VP930 vs VX922 איזה לבחור ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VP930 vs VX922 איזה לבחור ?

tomiv

Recommended Posts

יש לי מחשב דיי חדש שקניתי עם כרטיס מסך HIS readon X1950 ורציתי לרכוש עכשיו מסך דק..

אני משחק במשחקים כבדים לפעמים ולכן אני צריך מסך טוב..

קראתי שצריך להתאים אותו לפעמים גם לכרטיס מסך כדי שהוא יתאים לרזולוציות שהכרטיס תומך ולכן כתבתי גם את הכרטיס מסך..

הבעיה היא גם שאני לא בטוח בדיוק כמה אני רוצה להשקיע במסך.. נראה לי שבסביבות ה1800 אולי קצת יותר ואולי פחות.. תלוי האם המסך יהיה שווה את זה..

הגודל שלו שאני מחפש הוא נראה לי 19 אינץ מאחר ואני לא משתמש במסך לצפיית או סדרות אני רואה אותם בDV ולכן אני לא חושב שיש לי צורך בקניית מסך יותר גדול מזה.. זהו פחות או יותר.. אשמח לשמוע את הצעותיכם, בתודה, תום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שרשמת שקנית כרטיס מסך ואתה צריך ככה וככה ולא רשמת מה השימושים של המסך.

אז ככה:

אם המסך בעיקר למשחקים וגם 22'' יעלה לך בסביבות ה1400-1800, זה יתן לך חווית משחק מעולה. יש לך את הסמסונג, הדל והVS.

אם המסך גם למשחקים, גם לעבודה משרדית ובכלל לכל השימושים קח את הvp930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצרכים שלי הם משחקים יכול להיות כבדים גם מידי פעם וגם עריכת וידיאו לא מקצועית במיוחד.. לעיתים רחוקות .. הגודל לא נראה לי שאני צריך יותר מ20 אינץ.. מהם המסכים הטובים של ה19 אינץ אפילו 20 במחירים של עד 1800 ש"ח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי בדף וקראתי אבל רציתי לדעת עכשיו בין שניהם מה עדיף גם בהתחשב ביחס של המחיר -תועלת ושמעתי שהמחיר של הVX922 ירד ל1300 ולא 1600 כמו שהוא היה פעם ולכן רציתי עוד חוות דעת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השימוש שלך במחשב הוא משהו כמו 70-80% משחקים, לך על ה VX.

עבור משחקים, הוא יותר טוב והוא עולה פחות,

אבל זה נכון רק עבור משחקים.

Tom's Hardware סיקרו את שניהם (ועוד כמה) :

http://www.tomshardware.com/2006/03/27/the_spring_2006_lcd_collection/page33.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימוש שלי למשחקים הוא אולי 20% וגם לא בטוח אבל אם מידי פעם אני מפעיל משחק אני רוצה שהוא יפעל טוב.. במה אתה חושב שאני ירגיש בהבדל בשימוש הרגיל שלי במחשב בתוכנות, ווידיאו אם אני ישתמש בVX922 ולא בVP930 ? כי אם יש הבדל משמעותי אני ייקח בסוף את הVP930 למרות שעד עכשיו הייתי נוטה לVX בגלל זמן התגובה המבטיח שלו והמחיר הזול יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בשימוש רגיל אתה תרגיש בהבדל. די לא מומלץ לקנות את ה VX אם אתה הולך לעבוד

הרבה עם מסמכים. ה VX מיעוד לגיימרים, בגלל זה הזמן תגובה הנמוך,

משחקים זה הדבר היחידי בו זמן תגובה מאוד נמוך הוא באמת בעל חשיבות. בכל פרמטר אחר,

הVP יותר טוב, ושלא תבין לא נכון, זה שה VX הוא יותר טוב כשזה מגיע למשחקים,

לא אומר שה VP גרוע עבור משחקים, הVP הוא מסך משחקים סביר לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר והמשחקים הם 20% מכלל השימושים,

מומלץ ללכת על ה 930

אגב, קראתי את דבריך מקודם.

זמן תגובה נמוך לא מבטיח כמו שאתה חושב.

והחסכון בכסף לא שווה את " החסכון " באיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...