מעוניין לקנות טלפון סלולרי, התקציב שונה ל 1.5K - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות טלפון סלולרי, התקציב שונה ל 1.5K

Ghosthunter

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקבל המלצות על טלפונים סלולריים.

חשוב לי שיהייה בהם נגן מוזיקה טוב, וותמיכה בכרטיס בעל נפח של 4GB לפחות. בנוסף, אני מעוניין שתהייה בו מצלמה וBT.

אין לי תקציב ספציפי, ולכן אודה אם תרשמו טלפון מסל סדרת תקציבים(החל מ1000 בקפיצות של 400-500, ולא להגזים עם כאלה שעולים 4K).

כמובן שאני צריך גם כרטיס .

תודה,

אופיר.

עריכה: התקציב שונה ל 1.5K - 2K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

N81? הוא רק הוכרז לא מזמן, ייקח עוד זמן עד שהוא יגיע לחנויות, אבל כשהוא יגיע הוא באמת יהיה מכשיר מדהים, זה המכשיר הבא שלי בוודאות.

לדעתי N73ME יתאים לדרישות שלך (חוץ מהקטע של ה4GB , הוא תומך רק ב2, אבל כמו שJ0n1 אמר אין הרבה מכשירים שתומכים ב4+, אלא אם אתה רוצה להוציא אלפי שקלים על N95 ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על se k800i

לפי שימוש אצל חברים וביקורות המצלמה שלו מעולה

בהעברה למחשב זה נראה ממש כמו דיגיטלית פשוטה

בקשר לכרטיס אין לי מושג :nixweiss:

הוא נורא ישן.. חשבתי עליו ורציתי לדעת אם יש חדש יותר.

בקשר לכרטיס, תוכל לקנות 3250 ולצרוב לו גירסת , היא תומכת ב4G אבל חוץ מזה היא די חרא גירסא

או N95 8G או N81 8G

אני לא מכיר עוד מכשירים שתומכים ב4G

אני לא מעוניין לצרוב גירסאות. זה יוריד את האחריות ויפגום במוצר בסופו של דבר. חוץ מזה שהמכשיר המסתובב נראה לא נוח.

N81? הוא רק הוכרז לא מזמן, ייקח עוד זמן עד שהוא יגיע לחנויות, אבל כשהוא יגיע הוא באמת יהיה מכשיר מדהים, זה המכשיר הבא שלי בוודאות.

לדעתי N73ME יתאים לדרישות שלך (חוץ מהקטע של ה4GB , הוא תומך רק ב2, אבל כמו שJ0n1 אמר אין הרבה מכשירים שתומכים ב4+, אלא אם אתה רוצה להוציא אלפי שקלים על N95 ...)

כמה הN81 אמור לעלות?

טוב, ירדתי מהדרישה של ה4GB. הבנתי שיש עם זה בעיה. יש אולי טלפונים שיתאימו עכשיו לדרישות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי SE K800I ואני ממליץ עליו.

יש לי אותו כבר כמעט שנה ואני מרוצה מאוד, התמונות באיכות גבוה מאוד, באיכות מעולה גם במחשב.

[שמתי אותם בסרט והקרינו אותו על מסך של 60 אינצ' בערך [בסוף שנה שלנו] וראו מעולה].

והוא תומך גם ב4 ג'יגה. היה איזה אחד מפוקט שניסה והוא הראה שזה פועל מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nokia 6120, קניתי לפני שבוע ואני ממש מרוצה, סימבאני, , RADIO , 2 MEGA יצא סה"כ עם חבילת גלישה באורנג' 1800 ש"ח(בלי ביטוח) פרוס לשלוש שנים, מכשיר פ33ות לגBOT :xyxthumbs:

עריכה: תומך בכרטיס עד 2 גיגה, לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית אותו בעקבות הת'רד שפתחתי בזמנו? :D

מכשיר מדהים, אני אישית פשוט מאוהב בו ומשתמש בו כל הזמן גם כנגן, קניתי מתאם ל3.5 , ועם ה 220 Reference שלי הוא פשוט נגן קטן ומושלם.

אבל אני נמנע מלהמליץ עליו לכולם, כי מסתבר שלהרבה אנשים חשוב הרמקול והמצלמה, שני תחומים שהמכשיר לא כל כך מצטיין בהם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא...ראיתי האמת אצל חבר שלי את הגירסת ....אותו דבר ניראה לי...או שפשוט לא שמתי לב לשינו כול שהוא...לא ראיתי את שניהם אחד ליד השני אז אין לי בדיוק להגיד לך....לדעתי אותו דבר נישאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית אותו בעקבות הת'רד שפתחתי בזמנו? :D

מכשיר מדהים, אני אישית פשוט מאוהב בו ומשתמש בו כל הזמן גם כנגן, קניתי מתאם ל3.5

איפה קנית?!?!!?!

איך הn73me מבחינת המצלמה? אני זוכר שהגירסא הרגילה לא הייתה משהו(http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=206573.0). בגירסא הזו חל שינוי?

ברור לך שלא משנה איזה מכשיר תקנה טובה אתה לא תקבל (אולי בk800i אבל גם שם היא לא משהו) - אי אפשר להשוות למצלמות כיס קיימות היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...