית ובגלל זה הלך המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בטוח שהאחריות בטלה, לפחות לא בעידן של תחרות

זה דווקא דיי הגיוני כי אז אנשים יותר מקצועיים ילכו למעבד שאפשר לעשות לו ועדיין תהיה אחריות ויהיה להם סבבה והם ימליצו לאנשים אחרים עליו וכולם יהנו בסבבה...

אני יודע שאני אבחר מעבד גם לפי סוג האחריות ובגלל זה שאלתי איזה אחריות יותר מקיפה

להגיד שטויות כמו "לקדוח חורים בעכבר" גם אני יכול

וד"א אפשר להשתמש בדיו לא מקורי אז הדוגמא שלך לא משהו.

אולי פעם הבאה תענה לי וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בטוח שהאחריות בטלה, לפחות לא בעידן של תחרות

זה דווקא דיי הגיוני כי אז אנשים יותר מקצועיים ילכו למעבד שאפשר לעשות לו ועדיין תהיה אחריות ויהיה להם סבבה והם ימליצו לאנשים אחרים עליו וכולם יהנו בסבבה...

אני יודע שאני אבחר מעבד גם לפי סוג האחריות ובגלל זה שאלתי איזה אחריות יותר מקיפה

להגיד שטויות כמו "לקדוח חורים בעכבר" גם אני יכול

וד"א אפשר להשתמש בדיו לא מקורי אז הדוגמא שלך לא משהו.

אולי פעם הבאה תענה לי וזהו.

אני רוצה לראות את החנות הפראיירית שתחליף לך מעבד ששרפת עם אוברקלוקינג

אולי במקום להיות כזה SMART ASS תקנה פשוט מעבד יותר מהיר וזהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירגעו עם הקללות!

א. בשני החברות האחריות תתבטל אם תעשה למעבד.

ב. בשתי החברות יש אחריות ל-3 שנים בלבד. בארץ, איסטרוניקס (היבואנית של אינטל) הוסיפה גימיק נחמד שנקרא "אחריות לכל החיים", שהכוונה היא לכל חיי המעבד.. כמה נחמד.

ג. מי לעזאזל צריך אחריות למעבד בין יותר מ-3 שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו

להתוכח עם ילדים קטנים ולא חכמים (גם זאת קללה ) זה באמת לא לרמה שלי או של האתר ואנחנו לא נחזור לויכוחים ולבלגאן שהיה פה באמצע השבוע.

אתה רוצה לעשות ?

תעשה !

אני מאחל לך הצלחה רבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שיבואן/היצרן שנותן את האחריות לא יכול לגלות את זה, בעיקר אם משחקים אותה ראש קטן. אפשר פשוט לבוא לחנות ולומר: היום הדלקתי את המחשב פתאום הוא הפסיק לעבוד, ניסיתי עם מעבד של חבר והמחשב עובד...

אין להם שום דרך שהם יכולים דעת אם המעבד עבר המהרה או לא, למעט במקרים שבהם נפתחה נעילת המכפלה ע"י חומר שהוא בלתי נתן להסרה(חיבור הL1 BRIDGES במעבדי AMD). כל עוד אין שום סימן פיזי על המעבד, אין להם שום דרך לדעת, מה גם שמעבדים לא נשרפים כתוצאה מהמהרה, כי בד"כ כשהם מגיעים לקצה היכולת שלהם הם פשוט לא נדלקים עם המחשב ואז צריך להחזיר אותם להגדרה האחרונה והם פשוט עובדים, כי VOLTAGE של 1.85 לא יכול לשרוף מעבד, וזה המאקסימום בכל לוחות האם הנפוצים, הן של והן של אינטל.

הבעיה היחידה בהחזרה של מעבד שעבר המהרה היא בכך שבסופו של דבר החלק מגיע ליצרן, והוא עורך בדיקה בכדי לראות מה גרם לכשל בכדי למנוע זאת במעבדים עתידיים. היצרן באמת יכול לבדוק האם המעבד עבר המהרה או לא, ואם יצרנים יקבלו יותר מדי מעבדים שנשרפו כתוצאה מאוברקלוקינג הם פשוט ינעלו את זה בצורה בלתי הפיכה וזהו. זה אחד מהכללים של אוברקלוקינג: אם אתה מריץ את המעבד מעבר למה שהוא מיועד, עורך בו שינויים והוא נשרף לך, אל תבוא בתלונות תסתום את הפה ותקנה אחד אחר, אם אין לך כסף לעוד מעבד יקר תקנה DURON, הם זולים... תשלח את המעבד את פוגע גם באנשים אחרים שעושים O/C, אני יודע ישראלים יגידו, זה רק אני ואם אני אחזיר זה לא נורא, בטח יש המון פראיירים של מחזירים את המעבד, וכך בסוף כולם מחזירים מעבדים שנשרפו כתוצאה מהמרה.

אני אמר לכם את זה כי יכול להיות שאנשים לא מכירים את הכללים הלא כתובים של , כי העניין בארץ הוא בחיתוליו, אבל אני מציע שכל אותם אנשים שמתכוונים לעשות אוברקלוקיקנג שיכחו את מה שרשמתי כאן כתורה מסיני.

ועוד פעם אני אמר, הסיכוי שמעבד ישרף מאוברקלוקינג הוא נמוך מאוד, אבל אם הוא נשרף אל תדרשו אחריות, וגם אל תהיו פזיזים לרוץ ולהחליף מעבד שלא נדלק אחרי פעמיים, תעשו את כל הבדיקות האפשריות לראות שהוא באמת מת ורק כשמיציתם את כל האפשריות אז תיגשו לקניית מעבד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שיבואן/היצרן שנותן את האחריות לא יכול לגלות את זה, בעיקר אם משחקים אותה ראש קטן. אפשר פשוט לבוא לחנות ולומר: היום הדלקתי את המחשב פתאום הוא הפסיק לעבוד, ניסיתי עם מעבד של חבר והמחשב עובד...

אין להם שום דרך שהם יכולים דעת אם המעבד עבר המהרה או לא, למעט במקרים שבהם נפתחה נעילת המכפלה ע"י חומר שהוא בלתי נתן להסרה(חיבור הL1 BRIDGES במעבדי AMD). כל עוד אין שום סימן פיזי על המעבד, אין להם שום דרך לדעת, מה גם שמעבדים לא נשרפים כתוצאה מהמהרה, כי בד"כ כשהם מגיעים לקצה היכולת שלהם הם פשוט לא נדלקים עם המחשב ואז צריך להחזיר אותם להגדרה האחרונה והם פשוט עובדים, כי VOLTAGE של 1.85 לא יכול לשרוף מעבד, וזה המאקסימום בכל לוחות האם הנפוצים, הן של והן של אינטל.

הבעיה היחידה בהחזרה של מעבד שעבר המהרה היא בכך שבסופו של דבר החלק מגיע ליצרן, והוא עורך בדיקה בכדי לראות מה גרם לכשל בכדי למנוע זאת במעבדים עתידיים. היצרן באמת יכול לבדוק האם המעבד עבר המהרה או לא, ואם יצרנים יקבלו יותר מדי מעבדים שנשרפו כתוצאה מאוברקלוקינג הם פשוט ינעלו את זה בצורה בלתי הפיכה וזהו. זה אחד מהכללים של אוברקלוקינג: אם אתה מריץ את המעבד מעבר למה שהוא מיועד, עורך בו שינויים והוא נשרף לך, אל תבוא בתלונות תסתום את הפה ותקנה אחד אחר, אם אין לך כסף לעוד מעבד יקר תקנה DURON, הם זולים... תשלח את המעבד את פוגע גם באנשים אחרים שעושים O/C, אני יודע ישראלים יגידו, זה רק אני ואם אני אחזיר זה לא נורא, בטח יש המון פראיירים של מחזירים את המעבד, וכך בסוף כולם מחזירים מעבדים שנשרפו כתוצאה מהמרה.

אני אמר לכם את זה כי יכול להיות שאנשים לא מכירים את הכללים הלא כתובים של , כי העניין בארץ הוא בחיתוליו, אבל אני מציע שכל אותם אנשים שמתכוונים לעשות אוברקלוקיקנג שיכחו את מה שרשמתי כאן כתורה מסיני.

ועוד פעם אני אמר, הסיכוי שמעבד ישרף מאוברקלוקינג הוא נמוך מאוד, אבל אם הוא נשרף אל תדרשו אחריות, וגם אל תהיו פזיזים לרוץ ולהחליף מעבד שלא נדלק אחרי פעמיים, תעשו את כל הבדיקות האפשריות לראות שהוא באמת מת ורק כשמיציתם את כל האפשריות אז תיגשו לקניית מעבד חדש.

כל הכבוד תמשיך כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...