סקטורים פגומים - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקטורים פגומים

מר מקלדת

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תגיד שהתוכנת בדיקה נכשלה אז כן

איזה תוכנת בדיקה? התוכנה של נתקעת באמצע.

לא עדיף לגבות ושהדיסק יפסיק לעבוד קשורה להחליף? יש לי אחריות לעוד 3 שנים כמעט.

וההחלפה מתבצעת במקום, או שצריך להמתין שהדיסק יגיע ל- והם יביא להם דיסק חלופי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקע/הודעת שגיאה או כל דבר שהוא...מעיד על משהו לא תקין..במקרה שלך זה סקטורים פגומים..

ולא עדיף לחכות...למה שילך לך הHD ביום בהיר אחד אז תגיד "למה לא החלפתי אז"....

לגבי ההחלפה זה תלוי..ישנם חנויות אם יש במלאי פשוט מביאות אחד חדש במקום..ישנם כאלה שבודקות...

תבדוק בחנות שלך איך מתנהלים הדברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקע/הודעת שגיאה או כל דבר שהוא...מעיד על משהו לא תקין..במקרה שלך זה סקטורים פגומים..

ולא עדיף לחכות...למה שילך לך הHD ביום בהיר אחד אז תגיד "למה לא החלפתי אז"....

לגבי ההחלפה זה תלוי..ישנם חנויות אם יש במלאי פשוט מביאות אחד חדש במקום..ישנם כאלה שבודקות...

תבדוק בחנות שלך איך מתנהלים הדברים..

אבל אם יילך ה-HD לגמרי עדיין יש לי אחריות...

בכל מקרה נראה לי שאני יחליף אותו שבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מטרוניקס, מישהו יודע מה המדיניות שלהם? האם אני יקבל דיסק חדש באותו יום?

הבנתי שסקטורים פגומים יכולים להיות תקלה מכנית=פיזית (שאז הדיסק עומד למות ואין אפשרות "לתקן את הדיסק") או תקלה לוגית שאותה אפשר לפתור בפרמוט או בתוכנות מתאימות או שיכולה להיפטר מעצמה. זה נכון?

איך אני בודק אם הבעייה בדיסק שלי היא פיזית או לוגית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העניין פשוט להתקשר ולשאול את החנות... :nixweiss::kopfpatsch:

לגבי תקלה פיזית כן..לגבי תקלה "תוכנתית" זה חצי נכון...בעיקרון כמו שציינו לך בהודעות קודמות ישנם פיתרונות המאפשרים עבודה עם הסקטורים (הפנייה לאחרים וכו)...אבל להיפטר מעצמה היא ממש לא..להפך היא רק תלך ותגדל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיסק מתפגר והוא עדיין באחריות, ועושה כל רעש אפשרי, חוץ מקריאה וכתיבה=>האחריות תכסה את זה

אם הפלת ושברת/סדקת משהו בכונן, או שנסית לפתוח אותו ו"לנסות לתקן אותו לבד" אז האחריות תתבטל בגלל נזק פיזי :bash:

סקטורים פגומים זה נזק פיזי(בתוך כונן), אבל באחריות ובגלל שדיסקים קשיחים זה לא משהו שפותחים במעבדת מחשבים ומחליפים ראשים ופלאטות בכונן(כי זה לא משתלם ליצרן ולא לייבואן) לכן צריכים להחליף באחד אחר חדש במסגרת האחריות

ולגבי תקלות תוכנה, פירמוט ואיתחול MBR אמור לפתור כמעט כל בעיה תוכנתית שידועה, חוץ מהתעסקות עם הFIRMWARE של הדיסק שעלול להשבית לחלוטין את הכונן במידה ואתה לא יודע מה אתה עושה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיסק מתפגר והוא עדיין באחריות, ועושה כל רעש אפשרי, חוץ מקריאה וכתיבה=>האחריות תכסה את זה

אם הפלת ושברת/סדקת משהו בכונן, או שנסית לפתוח אותו ו"לנסות לתקן אותו לבד" אז האחריות תתבטל בגלל נזק פיזי :bash:

סקטורים פגומים זה נזק פיזי(בתוך כונן), אבל באחריות ובגלל שדיסקים קשיחים זה לא משהו שפותחים במעבדת מחשבים ומחליפים ראשים ופלאטות בכונן(כי זה לא משתלם ליצרן ולא לייבואן) לכן צריכים להחליף באחד אחר חדש במסגרת האחריות

ולגבי תקלות תוכנה, פירמוט ואיתחול MBR אמור לפתור כמעט כל בעיה תוכנתית שידועה, חוץ מהתעסקות עם הFIRMWARE של הדיסק שעלול להשבית לחלוטין את הכונן במידה ואתה לא יודע מה אתה עושה :nono:

זה לא עושה רעש, ובנתיים עובד מצויין - אבל אני יחליף אותו במסגרת האחריות כי זה נזק פיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...