סוריה: הברחנו מטוס ישראלי שחדר לתחומנו - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוריה: הברחנו מטוס ישראלי שחדר לתחומנו

liran2003

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שתדעו לכם שהסורים מזה במתח לפי מקורות, הם העבירו יותר משלושת רבע הכוחות שלהם כ50 ק''מ קדימה, הם אשכרה בתוך השטח המפורז 400 מטר מאיתנו, יותר מחצי מהצבא הסורי, שלא נזכיר את האירנים שגם בכלל שמחים מהמצב ומחממים ודואגים לכך שתהיה הסלמה, בכול מקרה מקווה שהמלחמה הזאת נאכיל טוב טוב את הסורים ואת האירנים באורניום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקורות שלך הם כנראה חתולה דרוזית במג'דל שמס..

צבא סוריה לא יכול להעביר 3/4 מהכוחות שלו לרמת הגולן, הם לא בשטח המפורז, בטח שלא 400 מטר מאיתנו.

האיראנים לא ממש שמחים מהמצב, הם לא מבינים מה קורה ומה הולך, כי אם התבצעה פעולה ישראלית אז מערך ההגנ"א שבידי איראן לא שווה הרבה.

בכל מקרה, אם יש יום כיפור שבו סוריה רצתה לתקוף את אז יום כיפור הזה הוא הכי גרוע מהבחינה הזאת.

הצבא שלנו נמצא במוכנות ובכשירות מצוינת, לא שאני מזלזל באויב, אבל אם האויב פוחד מהצבא שלנו, כנראה שיש לו סיבות טובות.

אשכנזי הוא רמטכ"ל מצוין, ברק הוא שר ביטחון מצוין. אני לא מדבר עכשיו על אולמרט כי זה יגרר לדיון פוליטי.

קברניטי מערכת הביטחון בימים אלו הם טובים מאוד ומקבלים החלטות הרות גורל, תוך שיקול דעת והבנה אמיתית של המצב בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתדעו לכם שהסורים מזה במתח לפי מקורות, הם העבירו יותר משלושת רבע הכוחות שלהם כ50 ק''מ קדימה, הם אשכרה בתוך השטח המפורז 400 מטר מאיתנו, יותר מחצי מהצבא הסורי, שלא נזכיר את האירנים שגם בכלל שמחים מהמצב ומחממים ודואגים לכך שתהיה הסלמה, בכול מקרה מקווה שהמלחמה הזאת נאכיל טוב טוב את הסורים ואת האירנים באורניום.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=352091

עכשיו עד כמה הגיוני זה נראה לך?...

בלי לזלזל בכוחות הקרקעיים של הסורים, הם רחוקים שנות אור מלהשתוות ליכולות של , בייחוד הכוחות במתכונתם הפוסט מלחמת לבנון (פחות משנה)

את הביצים שלהם(ויש לחראות האלה :P) הם שמים בסל של הטילי קרקע-קרקע...

לכל היותר הם נמצאים שם כמקדם הגנה ראשוני מפני פלישה אפשרית במקרה של תוקפנות סורית (מחר\מחרתיים למשל... :-X)

ולא, הם לא עושים שרירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני לא הכי אוהב את ברק אני מרגיש הרבה יותר בנוח כעת כשהוא שר הביטחון ולא הבדיחה הזו שנקראת פרץ...

כנ"ל. מתי שאני רואה את ברק חוזר לפעילות פוליטית, אני לפחות מתנחם שכשר ביטחון, אפשר רק לעלות, לא לרדת מזה:

peretzview.jpg"עיניים עצומות לרווחה"

האיראנים לא ממש שמחים מהמצב, הם לא מבינים מה קורה ומה הולך, כי אם התבצעה פעולה ישראלית אז מערך ההגנ"א שבידי איראן לא שווה הרבה.
אל תהיה כל כך בטוח. אם חה"א יצא לתקיפה הוא ידע שאין הגנה נ"מ צפופה בנתיב שלו. ומה שיותר בטוח, זה לא זמן טוב לאירן לעמוד מאחורי תקיפה סורית כאשר ארה"ב רק מחכה לתרוץ בשביל לתקוף את איראן...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...