samsung 226bw panel c האם להחזיר ולקחת את הכסף בחזרה ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

samsung 226bw panel c האם להחזיר ולקחת את הכסף בחזרה ?

eldad82

Recommended Posts

שלום קניתי את המסך הנ"ל בציפיה לקבל אותו בפנל A אולם קיבלתי פנל C שלפי מה שקראתי פה בפורום הוא גרוע ...

השאלה האם באמת יש הבדל ממשי שדורש שאני אחזיר אותו לספק (כבר דיברתי איתם והם אמרו לי שאין בעיה אני יכול להחזיר )

ולקבל את הכסף

רק לידיעה קניתי אותו ב1700 שח ואני לא מתכוון להוציא יותר מזה על מסך ...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכפת לך לספר איזו חנות זאת שמחזירה כסף חזרה ? עוד לא שמעתי על דבר כזה, במיוחד לא אחרי שפתחת את האריזה והשתמשת במוצר.

עריכה: למה דוווקא סמסונג? אם כבר אתה הולך דווקא על 22" אז אולי עדיף או MAG ...הנה מה שארז כתב כאן על הסמסונג:

ה 226BW נראה בסדר בבהירות מקסימלית במשחקים אבל בעבודה עם טקסט בעת שמורידים את הבהירות

אני הבחנתי בהיבהוב ניכר שלא הופיע בבהירות הרגילה ולעיתים אף נשמע צליל צורם, לטעמי המסך מתאים אך ורק למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השתמשתי בו עדיין רק פתחתי וראיתי שהוא פנל C לכן יחזירו לי את הכסף

השימוש העיקרי שלי הוא משחקים ואינטרנט אני רואה בטלויזיה לא במחשב (מה לעשות 29 גדול מ22 ....)

אז מה כדאי או כדאי להחזיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השתמשתי בו עדיין רק פתחתי וראיתי שהוא פנל C לכן יחזירו לי את הכסף

השימוש העיקרי שלי הוא משחקים ואינטרנט סרטים אני רואה בטלויזיה לא במחשב (מה לעשות 29 גדול מ22 ....)

אז מה כדאי או כדאי להחזיר ?

קודם כל אודה לך אם תספר בכל-זאת איזו חנות זו. מנסיוני, גם אם לא נגעת במסך, חנויות לא מחזירות כסף אלא נותנות זיכוי בלבד (למעט דיפו).

ודבר נוסף, אני לא מכיר את המסך הזה והפאנלים השונים שלו, אבל אם תקבל החלטה להחזיר תחשוב אם לא לקחת במקומו או מאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ב KTL אבל זה היבואן הרשמי חיון וכבר דיברתי איתם והם ישר אמרו אין בעיה תחזיק ותקבל את הכסף ....

אבל לא עניתם לי על השאלה האם ההבדל בין פאנל C לפאנל A שווה שבגללו אני יחזיר את המסך ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בעצם בין פנל C ל A?

ההבדל בחברה שמייצרת אותו,אני לא זוכר את השמות של החברות אך בחיפוש מהיר אתה תמצא את זה.

אגב,איפה קנית ובכמה אם אפשר לשאול.

אני קניתי במכרז ב1550 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...