P180 ? P182 ? או אולי ג'יגה בייט AURORA 570 ? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P180 ? P182 ? או אולי ג'יגה בייט AURORA 570 ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאוד,אבל ללא הרשת הוא יהיה חם בהרבה מה-Eureka וכידוע לך (אני מניח) הרשת היא מקור לאבק וגם לא עוזרת לעניין הרעש (לעומת החלון)

גם ל-EUREKA צד לא קטנה כל כך, הלא כך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש את הEUREKA והוא ממש שקט , אני לא יודע מה אמרו לך

אני לא עשיתי והמאווררים עובדים על המהירות הנורמלית שלהם

המארז עצמו הוא ענק , העיצוב שלו יפה אבל ללא יותר מדיי קשקושים

אני חייב לציין שהUSB מקדימה לא מכוסה בדלת כמו שנרשם פה! אלא הוא נמצא בצד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיב אני רואה שאתה מתלבט רצח אז ככה.....

קניתי את האורורה 570 לפני שבוע ואני נשבע לך שגם עם שלושת המאווררים 120 אין הבדל אם הוא דלוק או כבוי...

רק אם תצמיד תראש למארז תוכל לשמוע את המאווררים לעובדים וגם אז תשמע רק רעש של הסיבוב שלהם אבל ממש בעדין....בלי שום זמזומים וכאלה...

בקשר ליופי שלו הוא מהמםםם ולי זה מאוד חשוב יצא לי את לראות כווווולם כמעט ואותו הכי אהבתי. סידרת הP של אנטק יפה אבל אהבתי יותר תאורורה.

(אני אישית לא מבין מה יפה במארז מראה. הוא משקף את כל הסביבה וגם את כל החוטים מאחורה מה שכולם מנסים להסתיר...) (זאת דעתי)

מארז נוסף שהיה מהמם הוא הZERO אבל הבנתי שהוא שואב אבק רציני וגם רועש יחסית ל7 מאווררים...

יכול באמת להיות שהEUREKA יותר מקורר אבל הוא יוווותר מדי גדול לטעמי וגם הרבה פחות יפה לדעתי

שקט יותר בטוח שלא! (שוב זאת דעתי).

בנוגע לקירור 4 ליבות בממוצע על 35 מע"?Q6600) וכ.מ על 45 מע" (X1950PRO) הרד דיסק על 30 מע" (WD320) ול.אם על 30 מע" (P35 DS3R).

בקיצור,אם יש מארז יותר שקט מהאואורה באמת שאני לא יודע איך הוא אמור "להשמע" כי את האורורה לא שומעים...

אשמח אם תגובתי תעזור. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון הדגמה (מצחיק?) על ה-Aurora 570:

http://www.3dgameman.com/content/view/4512/103/

אני בעצמי לקחתי אותו ואני מאוד מרוצה... מלא מקום, שקט, חלון צד לבחירה (רשת - איוורור\ שקוף - שקט),

די מרשים מבחינה פיזית - פנימית וחיצונית. מתוכנן עם מחשבה על קירור מים... בסך הכל אני מאוד מרוצה.

חסרון אחד שאני יכול לחשוב עליו הוא הרכבה לוקה של ה-Front Panel במקרה הספציפי שלי - קיבלתי אותו כאשר איזה סיני החליף בין ה- לסאונד או משהו כזה... אחרי הרבה בדיקות הסתבר שהייתי צריך לפרק את הפאנל ולהחליף בין הפלאגים בעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה aurora טוב בהרבה ומשתלם בהרבה מ P180 ... גם מבחינת צורה גם מבחינת איורור וגם יותר משתם הדגמים של ה P180 במחירים מטורפים.... והם לא שווים את המחיר הזה....

אתה חי בהזיות קשות....

אני לא אומר שה-570 לא מארז טוב אבל בהשווואה ל-P180

הוא פחות טוב בכול פרמטר חוץ מהמחיר ששם הוא יותר אטרקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...