מיתוס השיבר בירדן , היש אמת בדבר ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיתוס השיבר בירדן , היש אמת בדבר ?

Eviljelly

Recommended Posts

אחרי סופ"ש מהנה בצפון תהינו אני וחברי לגבי זרימת הנחל (אנחנו היינו באזור בית הלל) במיוחד כשממספר אנשים חזרה הטענה לגבי שיבר שהוקם על ידי החברות של הקיאקים , מישהו יודע דבר בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי סופ"ש מהנה בצפון תהינו אני וחברי לגבי זרימת הנחל (אנחנו היינו באזור בית הלל) במיוחד כשממספר אנשים חזרה הטענה לגבי שיבר שהוקם על ידי החברות של הקיאקים , מישהו יודע דבר בנושא?

לא הבנתי מה בדיוק המיתוס?

שמעלים את המים בחזרה כדי ליצור זרם? כי אם כן זה בולשיט! צריכת האנרגיה של זה לא שווה את הרווח במיוחד כשיש מחסור חמור של אנרגיה במיוחד בקיץ...

אם זה לא המיתוס אז תסביר את עצמך יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אתה כנראה ממש, אבל ממש לא מבין הומור :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא טוען (או שהמיתוס טוען, בעצם), זה שיש קונספירציית ענק של כפר בלום, קיבוץ הגושרים, וחברת קייקי נהר הירדן, שבשנות השלושים של המאה הקודמת חפרו תעלה ענקית על גבול ירדן, מילאו אותה במים, קראו לזה נהר הירדן, על שם החברה קייקי נהר הידן, שהביאה את רוב המימון לכריית התעלה, וככה נוצר נהר הירדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא טוען (או שהמיתוס טוען, בעצם), זה שיש קונספירציית ענק של כפר בלום, קיבוץ הגושרים, וחברת קייקי נהר הירדן, שבשנות השלושים של המאה הקודמת חפרו תעלה ענקית על גבול ירדן, מילאו אותה במים, קראו לזה נהר הירדן, על שם החברה קייקי נהר הידן, שהביאה את רוב המימון לכריית התעלה, וככה נוצר נהר הירדן.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו , הסבר אחד :)

אבל מה שהתכוונתי , זה שזרימת הנחל השתנתה בצורה שלא הצלחנו להסביר על ידי גאות ושפל , בגדול אני שואל אם מישהו יכול להסביר את השינוי בזרימה , המיתוס היה רק דוגמא ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...